Разклатен брак

  • 33 644
  • 513
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 8 876
Съжалявам, но това съвсем не се вписва в представите ми за нормално семейство. Нито мисля, че е адекватен съвет. Тя споделя опит, съгласна съм, но какъв е изводът от него - изневерете на мъжете си, че да си "запазите" семействата? Мерси  Stop

Извод няма, има споделена история  Peace
Хората са различни и твоята истина не е общовалидна

# 511
  • Мнения: 662
Съжалявам, но това съвсем не се вписва в представите ми за нормално семейство. Нито мисля, че е адекватен съвет. Тя споделя опит, съгласна съм, но какъв е изводът от него - изневерете на мъжете си, че да си "запазите" семействата? Мерси  Stop
Никога не казвай никога.

# 512
  • Мнения: 88
Welcome to the club Simple Smile крис
Имате бебче, честито. Явно и теоята жена е от тези за които бебчо става номер 1 на света. Татковците са на заден план и са длъжни не само да изпълняват команди а и да ги предугаждат. Иначе огън и жупел.
Имаш нужда от нежност?! Забрави човече, следващите няколко години всичката ще е за детето. Бачкаш много и си уморен - стягай се в кръста и забрави за милост вече си в Сървайвър Simple Smile

Изхода е лесен знаеш, но ... заслужава ли си ще разбереш като погледнеш снимката на ... не не позна Simple Smile - снимката на детето Simple Smile

# 513
  • София
  • Мнения: 1 892
chris78, понякога съм си задавала въпросът- знаят ли мъжете, какво искат жените им? Дали, всъщност проблема е в липса на нормална комуникация, дали жената получава това, което смята за достойно на положените от нея усилия? Дали мъжът и я оценява? А дали, след известно време, мъжът не спира да се интересува от жена си?
Попадам на много мъже, които наистина смятат, че жена им в къщи по цял ден гледа турски сериали, лафи си със съседката, абе с две думи- клати си краката... И след известно време на скандали, о, изненада "тя не ме обича вече"
Попаднах на книжка, казва се "Тайната на сполучливият брак" на Нанси Ван Перт. ето и линк, ако някой прояви желание да си я изтегли, на телефона, например.

http://megimg.info/mg/modules/booklists/knigi/Psihologia/Nansi_V … _Pelt/Taynata.pdf
 На мен, лично ми отвори очите за доста (факт- И мои) грешки. Виж, погледни. Надявам се, да съм полезна:) Дерзай
А ето и нещо, което, ако повечко мъже прочетат, ще има повече успешни връзки
http://blitzbg.info/2042

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 16:57 от molive

Общи условия

Активация на акаунт