Крем за около очи - VI тема

  • 117 425
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 046
Boreva, ами да, и аз тъкмо се чудя дали си струва да си давам парите за скъпи кремове, т.е. дали ще има ефект. Знаеш ли нещо, което мога да правя?

# 166
  • Мнения: 7 519
Здравейте! Следя темата, но сякаш никой не споделя за крем със сериозно действие, каквото на мен ми трябва  Crazy Имам паднал клепач, но на едното ми око е сякаш по-паднал от другото. Мога ли с някакви кремове да повлияя? Ползвала съм на Ланком Genifique, на ЕЛ, добре са ми, но.... По принцип колко време след ползване на дадена серия кремове може да се очаква някакъв видим резултат? 

Съжалявам, че ще го кажа, но за паднал клепач никаква козметика не помага. Евентуално някой по-силен серум би могъл донякъде да подобри положението, но да се стегне изцяло клепача е невъзможно. За този проблем са необхидими много по-сериозни действия (или по-скоро - въздействия).
Единствения крем, който помага за паднал клепач е блефаропластиката  Peace.

# 167
  • Мнения: 145
Здравейте! Следя темата, но сякаш никой не споделя за крем със сериозно действие, каквото на мен ми трябва  Crazy Имам паднал клепач, но на едното ми око е сякаш по-паднал от другото. Мога ли с някакви кремове да повлияя? Ползвала съм на Ланком Genifique, на ЕЛ, добре са ми, но.... По принцип колко време след ползване на дадена серия кремове може да се очаква някакъв видим резултат? 

Съжалявам, че ще го кажа, но за паднал клепач никаква козметика не помага. Евентуално някой по-силен серум би могъл донякъде да подобри положението, но да се стегне изцяло клепача е невъзможно. За този проблем са необхидими много по-сериозни действия (или по-скоро - въздействия).

Единствения крем, който помага за паднал клепач е блефаропластиката  Peace.

Да, точно така е за съжаление.

# 168
  • Мнения: 145
Boreva, ами да, и аз тъкмо се чудя дали си струва да си давам парите за скъпи кремове, т.е. дали ще има ефект. Знаеш ли нещо, което мога да правя?

От същия този проблем ме спаси единствено блефаропластиката. Писала съм за това някъде на по-предните страници.

# 169
  • Мнения: 19 007
взех кремчето с козе мляко на Жая
много ми хареса от първия път

# 170
  • SF
  • Мнения: 21 162
Може ли тези, които ползват Biokarité - Soin Contour des Yeux да опишат точно какво действие им оказва кремът - само хидратира, изглажда, омазнява, видимо намалява бръчиците, торбички, сенки, подпухналост, дрениране на долен и горен клепач...? Напишете за какво е кремът или ако не ви затруднява, споделете кои проблеми са посочени на листовката. На какво се дължи това масово харесване?

# 171
  • Мнения: 35 960
хидратира, изглажда, омазнява, /видимо/ намалява бръчиците - за мен

това съм преписала в блога от листовката:

Цитат
Няколко думи от етикета на кутийката му: сертифициран натурален околоочен крем 3 в 1 с омекотяващо, изглаждащо и забавящо стареенето на кожата действие срещу торбички, тъмни кръгове и бръчки за 30+ години, униксекс

# 172
  • Мнения: 2 843
Esmee, на 8, 9, 10 страница в тази тема подробно, мисля, говорихме за този крем. Включително написах съставките му (поне тези, които разпознах). Бубанка има в блога си ревю за него. Какво повече да кажем/напишем? Чак дрениращо действие за 8 лв. едва ли ще се получи; и при крем за 100 лв. то е пак съмнително. Тук акцентът беше, че за тези пари кремът върши прилична работа - хидратира, подхранва, пасва добре с коректор.

# 173
  • София
  • Мнения: 2 044
A някакви мнения за Apivita, по-точно за очния от тази серия:?

Аз пробвах мостра на серията им Aqua, хидратиращата. Стори ми се добре, хидратира, не дразни, за друго незнам...

Simple Smile
Аз имам дневен ,нощен и околоочен -тежки са ми,ползвах ги известно време и ги зарязах.Оставяха ми филм  Rolling Eyes

# 174
  • Мнения: 19 007
кремчето на Biokarite го потърсих в още 2 магазина на Лили и една аптека Медея, но безуспешно

кутиите на останалите продукти на марката пък изглеждаха доста престояли , оставам с впечатлението ,  че няма да се поддържа тази марка занапред

# 175
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте, можели да ми препоръчате коректор за под очите, който да хидратира и да не подчертава фините линии. Имам леки тъмни кръгове и подпухнали очи поради недоспиване . Ще съм ви много благодарна.Simple Smile
От този съм много доволна http://www.chanel.com/en_US/fragrance-beauty/Makeup-Concealer-LI … UMI%C3%88RE-88650даже съм се запасила с 2 нови опаковки-до 2016 края са в годност от страх да не остана без него Crazyhttp://www.chanel.com/en_US/fragrance-beauty/Makeup-Foundation-C … -PERFECTION-88663
От този също съм много доволна,но ми изсушава контура ако преди това не съм сложила по-богат околоочен крем.
Писалката на Диор също много ми харесва,напомпва ми бръчиците страхотно,има и озаряване  Peace

# 176
  • Мнения: 3 046
danielad, това ли е писалката на Диор, за която говориш:
http://www.enzo.bg/dior/skinflash-ozarjavassh-korektor/

# 177
# 178
  • София
  • Мнения: 2 044
danielad, това ли е писалката на Диор, за която говориш:
http://www.enzo.bg/dior/skinflash-ozarjavassh-korektor/

Да,моята е цвят 003 Apricot Glow и много добре прикрива тъмни кръкове,ползвам я когато не съм се наспала.Цветът  като го погледнеш е точно кайсия Mr. Greenникога нямаше сама да си го избера ако не ме беше направила една мацка в Сефора.Помпа много добре бръчиците около очите.

# 179
  • Мнения: 1 195
Някой ползвал ли е на Ербориан бб крема за очи? Пише, че е тройна грижа - изглажда, действа срещу подпухването и тъмните кръгове. http://apteka.framar.bg/30032778/ербориан-бб-крем-за-очи-spf-25-15-мл-

Общи условия

Активация на акаунт