Крем за около очи - VI тема

  • 117 332
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 230
Здравейте, момичета!
Онзи ден си купих този крем, съвсен случайно. Просто го забърсах от рафта "био", беше доста евтин и си казах, че по-късно ще го проучвам и най-много да го хвърля... Потърсих отзиви в интернет и прочетох големи суперлативи. Тук има анализ на inci, от който аз не разбирам, освен че гледам цветовете. Laughing Дайте някакво по-компетентно мнение, ако ви е възможно, защото нали знаете - ако нещо е ужасно скъпо, вярваме до дупка, че е върхът, а ако нещо е евтино, съмненията са страшни. Outta Joint Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 3 118
Доволна съм от околоочния на Decleor Aroma Lisse, както и от този на българската марка Фитокод, с който съм в момента.
Този ли имаш предвид

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 13:37 от Пит

# 17
  • Мнения: 5 647
Пит, за този на Фитокод става въпрос
Скрит текст:

А Decleor e този:
Скрит текст:

# 18
  • Мнения: 3 118
Caipirinha, благодаря! Аз чак сега видях, че не се вижда снимката.
Между другото ползвах точно него и нямам кой знае какви положителни впечатления.
А аз се бях засилила да си купувам Филорга...

Но ще тествам Деклеор.
Не е много по темата, но реших да приемам добавки с хиалуронова киселина за по-добра кожа. Четох положителни отзиви. Разбира се в комбинация с качестена козметика. Или поне качествена, която за мен да има добър ефект...и за която все още съм в търсене...

# 19
  • София
  • Мнения: 4 714
Последно от два месеца някъде ползвам Филорга Тайм Филър Айс. Икономичен. Страхотен Simple Smile
Дай, моля те съставките. Praynig

Изхвърлила съм отдавна кутийката. Ето този е.
http://www.filorga.com/fr_en/anti-ageing-cosmetics/time-filler-eyes.html
Благодаря!  bouquet

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
В момента редувам два оклоочни крема - Balea Q10, който взех след като много харесах кремчето им с Урея, но направих грешка. Не попива добре, плътен е, но същевременно не хидратира толкова добре оклоочната зона. Няма да го довърша със сигурност.

Скрит текст:

Другият крем, с който съм в момента, е любимият ми Estee Lauder Advanced Night Repair, хвалила съм го из другите теми.

Напоследък изпорбвах и три околоочни крема на SVR от мостри - това определено не е моята марка.

# 21
  • Мнения: 35 892
в момента ползвам този, но не съм доволна, т. е. виждам моментен ефект, който ми се струва, че не се задържа, освен това използването на два продукта в едно ми е леко досадно предвид неясния резултат:



ползвам и нощния такъв крем, но той не е за тази тема - към него отношението ми е същото

Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 1 198
Използвам втора мостра от крема за около очи и устни на гръцката фирма Апивита http://www.apivita.com/face-care/eyes/anti-wrinkle-eye-and-lip-cream.html . Хидратира добре, но това, което най ме впечатли е, че дава плътност и комфорт. Водата в крема е заменена от настойка от зелен чай, който е антиоксидант. Мисля да си го взема, макар че не е евтин- 84лв. Но пък е 50мл. Опитвах Филорга, не е за мен. Фитокод е ок, но за лятото. Доволна съм от серума на Натаура също. По-горе беше показано кремче на Рок. Купувала го бях миналата година, подарих го.

# 23
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Използвам втора мостра от крема за около очи и устни на гръцката фирма Апивита http://www.apivita.com/face-care/eyes/anti-wrinkle-eye-and-lip-cream.html . Но пък е 50мл.
В линка е даден 15мл...а мостра от къде взимаш?

# 24
  • Мнения: 1 198
Една аптека в Пловдив. Ще проверя за мл Peace

# 25
  • Мнения: 9 122
Дадоха ми мостра от аптеката на този Нукс / Nuxe Merveillance :
http://afya-pharmacy.bg/product/5484/nuks-nuxe-merveillance-expe … en-krem-15ml.html
гледах други кремове ...

Тествах мострата 4 поредни дни, много съм доволна , гледам цената не е цифра , био е, мисля да се хвърлям и да купувам.
Трябва ми едно рамо  Embarassed някоя от вас да има мнение?

Последна редакция: пт, 31 окт 2014, 15:32 от pinko

# 26
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Pinko, не знам дали ще ти помогна, защото лично аз не съм ползвала Апивита, но съм чувала хубави отзиви за тях особено като състав на продуктите. Много хвалят конкретно тониците им и съм решила скоро да пробвам нещо на марката. Само да видя кое точно  Laughing

# 27
  • Мнения: 756
В момента ползвам крем на ланком. Ето този:
Това е най-доброто, което съм ползвала до момента. Богат, плътен крем. Разнася се много леко, хидратира и подхранва сухия ми контур идеално. Оставя усещане за стегната кожа. Много съм доволна. Икономичен е, ще ми изкара поне 5-6 месеца.

Ползвам и този серум на Ести:
При мен след нанасяне се усеща малко парене и лек дискомфорт. Ползвам една опаковка вече близо година. Изключително икономичен, но без никакъв ефект (при мен). Определено няма да повторя.

# 28
  • Мнения: 34
На 28 години съм с чувствителна кожа от доста време вече използвам La Roche-Posay Hydraphase Intense Eyes.
Нямам тъмни кръгове, искам да е добре хидратиращ и подходящ за възрастта ми. Какъв околоочен крем бихте ми препоръчали?

- Clarins Eye Contour Gel
- NUXE Contour Des Yeux Prodigieux Anti-Fatigue Moisturizing Eye Cream
- Eau Thermale Avène Ysthéal+ Eye Contour Care

Приемам и други препоръки   bouquet

# 29
  • Мнения: 174
Да цопна и аз в новата тема   bouquet
И аз съм в търсене на моето кремче за очи. Имам тъмни кръгове и ми е сухичка кожата около очите. Доволна съм от крема на Кларанс Special Eye Contour Balm, добре хидратира, попива лесно, дори има видимо изсветляване на кръговете. От корес околоочния с дива роза също. Има ефект с изсветляването, но трудно попива и имам чуството че не хидратира а все едно омазнява малко. Карита, Ести и Клиник - каквото да съм пробвала нищо не ми е допадало. Shiseido имаха серия за изсветляване - пробвала съм мостра и мисля че добре действа, но не съм взимала още реален размер. И да не забравя, от серията с мандарина на Декльор също околоочното изглежда обещаващо, но ми се струва, че зимата няма да ми е достатъчно плътен.
И в този ред на мисли, четох добри отзиви за околоочния на Бенефит

Някой дали има отзиви за него  Thinking

Ако някой сподели от какъв околоочен е доволен, за изсветляване на кръговете ще бъда много благодарна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт