Сполучливи имитации на маркови парфюми - 6

  • 131 561
  • 725
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 374
KDS, благодаря за описанията.  Hug  Относно Jasmin Rouge в Парфюмни размисли и страсти Deetron и haksev описват като: "толкова естестевен и подчертан жасмин" и densy допълва "има и подложка много лека, от мек, бял велур."
INCANTO SHINE на S. Ferragamo е хубав и много много свеж парфюм, плодов (усеща се повече ананаса) и леко сладък, още си разнасям тестера в чантата Simple Smile. В началото е доста остър и натрапчив.
Във fragrantica казват, че бил идентичен с  Victoria's Secret Bombshell.

# 316
  • Мнения: 2 620
Хм, в Жасмин Руж аз не усещам друго, освен жасмина във варианта му на Джодекс. От началото до края усещам един силен, но  нетрапчив жасмин, който с течение на времето утихва, за 9-10 часа  Grinning

# 317
  • Мнения: 4 726
 И аз благодаря за отговорите на всички Ви

Днес ще ходя да мириша пак, освен ако не са преподредили шишетата Mr. Green
Иначе там има ли още някакви промоции-върти ми се нещо е ако купиш два третия е подарък или нещо такова Rolling Eyes

Аз вчера се изкуших и си купих Womanity-рефанско.
че го и набутах с двойно капки
Една клиентка ми го беше описала като миризма на секс в обществена тоалетна Mr. Green След двойното есенция мисля е ухая предимно на тоалетна Laughing Толкова странен парфюм не съм мирисала никога. И идея си нямам хубаво ли мирише на околните или не. Но го усещам наистина много силно

Иначе Manifesto e прекрасен в оригинал
В Джодекс нз как е. май някой назад го беше споменал Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 11:18 от Kasidy

# 318
  • Deutschland
  • Мнения: 5 398
Новият нали знаеш, че е при луксозните храни, а не при козметиката? И трудно се
вижда, защото повечето неща са в бели кутии.

Блaгодaря. Ще минa отново. Стaвa въпрос зa Лидл-a, който е срещу Минерaлнaтa бaня в София( aко тaкa се кaзвa, де). Искaм дa ми ухaе коледно!

# 319
  • Мнения: 2 620
DPV, ако имаш предвид Лидл до Халите, моя го купих точно от там, но и там не е при другите парфюми, а при едни сладки неща, вече забравих къде точно. Попитай служител на магазина, ще те упътят, и не им вярвай, ако ти говорят, че са при другите парфюми  Grinning

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 883
И аз благодаря за отговорите на всички Ви

Днес ще ходя да мириша пак, освен ако не са преподредили шишетата Mr. Green
Иначе там има ли още някакви промоции-върти ми се нещо е ако купиш два третия е подарък или нещо такова Rolling Eyes

Аз вчера се изкуших и си купих Womanity-рефанско.
че го и набутах с двойно капки
Една клиентка ми го беше описала като миризма на секс в обществена тоалетна Mr. Green След двойното есенция мисля е ухая предимно на тоалетна Laughing Толкова странен парфюм не съм мирисала никога. И идея си нямам хубаво ли мирише на околните или не. Но го усещам наистина много силно

Иначе Manifesto e прекрасен в оригинал
В Джодекс нз как е. май някой назад го беше споменал Rolling Eyes
На мен Womanity ми е един от любимите парфюми, купих го още, когато излезе. На Рефан имитацията е добра, но въпреки това я надушвам от километри  Laughing Мисля, че не е било необходимо да слагаш допълнително капки, ароматът е достатъчно силен и ме съмнява, че се е поизкривил допълнително така. Самият парфюм е много противоречив - някои го обожават, а други направо го ненавиждат. Може би се дължи на солената нотка /хайверена/, която се противопоставя на силната и сладка миризма на смокиня. Някои я усещат като метална, солена и даже рибена. За мен лично, това е абсолютно оригинално творение, което отново доказва защо дизайнерът му продължава да е на върха. Смятам обаче, че не е подходящо за зимата. Аз го нося през късното лято и ранна есен. Напомня ми за море, сладки смокинови дървета, солена кожа, галена от слънцето и...секс  Wink Между другото през септември излезе нов парфюм на Келвин Клайн - Reveal. Все още няма имитация, надявам се да направят  Simple Smile В него също има нотка на сол, с което напомня на Womanity, но е доста по-мек и в същото време интересен. За тези, които обичат да експериментират, могат да пробват  Wink

# 321
  • Мнения: 17 971
Само като писахте Коледа, ванилия, портокал....веднага хукнах.
Много ми допадна  Peace

# 322
  • Мнения: 813
Незнам дали е подходящо да напиша тук newsm78 Blush Имам два аромата на Джодекс които няма да нося тази зима ако някой иска да трампим нещо, предпочитам  по-леки аромати
Кафе роуз Том Форд -50 мл
Сахара ноар Том Форд- половината точно от 50 мл.
Първия е роза и сантал, не е ретро хич но е доста присъствен , втория е тамян. Моля на лични.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 659
Аз пък не открих новия лидълски Sad Обикалях, питах, и си тръгнах с Мадмоазелчето.

В ДМ от вчера са намалени:
Love Butterfly, Diable Bleu, Pure Black Fresh и Catsuit. Цената им е 8.99 лв.

# 324
  • Мнения: 4 726
Момичета, да сте душнали някъде имитация на Coco на Шанел? В каталозите на никоя от гореспоменатите марки няма. Все някъде са го измислили

# 325
  • Deutschland
  • Мнения: 5 398
DPV, ако имаш предвид Лидл до Халите, моя го купих точно от там, но и там не е при другите парфюми, а при едни сладки неща, вече забравих къде точно. Попитай служител на магазина, ще те упътят, и не им вярвай, ако ти говорят, че са при другите парфюми  Grinning

Същият Лидл! Не го нaмерих, но от ДМ си купих комплект La rive Madam in love. Сегa съм в чуденкa кой aромaт имитирa. Ценaтa нa комплектa е 12.49 зa 90 мл пaрфюм и 150 мл. дезодорaнт

# 326
  • Мнения: 1 306
Същият Лидл! Не го нaмерих, но от ДМ си купих комплект La rive Madam in love. Сегa съм в чуденкa кой aромaт имитирa. Ценaтa нa комплектa е 12.49 зa 90 мл пaрфюм и 150 мл. дезодорaнт

Madame In Love  - аналог на Lancome Tresor in love Peace

# 327
  • Deutschland
  • Мнения: 5 398
Дaно е хубaв. Снощи си хaресaх един нa Creation Lamis. Love buterfly се кaзвa. Бутилчицaтa се продaвa в червенa кaдифенa торбичкa. Aромaтa му е много слaдък и бонбонест. Ценaтa зa 100 мл е около 8-9 левa. Сегa ме е яд, че не го купих, но имaм достa неотвaряни Simple Smile))

# 328
  • Мнения: 1 338
Вчера и аз отидох до Рефан, че ме заинтригувахте с информацията за новите аромати. Сега ще ги напиша и аз от актуализирания списък, който ми подариха като на редовен клиент.

329- BRIT RHYTHM- BURBERRY
330- LONDON- BURBERRY
331- THE BEAT- BURBERRY
332- VIP ROSE- CAROLINA HERRERA
333- ROSES DE CHLOE- CHLOE
334- MY BURBERRY- BURBERRY

035- INCANTO SHINE- SALVATORE FERRAGAMO
036- ANGE OU DEMON- GIVENCHY
037- ESCENTRIK MOLECULES 2


Това са номерата на всички нови аромати, излязли от септември досега.

# 329
  • Мнения: 1 338
Аз си взех London- BUrberry, че ми беше любим преди време в оригинал, а преди години съм си го взимала и от тях, когато го имаха и бях доволна.

Ще го тествам тези дни и ще споделя.

От новите аромати- повечето са по-леки и не толкова силни и тежки, колкото аз харесвам, но са приятни.

Впечатлих се най-вече от Roses de Chloe- Chloe много приятна роза, напомни ми на един мой мнооого любим парфюм Stella McCarthney.

Другият, който много ми хареса е новият на Burberry- My Burberry. Много интересен аромат, според мен класов и многопластов.

Описанието на KDS от вчера за него, наистина се припокри и с моите впечатления.

Пояснявам, че не мога да коментирам доколко са сходни с оригиналите, защото никой от новите им аромати не познавам в оригинал.

Escentrik Molecules 2 е също интересен за тези, които харесват по-свежи и леки парфюми. Определено е за по-топло време.

Общи условия

Активация на акаунт