Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Момичета как е при вас, тези които сте по различните части на Европа?
Аз просто такова нещо в Дания не помня за осемте години, които съм тук. Вече два месеца и половина не можем да видим земята- постоянно има сняг! Тъкмо леко се разтопи и се зарадвам, че скоро ще се махне и хоп- нова порция сняг! Вчера пак затрупа яко- валя на големи парцали. Температурите през деня са малко под нулата, а през нощта около минус 10!
Кажете при вас как е? Или може би само при нас на север е по-зле?  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

Finland

Торни, трябва да ти изпратя няколко снимЧици с наШия сняг, да се успокоиШ  Hug КАто завали за пръв път, което тази зима беШе оЩе през октомври, казваШ Чао на всиЧко разлиЧно от сиво бялата гама, и не оЧакваШ ниЩо разлиЧно поне до края на април...добре, Че обиЧам снега...ама и мен ме хваЩата бесовете като тъкмо се стопи в средата на май и завали отново...
 на 1 март зардадох мартениЧки на приятелите ми тук, а те ми се смяха, Че Ще трябва да ги носят поне 2 месеца, докато видят неЩо зелено...за Щъркел не говоря  Very Happy
Цитирай

Мартенски  Wink
Нали знаете- всички наопаки, баба Марта на терсене  Very Happy

Ето и снимки от оняденшния сняг
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=450936
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=450937

А студът и тук си го бива  cold
« Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 11:20 от arrows »
Цитирай

в шоки-land

при нас пък вали сняг при + 8 градуса.... newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Germany

Тъкмо си помислихме че идва пролетта...но не.Днеска се събуждаме и какво да видим..сняг се сипе на парцали.Доста е натрупало за една нощ.
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

Уффффф имам ве4е параноя 4е снегът ме преследва - ходих до БГ там заваля, върнах се в НЛ и тук веднага също наваля, направо ужассссс
А аз така мразя сняг и стуууд  Sad
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз съм толкова щастлива, че на вън има сняг и градината е бяла, обожавам снега HugВчера следобяд беше като в приказка, направо трупаше, ние с малкия се разхождахме и аз се радвах като малко дете.За миг поне ми напомни за България Sad
Цитирай

През девет морета в десето

Мога да ви изпратя малко слънце от тук, на брега на Средиземно море, но не и много топло Sad  Дори и при нас си е хладно за сезона. Друг път по това време е истинска пролет, а сега дори и мимозите като че ли със закъснение цъфтят от страх да не се застуди наново. Само бадема в градината безстрашно е цъфнал. Само че при нас когато грее слънце, то е главно защото духа мистрала - ужасно силен и студен вятър, идващ от север, където в момента също вали сняг, дъжд и са поледици.
Все пак вчера в Ница са се къпали в морето и крайбрежните кафета и ресторантчета заработват с пълна пара веднага щом просветне слънцето. Усеща се уж, че не е далече пролетта, но все още я няма... Crying or Very sad
Цитирай

Торни, трябва да ти изпратя няколко снимЧици с наШия сняг, да се успокоиШ  Hug КАто завали за пръв път, което тази зима беШе оЩе през октомври, казваШ Чао на всиЧко разлиЧно от сиво бялата гама, и не оЧакваШ ниЩо разлиЧно поне до края на април...добре, Че обиЧам снега...ама и мен ме хваЩата бесовете като тъкмо се стопи в средата на май и завали отново...
 на 1 март зардадох мартениЧки на приятелите ми тук, а те ми се смяха, Че Ще трябва да ги носят поне 2 месеца, докато видят неЩо зелено...за Щъркел не говоря  Very Happy

Малееее, вие там сте още по-зле значи...........
Цитирай

smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Ох Боже, децата са голяма работа  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
До одеве щъкахме в снега с Оли и сега като се прибрахме ми каза да съм и пуснела "Ледена епоха" хихихи.......а не го е гледала цели 2 месеца  Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Опасни са тия буболечки  35 35 35 35 35 35 35
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Какъв сняг, момичета от Холандия....? Тук имаме 1.5-2 см и аз се радвам от сърце...Ама повече  Confused Иначе има слънце / което се беше скрило за няколко седмици/, но....май, е студеничко....
Цитирай

Amsterdam, The Netherlands

Ми в Амстердам от 28 февруари ту вали ту спира сняг на парцали. Еверно е натрупало само няколко санта ама се си е сняг. Предишните пъти като прехвърча и се стопи за нула време а сега си седи бяло. Ама то понеже аз се треперя от студ като листна въшка и сигурно ми се вижда пове4е отколкоте е Smile
Цитирай

Там,където се събуждам щастлива.

Ами парното с някой друг градус отгоре, вкусно кафе или чай,хубава книга , нежна музика....И няма да има студ.... Wink
Цитирай

Гърция

При нас вече е пролет Wink. Прибрахме зимните якета, грее слънчице, пеят птички. Пожелавам на всички бързо идване на пролетта Laughing!
Цитирай

Тук си вали сняг понякога и в края на април така че не ни впечатлява особено времето. Жалкото е че има вятър и виелица даже и не става за разходки. Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора