Спорт за мама и дечко

  • 529
  • 11
  •   1
Отговори
Интересно ми е дали намирате време да спортувате, въпреки всички грижи около отглеждането на Вашето малко съкровище?
Преди да родя Кари играех тенис, но сега някак си невърви да оставя сладураната на корта и аз да си блъскам по топката.
От мои приятелки научих, че в Америка има специално разработени курсове, където майката тренира заедно с детето, което ми звучи доста интересно. чували ли сте за подобни курсове тук и знаете ли къде се провеждат?

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ако си нямаш уред вкъщи или човек да те отменя за да ходиш на фитнес,удрящ на камък

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Почти не намирам време покрай двете ми съкровища. Аз просто не мога да си представя как се тренира с бебе или малко дете Crazy С голямата по-може - ще ме имитира докато й омръзне. Но с малката е просто абсурд!

# 3
  • Мнения: 5 103
Единственото нещо , което се сещам е за фитнес центъра в Младост кадето забавлявали децата в детска стая, докато мама тренира Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Единственото нещо , което се сещам е за фитнес центъра в Младост кадето забавлявали децата в детска стая, докато мама тренира Peace
Знам за няколко фитнеса с детска стая в София, както и всички фитнеси в Младост, но този още не съм го чувала newsm78 Можеш ли да ми кажеш къде се намира, живо ме интересува?

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз карам колело, а Дияна на седалка зад мен Simple Smile Ако с тати сме заедно, аз си карам, те се забляват и карат колело, после се сменяме Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 103
Единственото нещо , което се сещам е за фитнес центъра в Младост кадето забавлявали децата в детска стая, докато мама тренира Peace
Знам за няколко фитнеса с детска стая в София, както и всички фитнеси в Младост, но този още не съм го чувала newsm78 Можеш ли да ми кажеш къде се намира, живо ме интересува?
Ще питам момичето кадето ми каза, мисля че става дума или за Джим или за накой друг,от големите.

# 7
  • Мнения: 287
Единствения вариант е да посещаваш фитнес, в който има и детска стая. Но в София не са много. Със сигурност има във фитнеса на сестри Малееви, в "The Gym" /но там има само в делнични дни от 16 до 20 часа/ и някъде в Младост.
Това са май вариантите. За съжаление тук още няма такива курсове за смеен спорт:(.
Другият вариант е /зависи колко е голямо детето или децата/, да ги запишеш на някакъв спорт и докато те тренират и ти да използваш момента да спортуваш.
А можеш да ги оставиш и в някой детски център, за 1.5-2 часа, където да ги забавляват и да си играят с други деца.
Общо взето е трудно да отделяш време за себе си, ако няма кой да ти помага /поне в Бг е така/.
Ако намериш някакво решение на въпроса, пиши, за да се възползваме и ние Simple Smile
Поздрави!

# 8
Ех, много жалко, че за момента тук няма такива курсове. Не мислите ли, че да тренираш заедно с други мами щеше да бъде много забавно и полезно?

# 9
  • Мнения: 1 391
за съжаление май няма много варианти , да не кажа хич

Аз ходя на плуване вечер след работа, но малката я гледа или баба й , която всъщност я гледа по цял ден, или татко й, когато спортувам.

В басейна има и малки деца и като поотрасне може да почна да я водя с мен, да плуваме заедно - все ще намеря време, което да е удобно, ако ще да е събота.

А за тренирането с други мами - да, няколко пъти се събрахме с форумки мами на пилатес при Краси, обаче без децата  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз без проблеми си ходя на фитнес... за какво са татковците ако не си гледата бебетата  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз обмислям варианта за плуване с дребната - тя в детския басейн, аз в големия. Мисля, че ще е полезно и забавно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт