Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 57 тема

  • 77 872
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Дами, бихте ли ми препоръчали хубав балсам за устни, във вид на стикче, не в кутийка! В този студ положението с устните ми стана драматично!  Tired

# 316
  • Мнения: 31 165
Балсам на Piz Buin и на Apivita. Hug  bouquet

# 317
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Мерси, Денси!  Hug  bouquet

# 318
  • Мнения: 31 165
Апивита има в новия Ринг Мол и има зареден асортимент. Балсамите за устни са няколко. Аз съм ползвала черния и съм много доволна.

# 319
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
А дали ги има в Ремедиум?  Rolling Eyes Че днес имам път натам...

# 320
  • Мнения: 31 165
Не знам.

# 321
# 322
  • София
  • Мнения: 4 750
А дали ги има в Ремедиум?  Rolling Eyes Че днес имам път натам...

Има ги, моят е от там. Моят е оцветен, но има и без цвят. На касите са сложени Peace

# 323
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ноеми, пробва ли максимайзера на диор? Утре има 25% намаление в Сефора  Blush



Аз днес с огромен страх подходих към новата палитра на Герлен - виолетовата:





Пигментацията е жестока, изобщо - максимално се изкефих и си набелязах още няколко комбинации, могат да стават доста разнообразни гримове Simple Smile

Еми, нямаше слънце, трудна работа снимките, червилото пак е излязло много странно .... но показвам снимки на  лице, защото като гледам само очи ми е  Thinking някак непълно  Blush

 









Жаки   bouquet ти с какво прави лилавия грим?

# 324
  • Мнения: 4 428
Аленка, супер си  Flutter

Мен последно време много ме влече червено-кафявият грим  Crazy Днес съм много доволна как се получи с една единичка на УД + единичка на Голдън Роуз (да не повярваш  Crazy) Но ме домързя да снимам  Blush

# 325
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Лош мързел, лош  Naughty Naughty Naughty

На мен идеята за такъв грим много ми допада, а на теб и много ще ти отива  Blush

Аз съм генерално на лилава вълна още, но правих един зелен грим преди ден Simple Smile - с Живанши палитрата Simple Smile Много хубаво стана, но на снимките нищо ....  Sad

За утре не съм решила какво да ползвам - имам не пробвании на Шанел и в тази палитра - друга комбинация Simple Smile Утрото ще подскаже  bowuu

# 326
  • Мнения: 13 623

Жаки  bouquet  ти с какво прави лилавия грим?

Със сенки на Kiko (Infinity Eyeshadow 249)
Скрит текст:
Makeup Geek (Burlesque)
Скрит текст:
и Kryolan Aqua Color (070)

Миглите са Ardell Color Impact Plum (имат лилави косъмчета, но на снимката много не личат)

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 01:12 от Жаки°

# 327
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
О,  Жаки Crazy не трябваше да ги показваш тези суочове  Twisted Evil Ами да ги представиш на другата среща  newsm03 на живо, моля  Blush

А като "си призна" за лилавите мигли - защото наистина изглеждаха черни на снимката (може би от светлината), но пък ирисите лилавееха и предположих, че са лещи -  та връщам се на миглите - умувам как да ползвам лилава спирала.

От лятната диорска колекция имам лилави очна линия и спирала. Мислех си за грим бял сатен и сив мат (бяло-сиво) и да ползвам лилавите очна линия и спирала. Гримьорката на диор ми беше подсказала една идея - лилавата спирала се притиска в основата на миглите, а върховете се изчеткват с черна. Трябва да пробвам най-накрая. При това положение би било по-добре да ползвам и лилавата очна линия, май  Thinking Мога да пробвам и сенките в бяло и тъмно лилаво, но дали няма да стане прекалено лилаво и видовете лилаво да се бият.  Thinking  Май сивото е най-добре и ще даде контраст Simple Smile А може да пробвам и черно на горната водна линия  Mr. Green

# 328
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Ноеми, пробва ли максимайзера на диор? Утре има 25% намаление в Сефора  Blush

Ами не, имам временни (надяваме се) финансови затруднения, така че и 50% отстъпка не би ме устройвала към момента  Rolling Eyes
Благодаря ти, Алена!  Hug

# 329
  • Мнения: 13 623
Миглите не седят точно като лилава спирала, защото на живо са микс между черни и лилави косми. Предполагам на зелени и сини очи ще седят много готино  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт