Сутрешно гадене

  • 2 159
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, някои има ли представа или да му се е случвало  всяка сутрин да се събужда със свит стомах и дори гадене, защото аз съм точно така от повече от година не е бременност сутрин стомаха ми е адски слаб свит, гади ми се от най малкото и дори понякога повръщам.. на какво се дължи това чудо а предстой ли ми нещо някакво събитие да не споменавам какво се случва събуждам се чак от свит стомах и гадене. Просто не знам как да се справя ще съм ви благодарна ако споделите мения  ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 118
Гастрит, лошо храносмилане.

# 2
  • Мнения: X
Това, което описваш са си типични признаци на тревожност! Не го мисли много, предполагам когата си по-спокойна и нямаш някакво напрежение,гаденето го няма!

# 3
  • Мнения: 49
Това, което описваш са си типични признаци на тревожност! Не го мисли много, предполагам когата си по-спокойна и нямаш някакво напрежение,гаденето го няма!
Здравей, в повечето случай дори не се чувствам притеснена но сутрин стомаха ми е свит на топка... Примерно наскоро разбрах че заминавам за чужбина аз лично не се  тревожа не си е за пръв път, но от тогава всяка сутрин се събуждам стомаха ми на топка гади ми се и след няколко часа минава няма нищо. Tired

# 4
  • Мнения: 89
Здравей! Това, което описваш ми е напълно познато и при мен се оказа начален стадий на гастрит. За твое успокоение посети лекар.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт