Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 март 2006, 13:02 ч.

Ваканционно селище "Лозенец"

• 5 924
  • 25
  •   1
Отговори
  • sofia
Нещо и мен ме е обзела мисъл за морета и забави, та се сетих да попитам - някой скоро ходил ли е на море в туй ваканционно селище? Ходила съм преди години и си спомням , че беше доста подходящо за малки бесове и техните родители - т.е. къщички, чисти, спретнати, пространство за тичане и близо до плаж. Само дето спомените ми не са много пресни, та ако някой е ходил, моля да ми съобщи отзиви Wink

# 1
  • София
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154 виж това, прочети и мненията.
Аз го бях загледала, ама ако има лагери с тинейджъри - мерси  Stop. Пък и цените нещо ми се виждат яки за тази категория  Crazy.

Тук : http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154 пък нещата изглеждат по-добри, но няма цени. И аз искам да чуя някоя опитвала мама.

# 2
  • Boulevard of broken dreams
И за мен ще е любопитно. Преди години съм ходила там на лагер от училище и наистина си бяхме барабар със семействата с деца. Ако не се е променило положението ще е ужас.

# 3
  • София
Ние ходихме там преди няколко години.Беше много хубаво,само че не в къщичките,а в блокчетата-ето тази част( http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2154#pic ).Децата тичат по цял ден,защото всяка стая е с отделен вход,който започва от тревата.Много приятен е и пътят до плажа(на около 5 минути пеша по една алея).Само дето до Лозенец е около 15-20 минути пеша и децата на връщане се изморяват.Миналата година ходиха мои познати и бяха много доволни и от Лозенец,който много се бил променил-в културна насока.

# 4
  • София
Ето ТУК е обсъждано Ваканционно селище "Лозенец".

# 5
  • София
Ето ТУК е обсъждано Ваканционно селище "Лозенец".

Та по въпроса, тъй като горното е мое ...  Wink

Бях с децата миналото лято - края на юни - по това време цените си заслужават качеството, според мен след това в сезона вече са високи за предлаганото, а именно :
- Общите къщички, са освежени и чисти, но примерно - липсват: дръжка на врата, райбер или ключалка, матрак скърца, пердетата висят и подобни дреболии (но не съвсем)
- Отделните къщички са ОК
- Чисти се на хотелски начала - веднъж дневно от камериерки, чаршафи май на 10 дни  newsm78, има хавлии
- В началото и края на сезона има доста лагери от деца (от детска градина до гимназия)
- има нов път до селото и разстоянието е около 800 м май  Wink
- плажа е близо
- има няколко капанчета наоколо (за храна)
- в самото село има къде да се хапва

друго не се сещам  Laughing ако искате питайте  Joy

# 6
  • София
Според мен Лозенец си е едно диво село !

# 7
  • sofia
Било е диво село, ама вече това е последното, което можеш да кажеш за него Wink

Сега остава някой да се включи с актуален телефон, защото тези, които открих - нещо не вършат работа.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 14:13 от bomboto

# 8
  • Plovdiv
Снаха ми от 3 години е аниматор във вилното селище, ще се опитам да взема от нея актуален телефон. А иначе наистина там е страхотно, тихо и спокойно, чист плаж и топло море

# 9
  • sofia
Благодаря, за което smile3525 Много съм се навила да ходим там лятото.

# 10
  • Plovdiv
http://www.vslozenets.com/ ето го сайта им, вътре има телефони за контакт

# 11
Миналата година след като се оженихме и починахме на морето решихме преди да се приберем в софия за няколко дни да обиколим цялото южно черноморие.Едно от местата където решихме да спим беше точно ваканционното селище-е не мерси!!!Спахме в ремонтираната част и беше точно както Вяра е писала-липсва това онова.Ноо.... имаше адски много тийнейджъри от цяла европа и беше зверска лудница.Отидохме там с тенденцията да си починем от лудницата из Златните и Слънчев бряг.Сутрин рано -рано викове и крясъци и вечер пак така до сред нощите.Всичко е амортизарано,а да не говорим че имаше и адски много гнусни насекоми като хлебарки.Аз няма да повторя пак.Плажа беше отвратителен....Тава са моите впечатления от Лозенец

# 12
  • София
аз пък обожавам Лозенец - последните 3 години ходим там и тази година ако ходим на море пак там ще отидем Mr. Green сравнително добри цени на квартирите, готини кръчми, особено, "ариана"Simple Smile и най-важното, е НЕ дъни чалга от всеки ъгъл! Вярно е, не знам какъв е централния плаж - винаги сме ползвали един плаж на 2 км. от Лозенец или по-точно плажа, който почва от вилно селище лозенец и продължава доста на долу, той е хубав, спокоен, чист.
По темата за селището, моя добра приятелка беше по същото време там и отзивите бяха толкова добри, че реших да го проуча дали може и ние да отидем там! Но наистина базата се ползва най-вече за лагери. (тя самата беше с детски лагар) тя не каза една лоша дума! ядене на корем, хубав плаж, нови обновени къщички... я сподели какво са ти казали, дай повече инфо ако намериш Praynig Mr. Green

# 13

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка

# 14
  • София
 Confused сайта на селището не се отваря Twisted Evil плс някой може ли да ми даде актуални телефони, моляяяя Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт