Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 173
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 813
Още не знам къде се намирам .... кръстих го бебето беглец Simple Smile Честно ви казвам - снощи монитора беше пред мен и аз също нищо не видях освен един празен сак. Днес отивам и все едно гледат друг човек - ембрион като слънце.... той си е вече цял човек, не разбирам как е възможно да го "пропуснеш"? По едно време викам на лекарката - да не би да са две или пък това другото да е някакво образувание - я хематом, я нещо друго... Но нищо друго не намери в матката, чиста е и затова не си обяснявам какво става и как е възможно

# 751
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 615
Девойка ще да е, крие се Simple Smile

# 752
  • Мнения: 6 985
bellali, страхотни новини!

Аз вчера бях на преглед при д-р Петрова. Доволна съм, хареса ми. Почти със сигурност ще продължа при нея, вдъхна ми доверие.
Обаче направихме и спермограма на мъжа ми, излезе 2% морфология и ми стана зле...
Ще настоявам за ИМСИ, когато дойде момента да почваме нещо.

Някой има ли опит със замразяването на сперма в клиниката? Ние питахме, но ни казаха, че първо трябвало да направят някакъв тест за преживяемост след криоконсервация. Ние сме замразявали в друга клиника, не са ни правили такъв тест.

# 753
  • Мнения: 1 680
Споделяли са ми, за друга клиника обаче,  че също са правили такъв тест  преди да замразят сперма.            Стела, ти пита ли за цената на ИКСИ или ИМСИ-интересно ми е с колко ще се оскъпи процедурата . За спермограмата колко платихте и с консултация ли беше?

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 09:58 от puh4e05

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Още не знам къде се намирам .... кръстих го бебето беглец Simple Smile Честно ви казвам - снощи монитора беше пред мен и аз също нищо не видях освен един празен сак. Днес отивам и все едно гледат друг човек - ембрион като слънце.... той си е вече цял човек, не разбирам как е възможно да го "пропуснеш"? По едно време викам на лекарката - да не би да са две или пък това другото да е някакво образувание - я хематом, я нещо друго... Но нищо друго не намери в матката, чиста е и затова не си обяснявам какво става и как е възможно
Това си е голям подарък. Борбена бебка ще е. Пожелавам ти ето такъв щастлив финал след 8 месеца Simple Smile

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Здравейте,
това е линк към тема 2 - http://m.bg-mamma.com/?topic=1013045.new#new, нека донесе много късмет като края на Тема 1 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт