"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-36 тема

  • 34 177
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                    Ринка,  Hug благодаря за новата зелена тема. 

                           
   

# 31
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Да е жив и здрав Еркан Джан и да има късмет да изиграе още много запомнящи се роли   ura

Аз съм до момента на първия операцион, в който всички ченгета под прикритие говорят на ризите си в очакване на Мето  Grinning
Оффф, ще си бие главата в стената и бидони с алкохол ще изпие Йо, като разбере каква долна твар е собствения му брат  ooooh!

П.п. Боби  Hug все забравям да ти благодаря за разказа в картинки. Чакам продължение  Wink

# 32
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
         

       Гълъбчетата големи сладури, ей! Много им се радвам!

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
Да е жив и здрав Еркан Джан и да има късмет да изиграе още много запомнящи се роли   ura

Аз съм до момента на първия операцион, в който всички ченгета под прикритие говорят на ризите си в очакване на Мето  Grinning
Оффф, ще си бие главата в стената и бидони с алкохол ще изпие Йо, като разбере каква долна твар е собствения му брат  ooooh!

П.п. Боби  Hug все забравям да ти благодаря за разказа в картинки. Чакам продължение  Wink
[/color]

  Хриси, няма да се отметна, но по-късно.

# 34
  • Мнения: 5 719
Привет Hug
Ринка за новата тема newsm51 newsm51
както винаги много добре оформена. smile3508

Още веднъж честит празник. smile3525 smile3525
Спокоен ден.  bouquet

# 35
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
         
       Гълъбчетата големи сладури, ей! Много им се радвам!

Сега се сетих, че имам такава гривна с послание от тийн годините си, ама къде съм я навряла  newsm78 идея нямам  Joy  Joy може и да е ръждясала вече  Joy
Пишеше Love forever 1987 - ...  Joy

# 36
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 37
  • Мнения: 6 546
Днес си имаме и рожденник. Да е жив и здрав.



   Да е жив и здрав и още много роли! Голям актьор!

# 38
  • Мнения: 477
Този, който предупреди Метин за операцията, до буса, от страната на чичото ли е или от страната на булката?

 Rolling Eyes Не съм го виждала нито в управлението, нито сред 40те разбойници.

# 39
  • Мнения: 5 138
Този, който предупреди Метин за операцията, до буса, от страната на чичото ли е или от страната на булката?

 Rolling Eyes Не съм го виждала нито в управлението, нито сред 40те разбойници.
и не само ами оня който заведе Мерт при Мето, как така другия който е на страната на чиче и после го гръмна и започна да разфасова допусна това  newsm78 нещо не мога да им схвана кой на чия страна е .

ПП отговорих си на въпроса  Laughing рано съм натиснала паузата и бързам да коментирам  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 047
Здравейте, компания.  Hug Hug

Хиляди благодарности на екипа за новия преведен епизод

Ринка, специални благодарности за новата тема.

Значи Спиритчето си е загубила кълбото, та днес да го подхвана аз. Вече съм почти 100 % убедена, че Йо и Хю имат различни бащи. Чудя се каква ли драма ще излезе покрай Елван. Няма да е изнасилена, щото тая сценка вече я играхме. И въобще, тепърва ни предстои да научаваме за семейството на Йомер. До сега нищо не знаем за него. Със семейството на Елиф ни занимаваха 20 серии, сега поне 40 ще ни занимават със семейството на Йомер. Аз вече почти го виждам 3-тия сезон.
По криминалната линия, Мето много ще разкаже, ама какво ще успее Йо да докаже. Защото без доказателства Тайяр ще си остане недосегаем. Разчитам на Мето, че е заклещил някой и друг документ на сигурно място. Щото той чичко Тайяр и пари не е прал. Те измамите минаваха през сметката на Елиф.  И съм сигурна, че са постъпвали в сметка на друго подставено лице. Та очаквам Мето да докаже, че е умен и да извади доказателства. Иначе, в много скоро време може да заработи за една благородна кауза -даряване на органи безвъзмездно.
Хумористичната част обаче най- ми беше присърце. Аслъ сподели, че ако не се погрижатза Нилю и тя ще полудее и тогава Елиф, какво ще прави с две откачалки?  Joy Joy Joy  И другата реплика възлова , че като откачи и "изпуска козичките" Joy Joy Joy Joy
За любовта, какво да кажа? Комисарио непрекъснато изпраща сигнали. И то съвсем открито и официално. Вече толкова му се е замъглил погледа, че ийч не му дреме колко хора има около тях с Ел. И ша ма прощавате, ама съвсем мръснишки гледа Елифче.
Големо писане днес му дръпнах.  Mr. Green  

# 41
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ФРАГМАН

# 42
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
По криминалната линия, Мето много ще разкаже, ама какво ще успее Йо да докаже. Защото без доказателства Тайяр ще си остане недосегаем. Разчитам на Мето, че е заклещил някой и друг документ на сигурно място. Щото той чичко Тайяр и пари не е прал.

Ами ако Мето реши, да не проговаря повече  newsm78  или го притиснат с нещо, да мълчи. Поне за две неща, на които държи се сещам, т.е. 3 - майка му, Нилю и диамантите   Grinning


П.п. Меги  Hug  докато успея да си напиша поста и си уловила криминалния фрагман   Grinning
Давай сега и другия  Grinning

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 16:34 от hrissi_sz

# 43
  • Мнения: 1 056
Честит празник на народните будители и всички, които се чувстват такива и от мен!
 Благодаря на екипа, работил по превода на поредната серия и на Меги за трейлъра към новата!   bouquet
  От фрагмана, макар и без превод, си мисля, че Хю май се опитва да се свърже с майката на Фатих. Дали няма да се опита да я убеди да се върне обратно и по тоя начин да го притиснат заради нея да си мълчи? Дано не се случи. И Нил е вече в полицейското май, този път заради Метин. А Елиф отишла да се разправя с чиче! Какъв смисъл? Той си каза, че се е простил със съвестта си.

# 44
  • Мнения: 2 645
Вали, не Елиф отива при Таяр, а той при нея.
Йомер казва на Метин да му разкаже за Таяр и така ще помогне и на себе си , и на Елиф.
Пък Метин казва, че ако искал може да му предаде Таяр.
Но Хюсеин вече също е в апартамента на Метин, онзи до къщата на чиче. И той оттам се обажда на майката на Метин. Явно ще я прилъжат нея по някакъв начин и тя ще е козът в ръцете им срещу Метин. Така ще го накарат да мълчи.

Общи условия

Активация на акаунт