90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 274

  • 33 054
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 314
О – картофена салата с праз ( Инка  Hug)

 Hug


аз днес ще правя контролиран експеримент
Ще меся  Naughty Тесто /още не знам обаче по коя рецепта и ще го натъпча с праз и гъби и подправки
Може би ще ми се получи "лучник"

# 736
  • Мнения: 65
Добро утро!
 Sad днес кантарът отчете + 700 гр., че аз толкова храна вчера не съм изяла  newsm78
Лошоооо, добре се каних аз да се тегля на 4 дни, ама пусто любопитство  Twisted Evil, сега целият ми ден ще е тегав.

# 737
  • Мнения: 238
Каги, може да си съскаме заедно днес! Mr. Green
Инка, ако не ти стане тестото – има запазено място и за теб на метлата! Hug Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 314
Инка, ако не ти стане тестото – има запазено място и за теб на метлата! Hug Simple Smile


хехеххе  Grinning  People Angel

# 739
  • Мнения: 39
О – картофена салата с праз ( Инка  Hug)

 Hug


аз днес ще правя контролиран експеримент
Ще меся  Naughty Тесто /още не знам обаче по коя рецепта и ще го натъпча с праз и гъби и подправки
Може би ще ми се получи "лучник"

Аз го направих на предния ми въглехидратен, страхотно е! давай, много е вкусно! Аз го правих както се меси тесто за пица, но ги смесих пълнозърнесто с бяло брашно. Сложи и обикновен лук.
А за вечеря си направих кейк без яйца и мляко. Стана вкусен. Намерих го в темичката с рецептите   chef

Аз все не мърдам от кантара бе хора  newsm78 аман!!! Викам си сутринта - ще си обуя дънките и ...!!!! Ами не знам дали си въобразявам, но ги чувствам по-свободни!!! Един кеф беше! Не съм мерила обиколки, но знам ли...по-добре се чувстам, не се чувствам подута.
Идвам на работа - скачам си на кантара и.....все тези 71кг...Ай кажете какво е това!!!!!!! #Crazy #Crazy

# 740
  • Мнения: 39
И на мен ми липсват, дано само да е от много ангажименти и всичко да е наред с тях и близките им.
В_90 браво за резултатите, добре че си ти да отсрамиш групата (ама и ние сме вече отдавна на режима и май тялото ни е посвикнало с него). След водния съм само на  +200 грама от предния воден (Фифи  Hug) в сантиметри ще кажа утре, че тази сутрин не се премерих.
Полицайке   bouquet добре си си дошла
Лулураки, беше писала, че може да се откажеш от вечерната филийка, но според правилата филийка в първите два дни може да има само на обед (по 1 пълнозърнеста) и за по-добри резултати повечето я избягваме  Naughty, така че ако не можеш без нея - остави си само обедна, вечерна - няма. Много зависи и дали наистина имаш да смъкваш килограми или просто си мислиш, че има нужда от още едни 3-4 по-надолу.


Desi_mama, висока съм 168 и тежа 71кг. Нормалното ми тегло е около 60-61кг. Качих килограмите , след като спрях тютюна Simple Smile Имам 10 за сваляне. Ама тая пуста филийка...все си я искам.

Имам един въпрос - какво става ако заменя въгледратния ден с протеинов? По-лесен ми е...пък и сладкото искам да го махна съвсем - нали ям плодове.
Някой правил ли го е?  newsm78

# 741
  • Мнения: 121
Здравейте!
От днес и аз и мъжа ми сме на диетата! Пожелайте ни успех и Воля!
Успех и за Вас и много усмивки.  Grinning

# 742
  • Мнения: 4 711
Добро утро фиданки и фиданчовци,
След вчерашния въглехидратен ден и отвратителен тиквеник +300 гр. Е тиквеник вече няма да направя!  smile3515  Ядосах се.

Днес плодов и ще изключа ядките.
З - банана
О - събрах мандаринки
СЗ - ябълка или банан
В - банан

Виждам, че и други са с плюсове днес. Е, момичета... дано утре да сме на минус пък  Praynig

# 743
  • Мнения: 1 314
Ама тая пуста филийка...все си я искам.


Замисли се кое искаш повече?
Да изглеждаш добре, или да си хапваш добре

Ако е първото, ще го постигнеш ако се лишаваш от второто. Няма да стане веднага, но в дългосрочен план волята и въздържанието от вредности ще бъде възнаградена трайно и ще ти донесе много повече позитиви от 2 минутното дъвкане на филийката ти  

Ако е второто, всеки път като си изядеш филийките, може би ще си доволна... около 5 минути  Laughing
но ще се лишаваш и отдалечаваш от хиляди  възможности /хубави дрехи, завистливи погледи, здраво и красиво тяло и т.н

 Hug Сама трябва да избереш за кое ще съжаляваш повече, когато видиш Филията  Grinning

Дали ако я изядеш, или ако не я ...
Успех  Peace

# 744

Общи условия

Активация на акаунт