Театрална школа Монтфиз

  • 3 857
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 327
Здравейте, моля който има информация за детските групи от 5 до 8 години. ..Кажете доволни ли сте? И изобщо какво ви хареса или не ви?Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте, моля който има информация за детските групи от 5 до 8 години. ..Кажете доволни ли сте? И изобщо какво ви хареса или не ви?Wink
Дъщеря ми посещава от октомври миналата година. Зависи, какви очаквания имаш. Аз съм доволна - от начало бяха около 20 деца, на края останаха 6, сега - втора година, са 7 /едно детенце дойде от другата им школа/. Групата се води от Петя и Жоро. Виж, за сина си не мога да кажа същото - записах го в по-голямата група с приема от април в групата на Диди. Супер недоволна съм - през по-голямата част от времето Диди беше на вън, а децата дивееха в стаята. Накрая групата се разпадна, което го намирам за съвсем естествено. Сега започна от начало в групата на Петя и Мариана и до момента съм доволна от тази група.

Занятията им са в танцов център МОНТФИЗ. Първите месеци правеха етюди, играеха на игри и т.н. Накрая имаха представление с етюди, вторите месеци правиха пиеса, която видяхме на края на учебната година. Сега правят адаптация на Шекспир - сън в лятна нощ. Децата са доволни, което ме прави и мен доволна. Но ако очакваш детето да стане актьор - едва ли всички ще го постигнат. По мое лично мнение в групата ни има само едно дете с данни за такава кариера /и това не е моето  Wink/.

Ако имаш други въпроси, питай  Peace

# 2
  • Мнения: 4
Здравейте,
аз планувам да запиша сина си (7 годишен) в школа МОНТФИЗ и имайки предвид възрастта му, предполагам че ще бъде в групата на Петя и Жоро.
Вие колко сте годишни и от кога посещавате групата?
Какво е натоварването, имайки предвид, че заниманията са 2 пъти седмично х 2 часа?
Каква е обстановката - неформална с игри и забави или по-строго?

Благодаря предварително за инфото!


# 3
  • София
  • Мнения: 9 517
Щерката е на 6 години, ходи втора година, т.е. от 5-годишна. На децата, които останаха в групата им харесва. Жоро е по-строг, но се появява по-рядко. От начало са предимно на игри, но сега вече - втора година, е по-сериозно - постановка готвят все пак. Петя също им се кара, но не е като Жоро. За 7-годишно дете не мисля, че 2 часа ще го натоварят много. Миналата година ситните имаха занимания по 3 часа, че имаха няколко пропуснати часа и наваксваха, не съм забелязала да има уморени. Но то моето ходи на гимнастика по 2 часа 4 пъти седмично, така че актьорското майсторство му се вижда като песен, не знам дали сме база за сравнение  Peace

ПП В неделя ги снимаха за някакво предаване по БТВ, като обявят дата на предаването, ще пиша, да добиете представа, дано само не е след 15-ти ноември.

Изобщо моето мнение е, че Петя и Жоро, а и някои други преподаватели, си обичат децата. Има и бисери, но едва ли ще ги пуснат с дребните  Peace

# 4
  • Мнения: 4
Много благодаря за инфото!

Вие определено сте свикнали с по-голямо натоварване  Simple Smile.
Ние сме достата свободолюбиви, но лека, полека навлизаме в т.нар. забързано ежедневие.

Записала съм синчето в новата група, която стартира на 22.11.2014 г. Надявам се да му хареса  Wink

ПП. Моля, пишете датата на предаването.

# 5
  • София
  • Мнения: 327
Много благодаря за инфото!

Вие определено сте свикнали с по-голямо натоварване  Simple Smile.
Ние сме достата свободолюбиви, но лека, полека навлизаме в т.нар. забързано ежедневие.

Записала съм синчето в новата група, която стартира на 22.11.2014 г. Надявам се да му хареса  Wink

ПП. Моля, пишете датата на предаването.


И аз го записах, да, на 22-ри започват:D

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 19:15 от lycia

# 6
  • Мнения: X
Каква е цената на групата за начинаещи дечица и колко пъти седмично е- и има ли възможност за събота и неделя само?

# 7
  • София
  • Мнения: 9 517
Каква е цената на групата за начинаещи дечица и колко пъти седмично е- и има ли възможност за събота и неделя само?
при нас курсовете са само събота и неделя. цената е 82 лева месечно  Peace

На 14-ти декември, неделя, между 7,30 и 9,00 ч. по БНТ в Милион и две усмивки, ще бъдат включени и групата на щерката в МОНТФИЗ, бях обещала да кажа кога ще е.

Общи условия

Активация на акаунт