"KIRAZ MEVSIMI"/"СЕЗОНЪТ НА ЧЕРЕШИТЕ"-новият турски сериал по FOX TV-тема 4

  • 66 445
  • 740
  •   2
Отговори
  • Мнения: 2 449
 

KIRAZ MEVSIMI

СЕЗОНЪТ НА ЧЕРЕШИТЕ


продукция:Süreç Film
   режисьор: Eda Teksöz
   сценарий:Aslı Zengin
   музика:İnanç Şanver,Volkan Akmehmet



ГЛАВНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ И ГЕРОИ :


Özge Gürel - ОЙКУ



Serkan Çayoğlu - АЙЯЗ



Nilperi Şahinkaya - ШЕЙМА




Dağhan Külegeç - МЕТЕ



ЖАНР:мелодрама + комедия



РЕЗЮМЕ :

         В центъра на сюжета е любовта на главната героиня - ОЙКУ,която тя изпитва към своя приятел още от детските си години.Но този приятел даже и не предполага за нейните чувства,а е влюбен в друго момиче.Дали животът на главната героиня ще продължава да бъде нещастен или една неочаквана среща няма да преобърне нейната съдба?
  Истинска,проникната с вкус на череши, любовта ще се появи в живота на ОЙКУ и ще доведе до много зашеметяващи любовни интриги..
.










колекция от сериите с руски превод:




сайт на сериала:

новата серия се излъчва всека събота от 20,15 часа



ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА







# 1
# 2
  • Мнения: 1 277
Мариолка, благодаря за новата тема!   bouquet

Само първите 2 епизода ли са преведени на бг? Sad

# 3
  • Мнения: 2 449
 Зори Hug Heart Eyes да ти кажа честно,че не съм проверявала от липса на време ooooh! и аз карам с руските преводи,макар,че на места и на мен ми е доста трудно да си превеждам и доста се бавя с гледането на серията ooooh! ooooh! ooooh!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 8 398
Добро утро.  Hug Hug Hug



Мариолче, Heart Eyes благодаря за новата тема.   bouquet  Не гледам вече сериала, но компанията ми е приятна и се надявам, че нямате нищо против да се появявам отвреме, навреме. Hug Heart Eyes Hug

Хубав ден.   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 449
Снежи  love001  love001  love001  love001 newsm51 винаги си добре дошла Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 159
Благодаря за Новата тема!
Едно страхотно и уютно местенце за споделени емоции..



# 7
  • Мнения: 2 449
Неви Wink Wink Wink имаш пропуск за качествата на Аяза Joy Joyами той и в модния бизнес с лекота навлезе Joy JoyТе от неходене на работа с Мете Joy да не фалират беее...че и само лИбовните си проблеми решават там Joy Joy Joy да им имам и работата и фирмата дето функционира на автопилот Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 1 159
Неви Wink Wink Wink имаш пропуск за качествата на Аяза Joy Joyами той и в модния бизнес с лекота навлезе Joy JoyТе от неходене на работа с Мете Joy да не фалират беее...че и само лИбовните си проблеми решават там Joy Joy Joy да им имам и работата и фирмата дето функционира на автопилот Joy Joy Joy

Затова се питат всеки път като отсъстват от работа, дали не са построили паркинг
на мястото на фирмата им..
Баровци, имат пари могат да ходят, могат и да не ходят..
Нали споменах, че е и манекен..

И галантен партньор, за разлика от Ойкю..
Тя е по-грубата в случая, според мен.. Peace

# 9
  • Мнения: 2 449
Аз съм към  smile3524 smile3524 smile3524
  Лека Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 159
Лека и спокойна!

# 11
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 12
  • Мнения: 2 449
Привет,Черешки

 и усмихнат ден!!!
Ваня харесва ми Йозгето,макар,че фустата на роклята е като сметанова тортичка,но е цветна Hug Hug

Неви Hug Hugа..и за боксова круша го използва в сцената за отваряне на къщата Wink Wink Wink
ай ..то  newsm53 newsm53 галантен,но покрай нея някак си не му се получава като мъж да удари по масата  Crazy Crazy Crazy
 Heart Eyes Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 159
Привет,Черешки

 и усмихнат ден!!!
Ваня харесва ми Йозгето,макар,че фустата на роклята е като сметанова тортичка,но е цветна Hug Hug

Неви Hug Hugа..и за боксова круша го използва в сцената за отваряне на къщата Wink Wink Wink
ай ..то  newsm53 newsm53 галантен,но покрай нея някак си не му се получава като мъж да удари по масата  Crazy Crazy Crazy
 Heart Eyes Heart Eyes


Добро утро, Черешки!



Аяз не му се получава като мъж да удари по масата,
защото много й уйдисва на Ойкю.
Ако се дръпне малко, ще видиш как тя ще тръгне след него като котенце.

 newsm76

# 14

Общи условия

Активация на акаунт