Име за малкият принц

  • 7 950
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 569
А бабата какво мисли?

Светослав?

# 31
  • Мнения: 182
А бабата какво мисли?

Светослав?


Бабата няма никакви претенции относно името и не държи да бъде кръстено на нея . Това е лично мое решение ,защото я уважавам много и е много стойностен човек .
Мисля че дори да взема само първата буква от името и ще я зарадваме .
Поне се надявам да е така .

# 32
  • Мнения: 505
Симон и Самуел не ми допадат. Свилен - да.

# 33
  • Мнения: 4
Самуил е вълшебно име, гласувах за него. Има си значение, история и прелестна звучност, без да се нарушава мъжествеността му  bowuu  Едно от любимите ми мъжки имена! Ако имам син някой ден, това име ще е едно от първите в списъка за размишление Simple Smile А и съкращението Сами е прекрасно.
 
Самуил е библейско име, но и име на български цар, което му носи още по-голяма тежест. А и предвид името на бабата, копирам едно изречение, което одеве ми попадна в Уикипедия за цар Самуил: "Предположението, срещащо се в по-стари изследвания, че Самуил е имал, съгласно с тогавашния български обичай, второ име Стефан."

Така че, Сами си е Сами Simple Smile 

# 34
  • Мнения: 182

 . А и предвид името на бабата, копирам едно изречение, което одеве ми попадна в Уикипедия за цар Самуил: "Предположението, срещащо се в по-стари изследвания, че Самуил е имал, съгласно с тогавашния български обичай, второ име Стефан."

Така че, Сами си е Сами Simple Smile 


Това не го знаех ,а уж  бях чела за името и значението му. Crazy
Ще се поразровя малко по въпроса ,та ако ММ не одобри другите имена ще пробвам с този довод .
Благодаря за инфото Hug Hug

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Самуил - страхотно име, с хубаво значение, история, звучене ... всичко.

# 36
# 37
  • Драгоман
  • Мнения: 1 219
  Гласужах за Симеон, но предлагам и Светлин

# 38
  • Мнения: 465
И трите имена са много хубави. Сякаш Симеон ми харесва най-малко.

Предлагам още Севар и Феликс.

# 39
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Днес чух името Стелан, звучи ми странно , но е поредно предложение със "С"  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 8 891
Днес чух името Стелан, звучи ми странно , но е поредно предложение със "С"  Mr. Green
Имало ли е принц с такова има?

# 41
  • UK
  • Мнения: 4 308
Стоил ми е любимо, харесам още Стил(и)ян. Гласувам за Самуил.
 

# 42
  • Мнения: 4 690
И трите имена много ми харесват, но повече клоня към Филип и гласувах за него.
Иначе предлагам Севар и Борил, харесват ми тези по-гръмки имена  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 182
Днес споделих с бабата моите предложения за име ,и май като че ли Симеон отпада от списъка . Сега голямата чуденка ще бъде между Филип и Самуил .  newsm78
А как да избера като и двете са толкова хубави

# 44
  • Мнения: 8 891
Тогава Филип.

Общи условия

Активация на акаунт