Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

#Crazyнякой спазвал ли е тази диета и какъв е резултата.Започва се със 1лимон на ден до 7 и след това във обратен ред.Като тази течност се разрежда със малко вода и се пие до  11ч на обед Embarassed Rolling Eyes
Цитирай

А за ядене какво?
Цитирай

Варна

Partyхапваш нормално като отбягваш пържено и слатко  #Crazyи тестяно  newsm44аз съм сега на 4 лимон и не знам още дали има ефект newsm78 smile3515
Цитирай

При хората, които обичам

Ами то като избягваш пържено, сладко и тестяно няма ли да си отслабнеш и без лимони да ти вкиснат настроението до 11ч. Wink
Цитирай

Варна

Eto ti 18 странички с въпросната диета.На мен лично ми подейства страхотно, нямах никакъв апетит, докато ги пиех Peace
Цитирай

в страната на чудесата

Да се обадя като компетенция която е спазвала тази диета 02_grin
Аз съм я спазвала,но знам че не се пие до 11 часа Naughty Ефекта ми беше минус 4 кг newsm44 макар че не очаквах да стане.Започнах я на шега,но взех че свалих малко goodscale
Успех и дано подейства при теб  bouquet
Цитирай

Варна

колко време може да се пият лимоните  bouquetразбрах че има някакво почивка но колко.И колко килограма свалихте.Там има една която е със кисело мляко да се пият лимоните #Crazyможе ли
 Praynig
Цитирай

Обезателно ще я пробвам Peace
Цитирай

Белгия/София

Naughty
Цитирай
Ако не помогне, няма и да навреди. За този грипен период е много подходяща. От утре започвам!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.