Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 484 отговора

Варна

Какво мислите за това, особено при жените?  newsm78

Честно казано, рядко май се срещат жени с "храсти" под мишниците, може би изключение правят жените 45+ год. Или поне аз не съм виждала и Слава Богу.  ooooh!

Но, например, жената на бившия ми шеф така и си ходеше, окосмена.....а беше най-много на 33 год.  Rolling Eyes

Цитирай

hahaha Разби ме за пореден път с тема.

Отношението ми е като към всяко друго окосмяване, освен това, което е на главата - да го няма  Mr. Green
Цитирай

Bath, UK / Варна

Аз зимата понякога пропускам бръсненето, но са ме виждали броени хора  Whistling

Принципно не нося много потници и не ми е задължително да съм съвсем гладка, но потенето ми пречи  Thinking
Цитирай

София

Няма по-гнусно нещо.Не ги разбирам тези жени ShockedМного ме дразнат и такива с едни косми по ръцете,направо като мъж ShockedМойте са толкова плешиви,но си ги махам всеки път Embarassed
Цитирай

густо майна Филибето

Имах един колега, който казваше, че на-много се гнуси от небръснати мишници.
Цитирай

Според мен не е особено красиво и ако видя някой така ще ми стане странно. Обаче пък щом на някой не му пречи да си ходи така не виждам какъв е проблемът.
Цитирай

София

Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода 35
Цитирай

Ами гнусно е... Sick
Цитирай

Свищов

И аз мразя необръснати подмишници, особено пък съчетани с потник...
Цитирай

Варна

Sick
Такова ми е отношението Sick
Цитирай

Варна

Еее стига де - чак пък небръсната под мишниците, мислих си , че поколението на баба ми е било последното с тази мода 35

Смешно ти е, обаче аз за първи път ги обръснах чак когато бях 1 курс!  Rolling Eyes Защото мама беше далече  Mr. Green, а преди това незнайно защо не ми позволяваше  newsm78 Трябва да я питам при случай защо....

Та тогава лятото не носех потници, а само тениски, за да не се виждат подмишниците.... що ли съм слушала мама?  Thinking

Цитирай

София

Sick Sick Sick
Не го приемам това, отвратително ми е
Цитирай

София

Аз никъде не понасям косми и не го разбирам това с космите,доста ми е странно,но всякакви хора има ConfusedКакто и щях да падна,като една позната ми каза,че не използва интимни сапуни никога,само с вода се мие Shocked Shocked ShockedАз направо се втрещих,в кой век живееме,та само с вода ще се мие ме и ще ходиме космати-пълен ужас Shocked
Цитирай

Отврат! Sick
Цитирай

София

Смешно ти е, обаче аз за първи път ги обръснах чак когато бях 1 курс!  Rolling Eyes Защото мама беше далече  Mr. Green, а преди това незнайно защо не ми позволяваше  newsm78 Трябва да я питам при случай защо....

Та тогава лятото не носех потници, а само тениски, за да не се виждат подмишниците.... що ли съм слушала мама?  Thinking

Стига бе на колко си била та си искала позволение от мама дали да си бръснеш мишниците или не?? #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 484 отговора