Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора
Здравейте,мами preggo Моето бебче ще се роди в началото на месец юни и се чудя каква количка да му купя.  Rolling Eyes Помогнете ми в избора, моля ви 1strollerЖивея на третия етаж и асансьора ни е малък, а се очертава да родя със секцио. Цената на количката  няма значение, важно да е удобна и лека. Предварително ви благодаря.  bouquet Hug
Цитирай
Здравей Инес количката която ние имаме е Quiny Buzz.Страшно е удобна.Имам момче на годинка и 6 месеца и мога да кажа че това е ной-добрата пукупка която съм правила за бебо.Той много си я обичка и често подремва там.Ние сме на четвъртия етаж в панелен блок с малък асансъор и аз също родих със секцио.Много бързо се въстанових.А с тази количка нямам никакъв проблем с килограмите й.
Цитирай
Е и аз родих със секцио,затова ми трябваше удобна и лека количка.Малкото ми съкровище се роди на  7 април а ние още не бяхме купили количка.Веднага пратих таткото да купува Quiny Buzz.Като я видях колко е сладка направо се влюбих в нея.Малкото ми момиченце си има страхотна количка.Но нашето бебе се очакваше юни и сестра ми искаше да ми направи подарък и купи Quiny Spedy без да знае че вече имаме Buzz.Така имаме двата най-шикозни модела ва 2005 година.Те имат страхотни предимства:Buzz е страшно лек много удобен и страшно практичен.Единствения недостатък е че няма торба за багаж от доло но от производителите разбрах че през април вече ще имат.За Spidy мога да ти кажа апсулютно същото.
Цитирай

Е т'ва вече е голяма смешка.
Цитирай

Варна

НЕ Е СМЕШНО! smile3534
QUINNY BUZZ IS NUMBER ONE!!!!
 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501
Цитирай

Нови Искър

аз пък съм със най обикновенна количка от Илиянци - на фирма Мони е.
шарена е, с единични гуми е, с три нива - легнало, полулегнало и изправено. с кошче отдолу.....................друга по-удобна, практична и здрава количка колкото моята невидях у никоя дружка. и всички много ми завиждат за нея. защото повечето мами около мне се изръсиха за супер скупи и модни колички....и сега не могат до магазина да идат с тях без мускулна треска. да не говорим че е мечта недостижима да си ги съберат в колите. а моята влиза навсякъде Laughing Laughing Laughing Wink
Цитирай

Варна

И според мен най - удобната е QUINNY, но не BUZZ а SPEEDI SX  Mr. Green!
Цитирай

Варна

И според мен най - удобната е QUINNY, но не BUZZ а SPEEDI SX  Mr. Green!

АААААААААААААА
нека не се караме. BUZZ!!!нека да е BUZZ! smile3512 smile3512 smile3512  love001 smile3534
Цитирай

Варна

Спииди! smile3514Спиииди! smile3514 Спииди! smile3514

rotfImbo
Цитирай

Смешката не е, че Куини са хубави колички, а че с първите 3 постинга някой си прави добнопробна рекламка. Иначе количките са супер.
Цитирай

Испания

триколка на ТСМ!!!!!!!!! определено ми е по-удобна от тази на куини  smile3534
Цитирай
AZ SASHTO IMAM SPIDI I SAM MNOGO DOBOLNA.LEKI4KA E I MNOGO YDOBNA ZA BEB4O.LOSHO E SAMO 4E NIAMA PREGRADA OT PRED.
Цитирай

Sofia

Сменете заглавието на Тук е фен клуба на Куини Mr. Green
Цитирай

Варна

Спииди! smile3514Спиииди! smile3514 Спииди! smile3514

rotfImbo

ти откога взе да разбираш от колички. Тъй като гледам от снимката, голямата ти дъщеря още носи малката на ръце smile3534 smile3508
Цитирай

Варна

Сменете заглавието на Тук е фен клуба на Куини Mr. Green

Темата да се смени ама да е Buzz ili Speedi
само че той отговорът е ясен:
BUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
speedi  ignore2 ignore2 ignore2 ignore2 ignore2
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора