BRADLEY COOPER и 30-годишните, които все ще покажат таланта си – дори и късно ;)

  • 40 776
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Коя роля на Брадли Купър харесвате най-много? (Имате право на един отговор и идеята е да оцените ролите, т.е. неговото изпълнение, а не филмите като цяло!)

Опции:

  • в морето до колене
  • Мнения: 2 482

Брадли Купър е роден на 5 януари 1975 година във Филаделфия. Израснал е в католическо семейство с италианско-ирландски корени. Майка му, Глория работи в местния клон на NBC, а баща му Чарлс е брокер. Има по-голяма сестра Холи.
Скрит текст:























След завършване на престижното средно училище Germantown Academy през 1993 година, Брадли постъпва за една година в католическия университет Villanova University, а след това се прехвърля в Джорджтаунския университет. По време на обучението си там той живее шест месеца във Франция по програма за обмен на студенти и научава френски. Завършва университета с отличие през 1997 година като бакалавър по английски език. Още същата година се премества да живее в Ню Йорк, където учи актьорско майсторство в Actors Studio Drama School в New School University. Дипломира се като Master of Fine Arts през 2000 година.
Скрит текст:





Актьорската му кариера започва още докато учи в Ню Йорк. През 1999 година дебютира в епизод от сериала "Сексът и градът", на следващата година започва да води туристическото предаване "Globe Trekker" и се снима в първия си филм "Wet Hot American Summer" (2001). Заради снимките на филма пропуска дипломирането си.
През следващите няколко години се появява във второстепенни или съвсем малки роли в киното и телевизията -  "Bending All the Rules", "The Last Cowboy", "Wedding Crashers", "Jack & Bobby", "Law & Order", а най дълго време се снима в сериала "Alias".

През септемри 2005 година по Fox започва излъчването на комедийния сериал "Kitchen Confidential", в който за първи път му е поверена главна роля.
На следващата година Брадли прави бродуейския си дебют в пиесата "Three Days of Rain" заедно с Джулия Робъртс и Пол Руд.




В следващите години започна да се снима във все по-касови филми - "The Midnight Meat Train", в който отново е в главна роля и "Yes Man", участва в сериала "Nip/Tuck" и отново се качва на сцената в постановката "The Understudy" с Кристен Джонсън.




2009 година е особено успешна за Брадли, през февруари 2009 за първи път е водещ на предавенето Saturday Night Live и излизат пет филма с негово участие - "He's Just Not That Into You", "All About Steve", "Case 39", "New York, I Love You" и "The Hangover", който е най-успешният му филм до тогавашния момент и го прави световно известна звезда. През октомври същата година той получава наградата Hollywood Comedy Award на Холивудския филмов фестивал за ролята си във "The Hangover".



И наградата Comedy Star of the Year от Националното сдружение на собствениците на кинотеатри ShoWest Convention.


А няколко месеца по-късно през 2010 двамата със Сандра Бълок печелят Златната малинка за най-лоша екранна двойка за изпълненията си в "All About Steve". hahaha

В следващите 2-3 години Брадли продължава да участва в комедии - "Valentine's Day", "Hit and Run", следващите две части на "The Hangover", но те вече не са така преобладаваща част от филмографията му както в предните години. Снима се в екшъна "The A-Team"(2010), фантастиката "Limitless" (2011), драмите "The Words"(2012) и "The Place Beyond the Pines"(2012).
През септември 2011 година списание GQ UK обявява Брадли за International Man of the Year.


Само след два месеца списание People пък го провъзгласява за най-секси мъж на годината.


2011 е годината, в която започва плодотворното сътрудничество на Брадли с режисьора Дейвид О. Ръсел. На следващата година по кината се появява "Silver Linings Playbook", в който участват още Дженифър Лоурънс и Роберът Де Ниро. Филмът има невероятен успех, освен многото пари, донася на актьорите и режисьора един куп номинации и награди, сред които и номинации за най-добра мъжка роля на Брадли (БАФТА, Златен глобус, Оскар и още двадесетина от други фестивали).


Комбинацията Брадли+Дженифър+Дейвид О. Ръсел се оказва особено успешна, доказателство за което е фурорът, който предизвиква следващият им общ филм "American Hustle" през 2013 година. В него главните роли са поверени на Крисчън Бейл и Ейми Адамс, а Джеръми Ренър е в поддържащия каст. Следва още по-голям касов успех и отново десетки номинации за актьорите, режисьора и екипа. Брадли отново получава голям брой номинации, включително  от БАФТА, Златен глобус и Оскар, но този път за поддържаща мъжка роля.

Последният филм с негово участие, който зрителите гледаха по кината през 2014 беше комиксовия "Guardians of the Galaxy". В него той озвучава енота Рокет.

Тази година Брадли отново ще излезе на бродуейската сцена зедно с Патриша Кларксън и Алесандро Нивола.


От 7 ноември започват представленията на "The Elephant Man". Пиесата е доста специална за Брадли. По негови думи именно заради филма на Дейвид Линч от 1980 година е решил да стане актьор. Това е и постановката, която подготвя за завършването на обучението си в актьорското училище.
Тази адаптация на пиесата е представена за първи път през 2012 година на театралния фестивал в Улилямстаун в Масачузетс.




А този ноември ще имат възможност да й се насладят и зрителите в Ню Йорк.

Едно много интересно интревю на Брадли за CBS Sunday Morning, в което има кадри от репетициите на постановката - http://www.broadwayworld.com/article/UPDATE-VIDEO-Watch-ELEPHANT … -Morning-20141102

Догодина ще го гледаме в костюмната драма "Серена" заедно с Дженифър Лоурънс, биографичният "Американски снайпер" и кулинарната комедия с все още неизвестно заглавие на Джон Уелш. Филмът на Камерън Кроу ще чакаме чак през 2015 година.

Съвсем скоро научих за нов бъдещт проект на Брадли, този път свързан с телевизията. CBS ще снимат сериал по филма "Limitless", на който Купър ще е изпълнителен продуцент. Ролята на главния герой ще си изпълнява от друг актьор, все още не е известно кой,  а историята ще продължи от там, където свърши филма.

За личния живот на Брадли не можах да намеря кой знае колко информация. Общо-взето до един момент следва познатата актьорска система "с който си партнираш, с него се събираш".
През 2006 година се жени за актрисата Дженифър Еспозито, с която се снимат заедно в "Law & Order".


Бракът им издържа по-малко от половин година, през 2007 Еспозито подава молба за развод. През пролетта на 2014 излиза книгата "Jennifer's Way", в която Дженифър, наред с другите неща се изказва не особено ласкаво за краткия им брак.  
Следващата по-дълга връзка на Брадли е с актрисата Рене Зелуегър, с която се снимат заедно в "Case 39 ". Връзката им продължава от 2009 до 2011 година.


След това, по време на снимките на "The Words" през 2011, Брадли се сближава със Зоуи Салдана и двамата са заедно за малко повече от година.


През януари 2013 прекратяват връзката си и два месец по-късно Брадли вече е омагьосан от чаровете на английската моделка Суки Уотърхаус, с която са двойка до момента.


Брадли отдава не малка част от времето си на различни благотворителни инициативи - http://www.celebrity-charity.com/bradley-cooper-charity-work/. Подкрепя организациите  - Alzheimer's Association, Cancer Research UK и Stand Up To Cancer.



Участва активно в мероприятията, организирани от United Service Organization и Got Your 6 в подкрепа на военните и ветераните.


Got Your 6 Official Celebrity PSA- 2012 - https://www.youtube.com/watch?v=eZbJkZjobFo

Покрепя създадената от Деми Мур и Ащън Къчър организация THORN, която се противопоставя на трафика на хора и насилието над деца.



Това е Брадли какъвто го виждам аз - красив, талантлив, интелигентен, забавен, обаятелен и човечен. Дано ви хареса и на вас. Simple Smile




*Сега следва стандартното интро, с което се „вклинявам” в уводната публикация.

За тези, които не знаят откъде и защо започна всичко, ето ги първите теми:
1) RYAN GOSLING и поколението на 30-годишните, които завземат Холивуд
2) JOSEPH GORDON-LEVITT и поколението на 30-годишните, които чупят STARmeter-а
3) JAMES McAVOY и поколението на 30-годишните, които все повече харесваме
4) TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли
5) MICHAEL FASSBENDER и поколението на 30-годишните "и красиви, и талантливи"
6) JAKE GYLLENHAAL и поколението на 30-годишните момчета, които винаги ще обичаме
7) TOM HIDDLESTON и поколението 30-годишни, които са добри в това да бъдат лоши
8.) JAMES FRANCO и поколението на 30-годишните, които превземат таблоидите
9) BENEDICT CUMBERBATCH и поколението на 30-годишните аристократи на големия екран

За някой "новопокръстен" те ще са полезни - да разбере причините да харесваме това поколение актьори; и следствията от това харесване, които понякога задават тона на темата.  
Също така напомням за новодошлите - анкетите в старите теми са активни! В тях все още може да се гласува. Възползвайте се от тази възможност. Винаги можете тук да ни разкажете какво и защо сте харесали във филмите на предните титуляри. Ще се радваме да разберем вашите пристрастия, макар и със задна дата.
Аз и занапред ще правя периодично преглед на промяната на резултатите в анкетите от старите теми, за да покажа на всички, че оценяваме техния интерес и тези допълнителни гласове не остават незабелязани, а напротив – за нас те са интересни и ценни!

И пак ще повторя, че темата е посветена на Брадли Купър, но (както и досега) темата е ЗА ВСИЧКИ. Защото такава е изначалната идея на този проект – че тези момчета са в най-активния етап на кариерата си, работят по много и качествено. И ние ги харесваме!
Затова и нашата поредица ще продължава.
Още повече, че с рождения ден на Брадли, който е на 5 януари (само след два месеца), той ще е първият, оставил трийсетака зад гърба си...
Затова мисля, че в "неговата тема" можем да обърнем и малко повече внимание на наборите му, които през следващата година един след друг ще минават в следващото си десетилетие. Техните кариери може би не са достатъчни, че да заслужават отделна тема за всеки, но има интересни имена. Само в топ50 на IMDb за набор 1975 виждаме имена като Хю Данси, Дакс Шепърд, Кейси Афлек, Зак Браф, Джейсън Судейкис, Скот Спийдмън, Тоби Мгуайър и даже Ръсел Бранд  Grinning
А също така е възможен варианта към края на годината да посветим отделна сборна тема на всички от този набор, които не са били самостоятелно титуляри. И така да караме със следващите набори също. (Каква съм оптимистка, нали - отсега предричам още дълги години живот на поредицата?  Flutter)

Иначе за следващата тема си чака реда Килиън Мърфи...
След него вероятно Чайникът... ще видим.   Simple Smile

И давам думата на Злата.   Hug
Да ни покаже своя поглед към Брадли Купър и филмите му.

Последна редакция: вт, 04 ное 2014, 21:16 от мячик

# 1
  • Мнения: 2 040
И аз, като списание Пийпъл, първоначално харесах Брадли защото е секси. Grinning Първата ми среща с него беше в "Поверително от кухнята", където не можеше да блесне с кой знае какви актьорски дълбини, но компенсираше щедро с хумор и хубост.
После покрай Последния, Още по-последния и Най-последния ергенски запой го изтървах от поглед, но в последните 2-3 отново започнах да го следя изкъсо и много ми харесва как се развива кариерата му. Не знам доколко е в резултат на чист късмет и доколко на внимателна преценка и подбор, но напоследък все повече се снима в стойностни филми и прави чудесни роли. А, дано му се случи и Оскар догодина!
Не знам дали съм права, но докато правех темата, развитието на кариерата му ми заприлича малко на тази на Том Ханкс. И той в началото се снима в доволно количество непретенциозни (нека да използвам тази дума Grinning) комедии, а след това с натрупването на опит и престиж започва да се снима в хубави филми и да реди награда след награда.
Много се надявам и при Брадли да се получи така. Заслужава го!
Набързо се наложи да правя темата да не го изтървем титуляра, че след няколко месеца ще чукне 40 и нямах време да изгледам доста от филмите му. В тази тема ще имам доста за гледане и ще се включвам по-често с коментари за ролите на Брадли. Дано и на вас ви бъде интерeсна и да привлече нови почитатели на поколението. Simple Smile
Приятно гледане!

# 2
  • Мнения: 2 040
1999
   Sex and the City - They Shoot Single People, Don't They?   
Скрит текст:
Първата поява на Брадли е на малкия екран в епизод от втория сезон на сериала "Sex and the City". Той една от свалките на Кари Бадшоу и аха да стане сериозна работата, героят му провали срещата с гръм и трясък.
Клипче за доказателство -  https://www.youtube.com/watch?v=kM5i66gt87M

Гледла съм го този епизод, обаче така и не го бях запомнила Брадли. Чак покрай оскарския шум миналата година като изплуваха разни клипчета с първите роли на номинираните актьори го видях и си рекох - Я, Брадли! Laughing
   

2000

Според IMDB през тази година Брадли участва в телевизионния филм "Wall to Wall Records", за който не успях да намеря нищичко.

Става водещ в телевизионното предаване за туризъм и пътешествия "Globe Trekker".

Скрит текст:




























Видео: Bradley Cooper visits a nudist beach in Croatia - https://www.youtube.com/watch?v=psPiGU7Me4o

И започва участието си в сериала на FOX "The $treet". Снимал се е в цели пет епизода от поредицата, но аз успях да намеря само едно клипче с него, в което се появява за пет секунди (броих ги). Секундите може и да са пет, обаче аз ги превъртах в продължение на около минута . Mr. Green  

The $treet Episode 10 part 6/6 - https://www.youtube.com/watch?v=gZucM4CKwzI


2001
   Wet Hot American Summer   
Скрит текст:
За този филм знам само, че героят му се казва Бен и съм гледала гей сцената в барачката.

Bradley Cooper and Michael Ian Black Sex Scene In Wet Hot American Summer - http://perezhilton.com/tv/Bradley_Cooper_and_Michael_Ian_Black_S … ?id=3e204483c3015

   Alias
Скрит текст:
Същата година Брадли започва участието си в шпионския сериал "Alias", в който се снима до 2003 година. Героят му, Уил Типин започва като разследващ репортер, който по някое време в сериала бива вербуван от ЦРУ да брани свободния свят от лошите.


2002
   My Little Eye
Скрит текст:
По принцип не харесвам такива филми, а и краткото клипче, което изгледах допълнително ми затвърди впечатлението за долнопробен филм на ужасите. Брадли е в ролята на подлия злодей Травис, който се гаври с горките хорица ей тъй за единия кеф.


   Bending All the Rules
Скрит текст:
Романтична комедия за любовен триъгълник, в единия ъгъл на който е Брадли. Главната героиня на филма трябва да избере между неговият герой, Джеф и съперникът му Мартин.


   
Stella Shorts 1998-2002

Скрит текст:
В същата година Брадли участва и в един от епизодите на комедийното скеч-шоу "Stella". Гледах две клипчета от него и ви заклевам да не повтаряте грешката ми. Такава тъпотия много рядко може да се види, а най-добре е да не се. Sick


2003
   The Last Cowboy
Скрит текст:
Следва холмаркският уестърн "The Last Cowboy". Там Брадли е каубоят Морган Мърфи, който душа дава да помага на главната героиня да опази фермата на баща си.


   Miss Match
Скрит текст:
Ако щете вярвайте, обаче от този сериал съм гледала около три епизода. По едно време го даваха по някаква телевизия. Точно епизода с Брадли не съм гледала, но пък ако някой от вас иска да го види, ето го - https://www.youtube.com/watch?v=Nsi0uWsR2UY.
Брадли е подлец, който се представя за перфектния мъж с цел да прелъсти главната героиня и да измъкне от нея информация за да провали съдебното й дело.  hahaha


2004
   I Want to Marry Ryan Banks
Скрит текст:
Другото име на тази романтична комедия е "The Reality of Love".
Брадли е Тод, мениджърът на главния герой, който организира риалити шоу с цел да намери най-подходящата кандидат-булка на приятеля си Раян. Естествено, нещата вземат рязък завой, все пак това е романтична комедия и накрая любовта спохожда другиго. Laughing
Филмът изглежда доста поносим, а Брадли е много хубав в него и съм решила да го изгледам - https://www.youtube.com/watch?v=fXLNFr0_kWg.


   Touching Evil
Скрит текст:
Сериалът е римейк на британската поредица със същото име, приключила през 1999 година след три успешни сезона. Американската версия обаче не се радва на такъв успех и така и не бива подновена за втори сезон.
Брадли е в ролята на агент Марк Ривърс и участва в шест епизода.


   Jack & Bobby
Скрит текст:
Другият сериал, в който Брадли се снима през 2004 година разказва за младежките години на двама братя, единият от които ще стане президент на САЩ през 2041 година.
Героят на Брдли е любовната тръпка на самотната майка на двете момчета.
Сериалът изглежда горе-долу добре и може да му хвърля едно очо. Не чак толкова заради Брадли, а заради Логан Лерман, той е по-малкият от двамата братя.


2005
   Law & Order
Скрит текст:
През 2005 година Брадли се снима в два епизода на "Law & Order", единият в поредицата "Trial by Jury", а другият в - "Special Victims Unit".
Никога не съм го гледала това и не знам изобщо каква е разликата в поредиците, но и в двете героят на Брадли е някой си Джейсън Уитакър, та предполагам, че се свързани.


   Wedding Crashers
Скрит текст:
И този не съм го гледала, честно казано не ми се и гледа много, но сигурно ще се напъна заради Брадли.

Bradley Cooper interview for Wedding Crashers - https://www.youtube.com/watch?v=OuL9jsUxb7g


   Kitchen Confidential
Скрит текст:
Най-накрая нещо, което съм гледала и което обичам. Непретенциозен (да не използвам по-силни думи) сериал, но въпреки това ми беше много забавен и съжалявах, че има само един сезон. В него за първи път забелязах Брадли и много го харесах. Blush

Kitchen Confidential intro - https://www.youtube.com/watch?v=3uXv0anYsMU


2006
   Failure to Launch
Скрит текст:
И този съм го гледала. Една вече го засякох по телевизията и на пресекулки го изгледах до края. Става дума за ергени, прхвърлили трийсетака, които още живеят с родителите си и за усилията на същите тези родители да задомят порасналите си пиленца и да ги изритат от гнездото.
Като за романтична комедия си е много добър филмът. Радвах се на Матю и Брадли. Grinning



2007
   The Comebacks
Скрит текст:
Така като го гледам много ми прилича на дебилна комедия от тези, дето най не ги понасям. Няма да се прежаля да го гледам даже и заради Брадли, още повече, че видях едно клипче с неговото изпълнение. Той е Каубоя и изглежда и звучи потресаващо селски.


   Nip/Tuck
Скрит текст:
В този лекарски сериал Брадли е в ролята на актьора Ейдън Стоун, който се снима в лекарски сериал. Laughing
Eто го доктор Стоун в действие - https://www.youtube.com/watch?v=PcMzallOJks
 Joy hahaha


2008
   Older Than America
Скрит текст:
В тази драма за издевателствата, на които са били подложени индианските деца в католически пансион Брадли пак е пръв помощник на главната героиня. Двамата се борят за разкриване на истини от тъмното минало.
Рижисьорката на филма, Джорджина Лайтнинг е нейтив американ и е почерпила вдъхновение за създването му  от преживяванията на член на семейството си. Филмът е спечелил две награди на American Indian Film Festival през 2008 година.

Older Than America Extended DVD Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=f4_S2VUs4U8


   Yes Man
Скрит текст:
Оказва се, че съм гледала и този филм, обаче не си спомням почти нищо от него, което май не е чак толкова голяма загуба. Mr. Green Ще си го припомня само заради Брадли.
Той пак е от поддържащия каст - най-добрият приятел на героя на Джим Кери.


   New York, I Love You
Скрит текст:
Хубав филм, който отдавна не съм гледала и сега с удоволствие ще си припомня покрай темата. Историята на Брадли и Дреа де Матео много ми хареса, беше хем много секси, хем чак затрогваща с всичките притеснения и съмнения на двамата герои за това какво всъщност се е случило между тях двамата и истинско ли е то.

New York, I Love You (Bradley Cooper's scene - Is It Love?) - https://www.youtube.com/watch?v=kpdvb3bZC8U


   The Rocker
Скрит текст:
Едва ли може да има по-различен филм от "New York, I Love You". В моята лична филмова класификация, филми от този вид са известни като "тъпи тийнейджърски комедии". Не съм го гледала, а и не обещавам да го гледам, въпреки Брадли и Ема Стоун. Да не говорим, че Брадли се появява само за малко.
Покрай филма се появява и това клипче Bang Blow & Stroke, което се предполага да е документален филм за новия албум на оригиналната рок-банда.  hahaha
В него може да чуете Брадли с британски акцент. Grinning


   The Midnight Meat Train
Скрит текст:
Бях се зарекла да не гледам този филм, защото четох разказа на Клайв Баркър и умрях от страх, но явно ще се наложи. Брадли е в ролята на фотографа Леон, който се опитва да разкрие случая на убийствата, извършвани в нощната мотриса.

Bradley Cooper Midnight Meat Train - https://www.youtube.com/watch?v=eoGmhFpey1I


2009
   He's Just Not That Into You
Скрит текст:
Това вече е романтичен филм, който харесвам, защото не е от типичните ром-коми. В него има предоволно любов и съпътстващата я драма, но на зрителя са спестени доста от задължителните за жанра клишета.
Брадли беше изключително хубав в този филм, но пък героят му така ме ядосваше, че ми идваше да му плясна един зад врата. Много убедителен беше като долен кръшкач.

10 Chick Flick cliches you will NOT see in He's Just Not That Into You - https://www.youtube.com/watch?v=K7lHJ7XkYAo


   Case 39
Скрит текст:
Още един филм на ужасите, който не съм гледала. Ролята на Брадли не е голяма и сравнително бързо приключва екранното му присъствие.

Ужасната сцена със смъртта му - https://www.youtube.com/watch?v=HEnmNkRRmHs


   All About Steve
Скрит текст:
Поредният филм, който не съм гледала. Героинята на Сандра Бълок е влюбена в Стийв (Брадли), в следствие на недоразумение, решава, че чувствата са взаимни и се хуква да го гони за да бъдат заедно.
Комедията е горд носител на цели две Малинки. Mr. Green


   The Hangover
Скрит текст:
Последен за тази година е първият филм от трилогията "The Hangover", благодарение на който Брадли вече става звезда от световна величина.
Не знам на какво се дължи популярността на тези филми, не съм гледала нито един от тях. Решила съм да ги гледам, пък току виж и на мен ми харесали. Grinning


2010
   Valentine's Day
Скрит текст:
И този филм ми хареса, достатъчно валентински е без да е чак лигав. Брадли и Ерик Дейн баха тооолкова сладки гейчета. Heart Eyes

Eric Dane and Bradley Cooper in Valentine's Day - https://www.youtube.com/watch?v=6EAjrENSoSA


   The A-Team
Скрит текст:
И този не съм го гледала, но след това гифче непременно ще си поправя грешката.  Grinning




   Brother's Justice
Скрит текст:
Гледах трейлъра на този "филм" и още не мога да спра да се чудя защо изобщо Брадли се е съгласил да свърже името си с това недоразумение. ooooh! Все пак не е като да е на 18 години и да е готов да се снима в какво ли не, само и само да се види на екран.
Това било някакъв уж документален филм, така нареченото mockumentary ooooh!, за бивш комик, който иска да стане следващия Чък Норис.

Трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=F0oBHAu9FxE


2011
   Limitless
Скрит текст:
Това е един от любимите ми филми с Брадли и най-добрата му роля от изброените досега. Филмът си е фантастика, но изпълнението на Брадли беше толкова добро, а реакциите на героя му толкова истински, че му вярвах през цялото време. Справи се прекрасно и с ролята на изпадналия неудачник и с тази на блестящия преуспял играч.

Bradley Cooper on the effects of NZT - https://www.youtube.com/watch?v=Fw9I_rHqSLk


   The Hangover Part II
Скрит текст:
Ред е на втората част на "Ергенския запой". Същите простотии, само че този път в Тайланд. За повече екзотика навярно.


   Kaylien
Скрит текст:
"Kaylien" е кратко филмче, режисирано от Зоуи Салдана и разказва за момиченце, болно от аутизъм.
Брадли е таткото на детенцето.

Kaylien - https://www.youtube.com/watch?v=_NaM6ImQ66E


2012
   The Words
Скрит текст:
Този филм ми гледа и съм си го свалила, от една година насам сигурно стои на компютъра и ме чака. Embarassed Изглежда точно като типа филми, които харесвам най-много. Дано оправдае, че и надхвърли очакванията ми.

The Words Behind the Scenes - https://www.youtube.com/watch?v=gK9qGq_gZaQ


   Hit and Run
Скрит текст:
И този не съм го гледала, а трейлъра хич не ме впечатли. Tired
Разбрах само, че Брадли е мафиота Алекс Димитри, на когото главният герой дължи пари.

Трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=9FyKg1w23Rc


   The Place Beyond the Pines
Скрит текст:
Чудесен филм! Брадли игра страхотно, неговият герой ми беше по-интересен от този на Раян. Имаше добри и лоши постъпки и въпреки че като цяло беше отрицателният герой във филма, симпатизирах повече на него. Някак по-реален ми беше.


   Silver Linings Playbook
Скрит текст:
Ето го и "Silver Linings Playbook". На първо четене не бях особено възхитена от филма, може би защото имах твърде високи очаквания. Добър е, но от всичко, което изчетох преди да го гледам очаквах нещо супер невероятно и невиждано досега. Ето колко е лошо да се настройваш предварително. Grinning
На второ четене, след като бях направила преоценка на изискванията си, се оказа доста добър филм с прекрасно подбрани актьори и единствено една сцена с Дженифър остана малко да ми боде очите. Честно казано не бих й дала Оскар точно за тази роля.
Виж към Брадли нямам забележки. Беше чудесен от началото до края.

Silver Linings Playbook Actors - https://www.youtube.com/watch?v=tXwTpjfetH8


2013
   The Hangover Part III
Скрит текст:
Ето го и последният "Последен ергенски запой". Grinning Не смея и да предположа какво ново има да покаже режисьора в него, но като го гледам ще ви разкажа. Grinning
Стига ми само, че Брадли е прекрасен. Heart Eyes



   Saturday Night Live
Скрит текст:
През същата година Брадли се снима в един епизод на "Saturday Night Live" заедно с дружките си от "Запоя".

Jennifer Aniston Look Alike Contest - Saturday Night Live - https://www.youtube.com/watch?v=J5RqYtxJ5KI Joy


   Making a Scene
Скрит текст:
Снима се и в извънредно краткото, но много красиво филмче "Making a Scene" на Януш Камински.



   American Hustle
Скрит текст:
А това е най-най-любимият ми филм с Брадли, в който, според мен, прави най-добрата си роля. Ето това е пример за филм, който надмина очакванията ми. Всичко в него беше перфектно - историята, актьорите, атмосферата.... Heart Eyes
Не на последно място прическата на Брадли  hahaha



Bradley Cooper does the American Hustle - https://www.youtube.com/watch?v=0SZtoiQDrWI


2014
   Guardians of the Galaxy
Скрит текст:
Много ми се гледаше този филм на кино, но за съжаление не успях да отида. Сега чакам да се появи с хубаво качество по торентите.



До края на тази година чакаме

   Serena
Скрит текст:



Serena Official Trailer US - https://www.youtube.com/watch?v=nqt1I1OL_Hg


А догодина ще се радваме на Брадли в три филма.

American Sniper

Скрит текст:
В който Брадли ще изпълнява ролята на снайпериста Крис Кайл. Филмът е направен по автобиографичната книга на Кайл и е под режисурата на Клинт Истууд.





Трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=MItGoIxoVGk


Untitled John Wells Project

Скрит текст:
В него Брадли е в ролята на главния готвач Адам Джоунс, който събира персонал, за да създаде най-добрият ресторант.
Режисьорът е подбрал доста звезди - Сиена Милър, Ума Търман, Ема Томпсън...
Надявам се да се получи разкошна комедия.



Untitled Cameron Crowe Project

Скрит текст:
Камерън също ни е приготвил комедия с Брадли, този път романтична и е събрал не по-малко звезден каст - Ема Стоун, Рейчъл Макадамс, Бил Мъри...


Последна редакция: вт, 04 ное 2014, 21:10 от Злата с метлата

# 3
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
брей, аз ли съм първата разписала се  Laughing много готина тема, браво , Злате  Hug

аз , за мое учудване, съм гледала бая филми с Брадли, като разбира се, съм започнала с "Поверително от кухнята "  Joy Много си беше готин сериала, моя мъж още страда, че го спряха  Joy Ще започна с впечатление от най-новите :

Guardians of the galaxy - един от най-яките филми, правени по комикси. Пюър плежър, както се казва. Брадли беше много добър като войс-овър  Wink

American Hustle - също много ми хареса и определено си затвърдих мнението, че Брадли може да играе и то качествено.

Silver Lining Playbook - обичам го тоя филм, прекрасно романтичен, без да е досаден. Тука преоткрих Брадли  Embarassed

Тhe Words - хич не ми хареса, беше ми скучен и безсмислен

Limitless- нямам много спомени, но ставаше  Sunglasses

The A-team - типичен екшън, ама от готините. Брадли е чуден по мускули

Valentine's Day - не помня Брадли в него  Laughing

Аll About Steve - въпреки малинките на мен филма ми хареса. Гледала съм много отдавна, така че не мога да кажа защо точно.

He's not that into you - една от любимите ми романтични комедии. Много хубав, въпреки че героя на Брадли беше гадняр

има и още, но те са с малки роли, така че ще ги описвам по-нататък  Hug

# 4
  • Мнения: 5 304
Честита юбилейна тема! Много се радвам, че е посветена на Брадли Купър, защото съвсем скоро влиза в графата на 40-годишните "момчета". Споменах, че само два-три епизода съм гледала на "Поверително от кухнята", но скоро ще си поправя грешката и ще го изгледам от-до. Ще погледна и аз най-накрая трилогията за "Ергенския запой", "Американска схема" и "Наръчник на оптимиста" и други...

# 5
  • Мнения: 82
Гледала съм само "Наръчник на оптимистта" и много ми хареса Simple Smile
Ще гледам и няколко от изброените тук, хубава тема наистина, даде ми идеи за филми Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 612
Ах, "Поверително от кухнята" ми беше толкова любим! И аз като на Mrs.Turner половинката не мога да го прежаля. Тогава не знаех кой е, но много го харесах в тази роля.

По-късно го преоткрих е "Ергенски запой" и имах типичната ситуация "Аааа, тоя го знам от някъде!" и чудене в продължение на половината филм. Гледала съм и трите части, определено му отива и в комедии да играе.

Гласувах за ролята му в "Наръчника", тъй като още от самото начало много симпатизирах на героя му. Принципно не харесвам любовни истории и може би затова тази ми допадна толкова, няма нищо типично в нея. С Дженифър имат страхотна химия и въпреки "Серена" да не изглежда толкова обещаващо, колкото този и "Американска схема", нямам търпение да ги видя отново заедно на екран.

"Американска схема" беше егати схемата, но там всички ми харесаха доста. Дори Дженифър с малката ѝ роля (е тук не схванах защо изобщо я номинираха, но...) и Ренър, също малка роля. Ейми беше страхотна, Брадли също. Всъщност, колебаех се дали да не гласувам за него, защото по мое мнение беше много добър там.

"Пазителите" - ех, тоя Рокет, бе!  Mr. Green Няма такъв образ. Моите пристрастия към филмите по комикси, особено Марвелските, са очевидни, обаче този беше една идея по-забавен и щур от останалите. В киното се паднах до една скептична майка, която накрая вече примираше "Груууут!" Та въпреки че беше само озвучаване, въпросният енот си беше голяма работа и нищо нямаше да опазят без него. Чакам с нетърпение срещата между него и Тони Старк след стотина години.

От останалите в анкетата "Limitless" и "The Words" съм ги набелязала от мнооого време и смятам до края на темата да съм го направила Simple Smile

# 7
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
охооо, интересна новина  Party


Michael Fassbender In Talks to Play Steve Jobs in Biopic

# 8
  • Мнения: 1 685
Добър ден на всички и благодаря за поредната много интересна за мен тема!!!
Брадли имах чувството, че съм го гледала в повече филми, ама явно не съм. Най-прясна ми е ролята от Американска схема.
Заради честото му споменаване из темите обаче имах много високи очаквания. От всичко най-много ми хареса сцената, в която танцуваха в дискотеката с Ейми. Като цяло очаквах повече задълбочаване в образа, остана ми недоразвит. А и честно да ви кажа Крисчън Бейл просто изби рибата в този филм, това прави нещата много трудни за всички останали актьори. Винаги съм го харесвала и каквото и да очаквам от него, винаги ми надминава очакванията,  не знам направо как е възможно.
Ако трябва да съм честна мисля, че Брадли има големи възможности, но попада под някакво тайпкастване (не знам как се обяснява това) и това му пречи за пълна изява. Дано да ми е грешно мнението. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 040
Радвам се, че темата ви харесва  Simple Smile


Да се присъединя и аз към жалбата по прекъснатия "Поверително от кухнята". Гледахме го семейно и двамата страдахме като разбрахме, че ще е само един сезон. Много беше забавен.


Ето една много интересна статия, в която сравняват кариерите на Брадли и Райън Рейнолдс - The Opposite Trajectories of Bradley Cooper and Ryan Reynolds.




Преди да се прехвърля в новата тема да покажа тук какво открих днес за Бени. Имал си приятелка.  Cry

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2799748/flaunting-b … gazine-party.html
Ха, какъв бил потаен! Одобрявам, хубава е момата. Simple Smile


Нов трейлър на "Penguins of Madagascar" - http://www.telegraph.co.uk/culture/culturevideo/filmvideo/cinema … -new-trailer.html  Joy Joy Joy


Benedict Cumberbatch: What are they saying about the Imitation Game star?




В тазгодишните British Independent Film Awards Бенедикт е номиниран за най-добър актьор, а "The Imitation Game" за най-добър филм. А в категорията за най-добър поддържащ актьор е номиниран Фасбендър за ролята му във "Франк".

# 10
  • Мнения: 2 612
Преди да се прехвърля в новата тема да покажа тук какво открих днес за Бени. Имал си приятелка.  Cry

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2799748/flaunting-b … gazine-party.html
Ха, какъв бил потаен! Одобрявам, хубава е момата. Simple Smile

И допълвам с...  Simple Smile



Това е госпожицата от преди няколко месеца

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 11:08 от mokka

# 11
  • Мнения: 2 040
Ще ходим на сватбаааааа!  married

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 817
Отнеха ни го момичета

http://www.bbcamerica.com/anglophenia/2014/11/benedict-cumberbat … -announced-times/   

# 13
  • Мнения: 2 040
Задомиха се всички тази година - Харди се взе Шарлот, Гослинг и Ева си родиха бебе, сега и Бенедикт се сгоди....
Ще остане сал един Фас да ергенее в това поколение. Laughing


Да ви покажа още един ерген, докато не го е взела някоя късметлийка и него.





Tom Hiddleston behind the scenes of "Out Of Darkness"


И на сета на “I Saw The Light” в Шривпорт.

# 14
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Фаса май още дълго ше ергенее  Joy

Общи условия

Активация на акаунт