Мебели Виденов 3

  • 236 136
  • 956
  •   1
Отговори
# 150
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Хайдеееее,единият стол е мой.Че,ако остане още място още един ще поръчам.

# 151
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Днес си получих  топ матраците  -супер са  Peace

# 152
  • Мнения: 13
Здравейте на всички,
Днес се разходих до магазина на Виденов в Габрово с идеята да разгледам и най-вече да видя на живо ъглов диван "Принцес", но се оказа че в магазина има единствено една маса и един кухненски ъгъл като мостри  newsm78
Та хайде моля помагайте най вече ме интересува платът на тапицерията... На снимките ми изглежда като нещо...не мога да определя плюш може би?? Супер ще е, ако покажете вашите Принцес дивани или поне кажете какъв е този плат и доволни ли сте като цяло  Hug

# 153
  • софия
  • Мнения: 1 305
tan4eto_71 и аз проучвам за топ матрак, виждам че си доволна , ти от кой взе.

# 154
  • Мнения: 5 943
Здравейте на всички,
Днес се разходих до магазина на Виденов в Габрово с идеята да разгледам и най-вече да видя на живо ъглов диван "Принцес", но се оказа че в магазина има единствено една маса и един кухненски ъгъл като мостри  newsm78
Та хайде моля помагайте най вече ме интересува платът на тапицерията... На снимките ми изглежда като нещо...не мога да определя плюш може би?? Супер ще е, ако покажете вашите Принцес дивани или поне кажете какъв е този плат и доволни ли сте като цяло  Hug

Снощи гледах същият диван в АРОН - ако имате, там го има. Има го и в МОНДО. Те доста фирми го произвеждат всъщност, но под името "КАЛИФОРНИЯ". На нас ни изглежда удобен, само малко нисък идва и се чудехме ако му сложим други крачета дали ще е добре  newsm78
А дамаската май се води Елефант и не остават по нея петна. Не е плюш, но имитира донякъде, мекичко е.

# 155
  • Мнения: 2 838
Дамаската е от този вид на който остават формите от ръцете и дупето да речем, но след като я "среша" с ръка си е гладичко. Аз изцапах дивана с кръв и я махнах с кислородна вода. На Нова Година шампанското гръмна силно и дивана се оля и го изсушихме само със сешоар и няма и следа. В много магазини има подобен на този модел, аз го гледах и в Моббо, но там беше много твърд.

# 156
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
tan4eto_71 и аз проучвам за топ матрак, виждам че си доволна , ти от кой взе.

tzvetihc -  ЛЕО КЛАСИК,взех два еденични и един за спалня. Този за спалнята го сложих на една която е с два еденични  еднолицеви матрака, сега като лежиш в средата изобщо не се усеща че отдолу са два еденични.

# 157
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, търся си секция и харесах Шаная 2 на Виденов: http://videnov.bg/секции/секция-шаная-2-led-осветление  Лошото е, че в нито един магазин няма мостра и трябва да поръчам на тъмно. Кажете, взимал ли е някой такава, има ли мнение или да се преориентирам към Айко - и там харесах секция. newsm78

# 158
  • софия
  • Мнения: 1 305
 tan4eto_71  bouquet i аз ще взема.

# 159
  • Мнения: 1 354
Бррр, настръхвам, като се сетя.
След толкова изписани оплаквания за срокове и качество, не знам защо още има таква тема

# 160
  • Мнения: 1 354
Момичета, търся си секция и харесах Шаная 2 на Виденов: http://videnov.bg/секции/секция-шаная-2-led-осветление  Лошото е, че в нито един магазин няма мостра и трябва да поръчам на тъмно. Кажете, взимал ли е някой такава, има ли мнение или да се преориентирам към Айко - и там харесах секция. newsm78

Леле, непременно я виж наживо!!!
Много са зле.
Адски препоръчвам Еником- М като алтернатива на тези Виденов-и

# 161
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, търся си секция и харесах Шаная 2 на Виденов: http://videnov.bg/секции/секция-шаная-2-led-осветление  Лошото е, че в нито един магазин няма мостра и трябва да поръчам на тъмно. Кажете, взимал ли е някой такава, има ли мнение или да се преориентирам към Айко - и там харесах секция. newsm78

Леле, непременно я виж наживо!!!
Много са зле.
Адски препоръчвам Еником- М като алтернатива на тези Виденов-и
Дааа, купихме и утре връщамеее. Не можах да я видя предварително и рискувах. Сега това ми струва 20лв. Grinning
Май вече ще заобикалям магазини Виденов. Mr. Green Ама и от Еником- М нищо не си харесаах! Sad

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 00:10 от july1993

# 162
  • Мнения: 665
Здравейте, да се разпиша и аз в темата след 1година експлоатация на мебели Виденов, е няма такъв отврат.
Като всички бяхме подведени от ниските цени и за това кратко време просто съжалихме.
Миналта година си купихме спалния ето тази:
http://videnov.bg/спални-и-легла/спален-комплект-катерина-без-вкл-матрак (излезна ни около 1010лв. по спомен), спалнията пристигна на време и разбира се с ММ от еуфория започнахме да я монтираме, през деня той като беше на работа аз каквото мога направя, и вечерта му помагам за гардероб, скрин, тоалетка.
На втория ден като реших да сглобявам нощното шкафче установих, че предната част не си отговаряше на дупките които бяха направени в страниците на нощното шкафче и започнах да се чудя дали аз не съм направила нещо като хората, но уви те не знаели как се пробиват дупки.
Следователно им върнахме нощното шкафче и до 2 седмици ни дадоха ново (за което обаче предварително уточнихме, че искаме да си го вземем от магазина, защото няма да плащаме допълнителни 20лв. доставка за тяхната грешка, така и стана взехме си го от там).
Всичко беше супер до преди няколко месеца, спалнията започна да скърца при всяко движение, скрина постоянно изпада от релсичките и общо взето,  спалния за такива пари се оказа невероятен боклук. Така, че един съвет към хората ориентирали се да си купуват спалня или нещо друго бягаите далече от Виденов. Simple Smile

# 163
  • София
  • Мнения: 2 132
Здравейте,
поръчах от мебели Виденов- трапезна маса и трапезни столове. При поръчката на масата пишеше, че срока на доставка е 30дни, а тази на столовете 5дни, но се разбрахме да ни ги докарат заедно. Та сега гледам в сайта им, че масата , която поръчах я имат на склад и срока и е паднал на 5 дни и се чудя дали да не звънна да ги подсетя така, че могат и на мен да ми я пратят  Mr. Green

# 164
  • Мнения: 106
От Виденов имахме гардероб, който се оказа с мнооооого остри ръбове и бях станала цялата синя. Леко да се закача на него и се надирах. После се скапа механизма за отваряне и повече от там мебели не сме взимали.

Адски препоръчвам Еником- М като алтернатива на тези Виденов-и
От тях ни е дивана, който като реших да изпера калъфите, пълнежът се "разпуфка" и 3 месеца (!!!) стояхме по него да го смачкаме, та да зашия пак копчетата. Аз ли не случвам на мебели, такива си ги избираме ли, не знам...  Crossing Arms То всичко си е до модел пак, ама ... крайно съм се разочаровала от мебели.

Общи условия

Активация на акаунт