Мебели Виденов 3

  • 235 928
  • 956
  •   1
Отговори
# 945
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 759
Чудесно, радвай се на удоволствието да спиш качествено. Честно казано аз хубави отзиви не съм чела, но то и всеки си има различно усещане за удобство. А и уточнявам, че не съм спала на матрак от Виденов.

Твоят пост от март 2015 г. го прочетох. Наистина се радвам, че все още сте доволни от матрака.

# 946
  • Мнения: 5 335
Предишният беше по поръчка- много твърд и неудобен. После отстрани хлътна и тогава го сменихме . Може би затова този ми се стува комфортен.

# 947
  • София, България
  • Мнения: 3 536
Ние поръчахме за дома на приятеля ми, когато пребивавахме от време на време там. Ами... болките в гърба след спане на матрака от Виденов бяха ужасни Sad Ходила съм и по-хотели, на почивки и т.н. никога не ме болял така гръб след спане, както на матрака на Виденов.
За вкъщи си купихме на Нани, цената не беше мнооого по-голяма от на Виденов, но усещането е коренно различно.

# 948
  • Мнения: 2 058
Ние поръчахме за дома на приятеля ми, когато пребивавахме от време на време там. Ами... болките в гърба след спане на матрака от Виденов бяха ужасни

Toчно , имала съм такъв матрак преди години , не бих си го причинила отново .

# 949
  • Мнения: 40 039
Най-гадния матрак, на който съм спала, беше в хотел Родопски дом. Иначе хотел 4* и не лош - басейни, сауни, парни бани... Ама тези пружинни матраци трябва да са били Виденов, защото ме изгубиха за клиент след онази седмица Joy

# 950
  • Мнения: 5 335
Е, вие навярно сте принцесите върху грахово зърно. Доста силни квалификации. Малко се превземате.

# 951
  • Мнения: 40 039
Ха, грахово зърно. Отиди ти в хотел Родопски дом, Чепеларе и ще те питам, като ти се набият онези пружини в ребрата.

# 952
  • Мнения: 5 335
А те от мебели Виденов ли бяха или ти така смяташ?

# 953
  • Мнения: 40 039
Не, не знам откъде са били. Явно бяха евтини, но какви не знам. Но ако видиш първия ми пост, там имаше шеговит оттенък - понеже всички пишат, че на Виденов са най-гадните, аз писах, че явно на такъв съм спала там.

# 954
  • велико търново
  • Мнения: 584
Здравейте харесах спален комплект Версия и Порто . Ако някой ги има моля за мнение. Сравнение .харесах и скрин Леонардо. Вратичките с хубави панти ли са или при затваряне тракат.
Търся и здрави столове за кухненската маса . Гледам идеи в брошурата им с промо оферти за Спалня.

# 955
  • Мнения: 1
Здравейте! Харесах гардероб Калей моля за мнение, ако някой го има. Досега не съм купувала мебели от Виденов и нямам никаква представа какво им е качеството.

# 956

Общи условия

Активация на акаунт