Уситихте ли разликата?

  • 1 610
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Доста се чудех къде да пусна темата, но ако някой модератор прецени,че не е за тук, моля да я премести.

Така.
За рекламата на Данон Активия ми е мисълта. Ако не усетите разликата на облекчение или там каквото е след 14 дни ядене на кис.мляко, фирмата ще ви върне парите newsm78

Това истина ли е и дори и да си пазите касовите бележки, кой магазин ще ви върне парите. Сигурно пише на опаковките как става номерът Rolling Eyes

много ми е интересно Thinking

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не съм обърнала внимание, но на мен Активия ми действа много добре и хич не съм си и помисляла да събирам касови бележки.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
Купувам Активия на мъж ми, не събирам касови бележки. Малко ме съмнява да цъфна в магазина, да кажа "аве таз Активия нещо хич не ми помогна... какво ще направим по въпроса?" и някой да ми обърне нужното Фнимание.

# 3
  • Мнения: 3 537
Малко ме съмнява да цъфна в магазина, да кажа "аве таз Активия нещо хич не ми помогна... какво ще направим по въпроса?" и някой да ми обърне нужното Фнимание.
И аз мисля така.Аз досега не съм я пробвала иначе дали действа,мислех тези дни да пробвам.А и така според мен е тъпо,то така може сума ти народ да излъже,че уж не им действа и да си взема парите.....

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
Мъж ми обаче е много доволен от Активията.

# 5
  • Мнения: 527
Вече не 14, а 28 съм изяла, при това от големите, но разлика не усещам. Понеже не ми се е прибрал съвсем корема след раждането и се надявам Активийката да ми го прибере  Mr. Green (това в кръга на шегата). Сериозно, обаче не съм усетила резултат, не знам може би защото някой път се случва ги хапвам през ден ли  newsm78, но едва ли. Колкото до парите и аз се съмнявам някой да ми ги върне, още повече, че никъде в рекламата не се споменава как точно ще стане това с връщането на парите.

# 6
  • Мнения: 5 647
Не купувам на Данон нищо и рекламата на Активия въобще не ми е направила впечатление. А дали не е време и аз да я пробвам?  newsm78

# 7
  • Мнения: 5 577
Не купувам на Данон нищо и рекламата на Активия въобще не ми е направила впечатление. А дали не е време и аз да я пробвам?  newsm78

Не се поддавай, недей.  Mr. Green

Аз предпочитам сама да си замесвам такива млекца - с кормфлекс или мюсли.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 123
И аз не купувам такава Активия, но погледни ако искаш дали няма на опаковката телефон на потребителя и може да пробваш да се обадиш и да питаш newsm78.
Аз предпочитам сама да си слагам в млякото овесени и други ядки Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 704
е,аз мисля, че говорят за чистата Активия,а не с мюсли и тем подобни.

между другото,навремето имаше тема за видовете кисели млека. Там една мама беше споделила,че майка й е с болен стомах и единствено Активия можела да яде. така че може и да има нещо вярно  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 39 715
Най-вероятно помага, мъж ми поне е доволен, но темата беше дали ще върнат парите, както се казва в рекламата, ако случйно не ти е помогнала Активията.

# 11
  • Мнения: 3 394
сигурно има нещо на опаковката Thinking

Иначе направо някой може да ги осъди за подвеждаща потребителя реклама

# 12
  • Мнения: 1 464
Не съм усетила никаква разлика за сега,а и на опаковката не съм забелязала да пише,къде може да ти върнат парите,не че ще ида де hahaha

# 13
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
На рекламата обясняват да събирате етикетите и да го пратите незнам си къде. Ама аз защото не ям активия и не съм се вглеждала за подробности.

# 14
  • Мнения: 1 413
В рекламата казват "яжте активия всеки ден в продължение на 14 дни" - няма начин да не подейства, могат май всякакви видове, но голяма разфасовка, а въпросът не е за овесените ядки вътре, а за ефекта на бифидус есенсис newsm78-май така се казваше. На мен ми е страшно вкусна-съдържа и сметана, помага ми и на стомашната дейност, ако някой има нужда нека пробва с ядене всеки ден, но не вярвам наистина някой да отиде с бележките hahaha

Общи условия

Активация на акаунт