По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 140 728
  • 920
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 10 499
Здравейте,
Може ли мнение каква е разликата между кукърите от приложените линкове. Аз видях, че единия е с повече аксесоари и с една програма повече, но има ли друга по-съществена разлика и втори въпрос - как се почистват тези клапани отгоре, не задържат ли мазнина в един определен момент?

https://www.technomarket.bg/products/09132188/philips-hd3037-70
https://www.technomarket.bg/products/09139308/philips-hd3139-70

# 856
  • Мнения: 6 395
Вместимостта. Функциите са едни и същи  Peace

# 857
  • Мнения: 5 459
Аз имам първия и да си призная 5 литра вместимост не ми стигат, пък за 4 изобщо не знам-ние сме лакомички у нас  Mr. Green

# 858
  • Мнения: 10 499
Аз видях, че разликата е от 1 литър, но друго, което ми накланя везните към по-малкия е наличието на ръчна функция, докато при другия всичко е автоматично и т.к. предпочитам да имам възможност за ръчна настройка се двоумя, та затова Ви питам за мнение и съвет. Благодаря на включилите се по моите въпроси   bouquet

За почистването на клапата какво ще кажете, не се ли задържат в нея разни мазнини, изглежда ми трудно. Ходих да ги разглеждам на живо. Оказа се, че намалението важи само за онлайн поръчка.

# 859
  • Мнения: 6 395
Функциите са напълно идентични, сестра ми има по-малкият*//и по-стар / модел, аз по големият. Нямат абсолютно никаква разлика във функциите и готвенето, освен, че е по-малък и малко по различен дизайн////

Клапата я чистя в топла вода със сода и мокра кърпа......при все че е уред на 2 години и се използва НА-МАЛКО веднъж на ден си е перфектно състояние  Peace Peace само купата сменях, че се захаби

# 860
  • Мнения: 5 459
Звезден прах и твоята купа ли е 66 лева?

# 861
  • Мнения: 28 438
Звезден прах и твоята купа ли е 66 лева?
Ух, Алина не ми напомняй,че мъжът ми още го боли главата, ама като предложи да купим нов....
Почистването на целия уред и на мен ми е трудно, вчера се ядосах и с една мека гъбка го сапунисах отвън и после един час обирах пяна, отвътре нагряващата част има кафяви петна, от къде се взимат незнам като купата винаги е перфектно измита и забърсана от водата... newsm78
Тенджерката естествено се мие много лесно, клапата с въртеливо движение се вади и почиства с препарат за чинии и течаща вода ако искате....капакът отвъртре е понасъбрал втвърдена мазнинка, с какво да го изчистя незнам.... newsm78

# 862
  • Мнения: 1 669
Аз вчера правих лютеница  Heart Eyes в кукъра и не излизат и не излизат червените петна от капака  Confused

# 863
  • Мнения: 5 459
Мими, и аз имам кафяви петна по дъното.....

# 864
  • Мнения: 28 438
Мими, и аз имам кафяви петна по дъното.....
Ми някой ако знае да казва с какво да гичистим.... hahaha

# 865
  • Мнения: 132
Philips Bulgaria
Здравейте , да ви попитам относно Philips HD3037/70. Когато готвите къде ви отива конденза ? При мен се събира около тенджерата на пластмасовата част /като отворя капака се вижда/и зад самия уред на плота имам също вода. При вас така ли е или при мен има нещо не редно?

Последна редакция: нд, 27 сеп 2015, 21:24 от noneta

# 866
  • Мнения: 28 438
Philips Bulgaria
Здравейте , да ви попитам относно Philips HD3037/70. Когато готвите къде ви отива конденза ? При мен се събира около тенджерата на пластмасовата част /като отворя капака се вижда/и зад самия уред на плота имам също вода. При вас така ли е или при мен има нещо не редно?
Така е пластмасовите улейчета са направени точно за това, но по плота нямам, попивам с мека салфетка и готово...

# 867
  • Kazanlak
  • Мнения: 24
Здравейте, на някой да му се е чупило затварящото копче или както се казва ?Дадоха ми номер на сервиз от Филипс,но никой не вдига 3 дена вече

# 868
  • Мнения: 28 438
Здравейте, на някой да му се е чупило затварящото копче или както се казва ?Дадоха ми номер на сервиз от Филипс,но никой не вдига 3 дена вече
На мен, смениха го в сервиза за три дни Hug Явно е дефект заащото имаха налични, а купата я чаках три седмици.....

# 869
  • София
  • Мнения: 586
Моля ви кажете ми мога ли отнякъде да си купя вътрешно тяло - моето се надраска много и вече не е не залепващо Sad

Общи условия

Активация на акаунт