Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-62 тема

  • 46 697
  • 737
  •   1
Отговори
# 420
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет момичета wavey wavey wavey wavey
Ели  Hug,  това много ми хареса Peace и коментара ти за Мурат и Бурчин също newsm10

Pинка Hug, жалко за приза, но и самата номинация е нещо, с което Туба трябва да се гордее. И браво на Меги, че е била там та момичето да разбере, че има фенки и на този континент  Peace

Алекс Hug, тенкс за любимата доза кахве и усмихнатия брадатко Peace

Пък тази фотка от последната му тениска дето се правеше на танцьор по грузинско така ми напомня Хиджран, че ми става мъчно-о-о Joy Joy hahaha

# 421
  • Мнения: 8 717
Ринка, Ели,  Hug Hug

Ванина,  Hug
и на мен ми прилича на Хиджран картинката на тениската, аз също не мога да я прежаля още.  Cry Толкова глупави сериали продължават, а на него не му дадоха никакъв шанс.  Mr. Green

Ето още един много фешън брадатко.  Grinning



# 422
# 423
  • Мнения: 8 717
И при комшиите май е захладняло - Пелинчето добре се е опаковала и си пийва чайче, за да се стопли.  Grinning





Ени, ти май гледаше "Белият карамфил" - и него го спират.

# 424
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Алекс, фешън е наистина Joy Аз по бих го харесала ако си запаши тениската в гащите с колана, ама то явно сред турците модата да си слагат ризите и тениските отгоре а не запасани е всеобща слабост newsm78 newsm78

Хубав ден на всички, че аз от тръстиката пиша на една клавиатура дето яде две от буквите и се налага да копирам всяка една от тях ooooh! ooooh! Joy hahaha

# 425
  • Мнения: 8 717
Да не би Мурат да участва и в днешното шоу? Нова снимка от Грузия се появи  newsm78


New! From Georgia

# 426
  • Мнения: 8 717
Мурат не е жури тази вечер, но продължава да ни подгрява за премиерата - качил е тази снимка преди малко в инстаграма си


# 427
# 428
  • Мнения: 8 409
Добър вечер Сускунларчета  Hug Hug Hug
Ринка HugАлекс HugЕли HugВаника Hug мерси за всичките интересни снимки ,колажи и инфо които сте постнали smile3521
Кети Hug Hug Hug с лекинко закъснение искам да ти пожелая още дълги години със здраве да си ноиш хубавото име  smile3525 smile3525 smile3525
Туба е мнооого красива на гала вечерта smile3521.Жалко ,че не е взела награда ,но и самото присъствие там си е една малка победа  smile3521
Аз пък ви водя ей тия сладури  smile3521

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 00:09 от Eny87

# 429
  • Мнения: 8 409
И при комшиите май е захладняло - Пелинчето добре се е опаковала и си пийва чайче, за да се стопли.  Grinning





Ени, ти май гледаше "Белият карамфил" - и него го спират.

Алекс това име на български нищо не ми говри ама може и да съмго глеала  smile3521

# 430
  • Мнения: 8 717
Добро утро на всички и от мен! Hug

Пожелавам ви прекрасен и усмихнат ден!  Heart Eyes Hug





Ени, Белият карамфил на турски е Беяз карамфил, на руски е Белая гвоздика. Но може и аз да съм се объркала и да си писала, че гледаш Войната на розите. Не си спомням добре.  Grinning

# 431
  • Мнения: 8 717
И Мурат ни пожела току що добро утро с тази фотка в инстаграма си  Grinning


Günaydııııın 😀


# 432
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Приятен и спокоен ден!  Peace





# 433
  • Мнения: 8 717

New! Murat in La Truffe, Georgia - 25.11.2014






# 434
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Алекс, Ринка Hug
Момичета Hug

Нахлувам да ви питам нещо странично Blush
Скрит текст:
Днес няма ли Вани рожден ден newsm78

Общи условия

Активация на акаунт