Тестове за бременност - Вярно ли е ?!

  • 4 954
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
С приятеля ми работим от 2години,но без резултат. Закъснава ми с 8 дена. Гърдите ми са набъбнали. И реших да си направя тест. И 2та бяха положитилни. Дали е възможно да е грешка ?!

# 1
  • Мнения: 2 189
2 положителни и грешка -  не вярвам.Утре - кръвен тест и всичко ще е ясно. Hug

# 2
  • Мнения: 8 890
Тихичко честито! Hug

# 3
  • Мнения: 76
Смятам направо на ехограф за да се запознаем с маничето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 403
Според мен със сигурност е станала работата с бебчето  Wink какъв тест си си правила , според мен sure check  са най - сигурни , но предполагам вече имаш повод да сте щастливи  1stroller 1crib

# 5
  • Мнения: 76
Първо с китайски защото както казах пробваме от 2 години и посли със Шуър Чек Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 117
Не е възможно да е грешка. Честито!

# 7
  • Мнения: 76
Ох,дано наистина да имаме бебче. Благодаря Ви много.
Знаете ли след колко време от зачеване може да се види на ехограф. Защото приятеля ми иска да дойде с мен Simple Smile

# 8
  • Мнения: 741
След 4-5 г.с ще се види малката точица. Желая ти успешна и безпроблемна бременност.  Hug

# 9
  • Мнения: 306
Не е грешка, а с това закъснение от 8 дни, ще се види на ехограф бременност, ако има такава. И дано да има!  bouquet

# 10
  • Мнения: 76
Незнам кога съм забременяла защото сме пробвали почт през 3 -4 дена и ... мисля че точно в деня на овулацията ( 17.10)

# 11
  • Мнения: 1 067
За да си спестиш излишни притеснения поне след 10 дни закъснение,а най-добре след 2 седмици.Иначе може и нищо да не се види.
Тихичко честито!

# 12
  • Мнения: 10 993
ако е в деня на овулацията най-вероятно е момче. честито и от мен и спокойно.

# 13
  • Мнения: 2 052
При два положителни теста едва ли е грешка Simple Smile Най-добре изчакай 10 дни и отиди тогава на ехограф  Peace

# 14
  • Мнения: 76
Ами аз смятам,да отидем другата седмица към края. Приятеля ми каза че и той искал да дойде Grinning
Много се радваме. Благодаря Ви много  newsm76

Общи условия

Активация на акаунт