Много мина, мъничко остана, скоро всяко Декемврийче ще се гушка в мама!

  • 33 796
  • 744
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 261
Цвети, Регина, може да се ражда и със спинална в АГ-Варна. Wink
Стаси ще ражда там с планово секцио и се е уговорила с доктора за спинална. Някой си Кондаков или нещо подобно се казва анестезиологът, но трябва предварителна уговорка, че май не бил постоянно в АГ или нещо такова. Поне така разбрах от нея, дано не ви подведа. Wink

# 616
  • Варна
  • Мнения: 759
То проблема е, че няма да съм с избор на екип, за да се уговорим предварително. Но ще разбера до другата седмица.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 261
Ето и от мен едно лирично отклонение с няколко предложения за заглавие на новата темичка:

Задава се декември с малко Коледно човече, а десетина се родиха вече.

Декември хич не е далече вече и скоро всички мами ще си гушкаме малкото човече.

Настана през ноември декемврийски бебевалеж, всяка мама ще си гушка малък, рошав таралеж.

Увеличават се на декемврийските мами някои болежки, защото бебоците стават все по-тежки.

# 618
  • Мнения: 1 421

Pippi7777 ДА е жива и здрава! Бързо възстановяване и скоро да се приберете вкъщи  Hug

# 619
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Честито, Пипи! Явно с доктора сте си правили сметката без Розана Wink И аз днес се видях с доктора за раждането - към 1.12 ще говорим вече по-конкретно, дано да няма изненади до тогава.

# 620
  • Мнения: 10 598
Честито и от мен, Пипи!  bouquet  Да ви е жива и здрава Розана и бързо да наддава. Много красиво име сте й избрали.   newsm10 Two Hearts

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Честито, Пипи!!! Да ти е жива и здрава дъщеричката! Бързо възстановяване! Пиши подробности, когато имаш възможност!

# 622
  • София
  • Мнения: 1 003
Pippi7777, честита ви дъщеричка!Да е жива и здрава и много щастлива! Бързо възстановяване на теб!   bouquet

Тези дни и аз трябва да стегна багажа, че нищо не съм си приготвила за болницата! Много странно някаква апатия и спокойствие са ме обзели, а то си наближи.....

И аз продължавам да шофирам, корема ми изобщо не е много голям и не ми пречи.... а и ходенето пеша ми е болезнено и изморително!

# 623
  • Мнения: 10 598

И аз се подадох на тази цигания и без да искам си пуснах още един клип на който останах изумена как вадят бебето от ваната на 22:45 мин.  Shocked Shocked Shocked
https://www.youtube.com/watch?v=alEfpCngt8A


Аз искам да ти благодаря за това клипче, Салвадоре.  Hug Днеска цял ден ми е кофти и рева. Пуснах го това клипче и този малкия бебешок от клипа - просто ме трогна!  newsm76 Такова сладко, симпатично и спокойно бебче - да е живо и здраво! И семейството няма нищо общо с ония гамени от Омуртаг. Евала на бабата!  Mr. Green И аз не разбрах защо го хвана с пръстите през устата (някакъв ритуал ли ще да е... newsm78), обаче си личи, че е изгледала много деца. С такава сръчност го къпеше, че си казах "леле, това аз май няма да го мога".

ММ също се развълнува...  Mr. Green

# 624
  • Мнения: 36
Да се отчета и аз.. Днес бях на преглед в 36 г.с съм бебка тежи 2,600 кг. но се оказа че съм с високо кръвно 150/110  изписа ми Допегит 2*1, Дузофарм 3*1 и Магнерот 2*2 .. Някой да е приемал някое от тези лекарства (Допегит или Дузофарм) и да е бил с подобно кръвно.. В Интернет прочетох че Дузофарм е протеин и се приема когато бебчето изостава  Cry

Честито на Pippi7777  да и е жива и здрава малката принцеса Simple Smile

# 625
  • Мнения: 657
Пипи, честита ви малка принцеса! Heart Eyes Да е жива и здрава, много радост да ви носи! Прекрасно име сте избрали! Heart Eyes

И аз днес бях на преглед - само ЖК, но пък изненадите бяха приятни и съм щастлива Simple Smile Оказа се, че съм свалила половин килограм и се връщам на 11,5 качени от началото до сега Party Освен това кръвното ми се оказа някакво образцово - 110/80 Shocked Че аз без да съм бременна рядко имам такова кръвно Laughing Мерихме корема и слушахме сърчицето - заключението на доки беше, че бебето е голямо и силно Heart Eyes Започваме прегледи всяка седмица, другия четвъртък ще се гледаме и на ехограф, за да видим колко долу горе тежи беба и да й видят пъпната връв как е Simple Smile Иначе си е все така главично, послушанката малка Heart Eyes Ще ми прави и вагинален преглед, за да прецени как е шийката на матката.
И понеже нямам засега никакви симптоми за раждане, попитах го ако пренося колко време ще изчакат преди да индуцират раждане. Каза ми 3-4 дена, което не е зле. Радва ме това, че изчакват и оставят природата да си върши работата  Wink

Другата седмица съм решила да пера и гладя и да стягам багажа Blush

# 626
  • Мнения: 1 208
Мимченце, като си с предишно секцио могат ли да ти индуцират раждането? Защото на мен и на снаха ми (която е в Нова Зеландия) ни казаха, че не могат да индуцират раждане при предходно секцио?

# 627
  • Мнения: 36
sisku,и на мен първото ми раждане е секцио но сега не е проблем да родя нормално дори да се наложи да го предизвикват.Нужно е да са минали повече от две-три години в моя случай са 9 мисля,че и при Мимченце беше подобно....но тъй като сме в седалищно разположение най вероятно пак ще е секцио ако не трйгне по рано разбирасе.

# 628
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Честита принцеса на Пипи! Hug  bouquet Да е жива и здрава! Hug Много хубаво име! Simple Smile
Мимченце, браво за хубавите новини! Hug
Аз в 8мия качих най-много, 4 кг, но от началото на 9я съм заковала на 15кг. Въпреки че си ям както и преди, т.е. колкото ми се иска.
Много е тъпо ако някъде има опция само за пълна упойка. Confused И аз не бих се навила да раждам на подобно място. Peace

# 629
  • Мнения: 1 208
При мен са 8 години, а при снаха ми бяха 2, но и на двете в две различни държави ни казаха, че не могат да го предизвикат. Иначе тя успя да си роди нормално:) точно на термин. Мен ме притеснава ако пак пренося. Честно казано хем искам и се пъна за нормално, хем нямам май нерви да чакам 8-10 дена да се накани младежа да излезе сам.

Общи условия

Активация на акаунт