Логопедични кабинети вСофия

  • 631
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 208
може ли някой да ми препоръча добър логопед в София? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 11 648
Миналата година водих сина си на логопед в Логопедичната детска градина в Хиподрума /зад ритуалната зала/!Определено проблема се реши!

# 2
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
аз ползувам за моето дете логопедичните кабинети на логопедичната детска градина в Хиподрума като виждам че те се занимават и с ученици всеки ден след обяд без сряда. Моето дете е с голям логопедичен дефект и от две године ходим и наблюдавам че още малко остава

# 3
  • Мнения: 7 474
Можете ли по точно да объясните къде се намира тази градина!? С направление ли се ходи или се плаща и колко?

# 4
  • sofia
  • Мнения: 404
Можете ли по точно да объясните къде се намира тази градина!? С направление ли се ходи или се плаща и колко?
Мен също ме интересува всичко относно логопедите в градината! Моля, който знае повече да се включи! Praynig

# 5
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
телефонът на логопедичната детска градина е 952 29 19 тя се намира близо до Била Хиподрума. Искат определени документи които не са трудни за набавяне един от документите е направление от личен лекар ама от тези старите зелените. има и постоянни групи към нея а има и приходящи занимания. Като цяло градината е безплатна но по инициатива на родителите се събират суми за закупуване на помощни материали. Занимават се и с по-голями деца приходящо.

# 6
  • Мнения: 18
Аз самата сам Логопед но сега имам бебе да гледам мога да ви препоръчам частен кабинет намира се до Южния парк много е добра логопедката от 5 сеянс се наблюдават подобрения .10 лв е на сеянс но знаеш за какво си даваш парите.

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 12:07 от velinap

Общи условия

Активация на акаунт