Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!Малко ми е неудобно да говоря за това, но наистина имам нужда от съвет. Бременна съм в седмия месец.От две седмици имам хемороиди.Има ли ли сте такива проблеми по време на бремеността и как става лечението?
Цитирай

Barcelona, Spain

Няма нищо неудобно.
Лечението е да избягваш запичащи храни или медикаменти.
Да не се заседяваш, да се разхождаш повечко
Успех!
Цитирай

Sofia

Препоръчвам ти едно лекарство изцяло на билкова основа - Pilex  се казва. Аз го използвах докато кърмех няма противопоказания, странични ефекти и е адски ефикасно- за няколко дни се излекувах напълно. Само за сравнение преди това по предписание на личната ми лекарка 3 месеца ползвах Ултрапрокт, който се позволява на кърмачки ,но нямаше никакъв ефект. Все пак консултирай се по телефона с твойта лична.
Цитирай

Бу-у-урга-а-ас

Цитат
Препоръчвам ти едно лекарство изцяло на билкова основа - Pilex се казва. Аз го използвах докато кърмех няма противопоказания, странични ефекти и е адски ефикасно- за няколко дни се излекувах напълно.

И аз ти го препоръчвам. Мий се често след ходене до тоалетна с по-хладка вода. Ако са възпалени си прави промивки със смрадлика и лайка. Ако си със запек трябва първо да се отървеш от този проблем. Успех!
Цитирай

Варна

Цитат на: logo5ka
Цитат
Мий се често след ходене до тоалетна с по-хладка вода. Ако са възпалени си прави промивки със смрадлика и лайка. Ако си със запек трябва първо да се отървеш от този проблем. Успех!

Аз само с често миене се оправих, че след раждането направо ми се плачеше Sad . Миех се с много хладка отвара от смрадлика.
Цитирай

София

Много е неприятно
На мен ми се случи преди месец и направо си плаках от болка

Моят доктор ми препоръча PROCTO-GLYVENOL и съм много доволна за 3 дни ми минаха  Very Happy
Цитирай

Пловдив

Ама гадния проктогловенол много трудно се вади от опаковките,  Evil or Very Mad тия така са ги залепили, като че ли няма да бъдат отваряни! Evil or Very Mad
Цитирай

Sofia

Има значение обаче дали са само външни или имаш и вътрешни. Ако имаш и вътрешни тогава те болят, външните не болят. Ако не можеш да ги напипаш навътре иди да те прегледат. Не пречи обаче ако не искаш с удължителя, който е в опаковката да се мажеш и отвътре. Прокто- гливенол е хубаво мазило. А за външните има едни супер кърпички, но аз си ги донесох от Америка и незнам тук дали ги има но питай по атеките. Те са памучни тампони като за сваляне на грим но напоени с нещо. Слагат се на сгъвката 15 мин., но аз заспивах с тях. Само вземи мерки навреме, че после става по-лошо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.