"Черна роза" /Karagul/ по ТВ 7 и FOX TV - тема 2

  • 77 584
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 541
 Hug Hug HugДа ви кажа, че като няма нет, направо се чувствам некомфортно, дори и да не съм пред компютъра Joy Joy Joy Joy Чак сега го оправиха Heart Eyes

Ангела Hug мисля, че е излязло съмърито на 60 еп. newsm78 Ти не беше ли го превела Shocked или само трейлъра?



На мама глезанчето hahaha Дали и Кендал е целувал краката на мама, както е правел Ердоган? Joy Joy

# 226
  • Мнения: 9 541
Много се радвам, че Ада и Баран ще се погодят Peace и ще видя една успокоена и усмихната Ада, но явно ще е след шок-новина, щом има потребност от утехата на Баран newsm78

# 227
  • Мнения: 9 541
Рейтинг от 17 до 23.11. т.г.

# 228
  • Мнения: 485
     Лиа  Heart Eyes, виждам, че не си пропуснала да се покахъриш за душевния комфорт на Кендал Ага, както и да окачиш таблото "Наша(та) гордост"...  Joy Joy Joy Е, браво, толкова ме разсмя!  thumbsup
   И, съвсем сериозно: ако "Карагюл" върви все с този рейтинг, скоро ще започне да се състезава сам със себе си...  Grinning


    
Идвам с преведения анонс на 60 епизод. Ако някъде не съм "улучила точно думичките" на български, нося на   ...корекции.  hahaha

РЕЗЮМЕ НА 60 ЕПИЗОД

     Докато Кендал празнува раждането на Мехди, Асъм напуска конака заради болката, която цял живот му е причинявал баща му. Всичкото злато на Халфети да съберат, пак няма да могат да го открият.
   Времето неумолимо скъсява живота на новородения Мехди и Кендал е на път да загуби и двамата си сина.
   Тайната, която разделя Баран и Ебру, сякаш все повече ги сближава. Техните усамотени разговори карат Нарин да тръпне от страх.
   След като научава за любовта на Мая към Сердар, Ада реагира неочаквано. Заради това, което е узнала, тя започва да се държи по съвсем различен начин.
   Тъй като не могат да намерят Асъм, Сибел е принудена да каже на Айше, че е нейната майка. Сега всичко се променя за Айше. След Сибел, тази промяна засяга най-много Баран.

    
   
Скрит текст:

       
60. Bölüm Özeti

    Kendal, Mehdi bebeğin gelişi için kutlamalar yaparken, Asım, babası tarafından yok sayılmanın acısıyla konaktan kaçar. Halfeti’nin altını üzerine getirseler de Asım bulunamaz.
   Zaman Mehdi bebeğin aleyhine işlerken, Kendal iki oğlunu birden kaybetmenin eşiğindedir.
   Ebru ve Baran’ın sır ortaklığı, onları birbirlerine daha yakınlaştırır. Bu gizli kapaklı konuşmalar, Narin’in korkularını tetikler.
   Maya’nın, Serdar’a olan aşkını öğrenen Ada, kendisinden beklenmeyen bir tepkiyle karşılık verir. Artık, Ada, Maya ve Serdar arasındaki ilişki, Ada’nın tavrıyla bambaşka bir boyuta taşınacaktır.
   Asım’ın bulunamaması, Sibel’i Ayşe’ye “annelik” itirafına zorlar. Ayşe için artık her şey değişir. Bu değişimden en büyük payı Sibel’den sonra Baran alır.




   Много загадъчен този нов кадър...  newsm78 Сякаш са Кадрие ханъм и   ...мистериозната (все още за нас, зрителите) жена?  newsm78

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 08:55 от ангела 33

# 229
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, всеки път казвам благодаря за труда ти, но какво друго мога да направя Heart Eyes
Благодаря за резюмето!  bouquet Heart Eyes
Тъй като носиш на корекции Joy Joy Joy, поправи тези думички Praynig:....животът на новородения Межди виси на късъм .......
Без да искаш се издаде hahaha, че Касъм ти е на сърцето Heart Eyes
За теб:



Чудя се, къде ще се скрие Асъм....най-малкото...какво ще яде? #Crazy
Любопитна съм и Ада как ще се промени newsm78 Да не вземе да се откаже от Сердар в полза на Майя? Ох, горкият Сердар, изкарах го вещ, разменна монета Laughing
Скрит текст:

# 230
  • Мнения: 485
      Лиа  Hug, рапортувам, че съм се коригирала...  hahaha Явно умората днес ми е вповече и бъркам клавишите.  Embarassed
   Ама, не си улучила от първия път за любимеца ми.  Joy Касъм има много студен поглед, аз харесвам най-много капитан Оуз - винаги е толкова благ и мил...  Peace
   А, пък Ада, с нейното "бойно" характерче, като нищо може да се откаже от Сердар.  ooooh!  newsm78

    Слагам едно клипче, което рускините са копнали от Инстрагам (дано  да се отваря). Месут Акуста озвучава и се забавлява.  Peace



    Асъм сигурно е заминал с автобус надалече: в Шанлъурфа или в Адана.  newsm78 Съдя по кадрите от трейлъра и от снимките, на които го търсят.  Thinking

  
Щях да пропусна и аз да те почерпя с "твоя човек" - СабриТО (Бюлент Полат)


Представям си тази свирепа физиономия, "гарнирана" с тънкото му гласче...  Joy Joy JoyДвамата размирни братя май ще се вихрят и в следващите епизоди.  newsm78
Скрит текст:




Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 08:56 от ангела 33

# 231
  • Мнения: 13 394
ангела, пак ни зарадва с разширен трейлър и резюме! Hug Hug
Според трейлъра, Асъм е вече в Истанбул и Ебру с децата също са там - очевидно ще го намерят! Peace На кадъра се вижда и един от прочутите мостове над Босфора. Simple Smile




# 232
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, рапорт приет Joy Joy Joy Аз греша по всяко време и уморена и бодра, няма значение Joy Joy Joy
За Касъм се пошегувах заради правописната грешка Heart Eyes
Месут го "отворих" Laughing, голяма скица е, като го видях с цигарата ми напомни, че и аз трябва да пуша цигарка smile3534 и веднага пристъпвам към изпълнение на задачата hahaha

Скрит текст:

# 233
  • Мнения: 485
ангела, пак ни зарадва с разширен трейлър и резюме! Hug Hug
Според трейлъра, Асъм е вече в Истанбул и Ебру с децата също са там - очевидно ще го намерят! Peace На кадъра се вижда и един от прочутите мостове над Босфора. Simple Smile






    Жу  Hug, благодаря ти за "зоркото око"!  smile3525 Затова е второто изречение в резюмето (което, вероятно е фразеологизъм в турския език) - че (всичкото злато) т.е никой няма да може да открие Асъм. Едва ли семейството предполага, че той може да отиде чак в Истанбул...  ooooh!

# 234
  • Мнения: 9 541
Жу, Ангела Hug, как ще отиде Асъм сам чак до Истанбул, без чужда помощ, та това е абсурдно в неговото състояние Shocked Значи от Шанлъурфа, през Адана, та до Стамбула ще ходим и ние newsm78

Ангела Hug, добре си ми върнала жеста   bouquet, още щом видях лика на Бюлент Полат ме напуши  смях, а снимките в спойлера ме довършиха rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo Не мога да спра да се хиля hahaha Аналогично ми действа и Татяна Лолова, която много обичам! Joy

# 235
  • Мнения: 5 432
Кендал нали има хора навсякъде.? Как надушиха Ада и я свалиха от автобуса, когато искаше да отиде в Истанбул за аборта.

# 236
  • Мнения: 9 541
Кендал нали има хора навсякъде.? Как надушиха Ада и я свалиха от автобуса, когато искаше да отиде в Истанбул за аборта.

Явно пипалата му не стигат чак до Истанбул или, ако има такива, му трябва техническо време да го открие в многомилионния град newsm78

# 237
  • Мнения: 5 432
Кендал нали има хора навсякъде.? Как надушиха Ада и я свалиха от автобуса, когато искаше да отиде в Истанбул за аборта.

Явно пипалата му не стигат чак до Истанбул или, ако има такива, му трябва техническо време да го открие в многомилионния град newsm78
Асъм пък кога чак толкова бързо да стигне до Истанбул. Разстоянието никак не е толкова късо.

# 238
  • Мнения: 485
Момичета, привет!  Peace

  
Нещо за стопляне и ободряване...  Grinning
Скрит текст:


   Лиа  Hug , Тигаса  Hug - с неочаквана помощ от приятел се "разконспирира" къде е отишъл Асъм.  Peace milena d  Hug - благодаря ти от сърце!  newsm51
    Жу  Hug, объркали сме се с тебе (човешко е  Grinning).  Wink Кадърът с моста от промотрейлъра не е от Истанбул, а от Адана. Там също имало висящи мостове, а и през миналата седмица бе публикувана информация, че екипът на "Карагюл" снима в Адана.
   Адана е на около 300 километра от Халфети и Асъм лесно би стигнал дотам с автобус.

    
  След сутрешния ми рейд из хърватския форум (където вече са превели резюмето), внасям малки корекции в неговия текст. Embarassed Те не са съществени, но може да им обърнете внимание.  Peace

    
И - още кадри, които предстои да видим. 2Х2 - влюбените двойки "Оуз - Нарин" и "Касъм - Йозлем"...



                                        
Спорна и ползотворна сряда!  thumbsup

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 09:02 от ангела 33

# 239
  • Мнения: 9 541
 Hug
Добавям още кафе, че нещо не ми стигна това на Ангела Hug Wink



От ново сформираните двойки по на сърце ми са Йозлем и Касъм Peace Нещо при Нарин и Огюз ми липсва, не ги чувствам някак newsm78 Любовта на Огюз от години, още щом "зърнал" Нарин, не ми се вижда много реална, още повече, че това научаваме сега, след много време, в което нищо не се е случило между двамата newsm78 Писах вече, че не ми е реална ситуацията...влюбваш се, зарязваш жена и дете и чакаш години да се доближиш до любовта си Joy Joy Joy Joy,  това все пак е улегнал мъж, с много мъжка и рискова професия, такива сърдечни трепети във времето и само отдалеч,ми се виждат странни Thinking

Общи условия

Активация на акаунт