Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIV

  • 48 337
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Реших да си направя маратон с негледани досега филми на Юън Макгрегър Heart Eyes. Започнах с тези два:
Nanny McPhee and the Big Bang- шарена детска история, която грабва с вихреното си настроение. Цветовете са замайващи, напълниха ми се очите Heart Eyes. Ще гледам и първия филм за странната гувернантка.

Beginners- прекрасен трактат върху темите за самотата, болката ... и любовта. Гледах го и си мислех- всички сме начинаещи в опитите си да разберем човека срещу нас, плахи, неловки, недодялани, но въпреки това няма нищо по-прекрасно от това да продължаваме да опитваме. Едновременно тъжен и пълен с надежда филм, с оригинална конструкция и много приятна нотка на ексцентричност. Прекрасният актьорски ансамбъл допълва страхотната история и превръща Beginners в истинско бижу.

# 706
  • Мнения: X
Най-сетне гледах Interstellar и ми хареса. Чак до посред нощ четох ФБ страницата на Стивън Хоукинг.  Mr. Green Не е бил той консултант на филма, а негов приятел Kip Thorne.
Някой гледал ли е The Theory of Everything?

Последна редакция: вт, 06 яну 2015, 11:49 от Анонимен

# 707
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 482
Nanny McPhee and the Big Bang- шарена детска история... Ще гледам и първия филм за странната гувернантка.
Гледай, гледай. Аз пък точно първия съм гледала - заради Колин Фърт.  Wink
Но Ема си е написала и изиграла чудесен образ! И филмът наистина е шарен и весел. Heart Eyes
Вероятно аз пък трябва да намеря време да гледам втория.

А съм изненадана, че чак сега гледаш Beginners - май бях останала с друго впечатление... Нищо де, по-добре късно, отколкото никога - това мога да кажа в случая.

Някой гледал ли е The Theory of Everything?
Чек, няколко човека вече го хвърлиха в малинака  Mr. Green, така че със сигурност има гледали го.

# 708
  • Мнения: 216

Някой гледал ли е The Theory of Everything?


Чек го гледа и го разнищи тотално, та малко ми се поохлади ентусиазма. Mr. Green При мен е отложен за неопределено време.

# 709
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Flip, спиш- Чек те пита hahaha

Мяч, пропуснала съм го, не знам как Embarassed. Юън е актьор, когото много харесвам, но рядко гледам- филмите му в повечето случаи остават нейде в периферията на дългите ми и предълги списъци.

# 710
  • Мнения: X

Някой гледал ли е The Theory of Everything?


Чек го гледа и го разнищи тотално, та малко ми се поохлади ентусиазма. Mr. Green При мен е отложен за неопределено време.

 Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 773

Някой гледал ли е The Theory of Everything?
Следя Проф. Хоукинс и Др. Мичио Каку и ми беше интересно да гледам филма. Момчето в главната роля е много талантливо, според мен много добре е предал духът на професора, не знам какво повече може да се очаква.
На моменти ми беше трудно да гледам  Confused, но такъв е живота. Предали са реалността по много добър начин: малко драма, малко философия, малко хумор. Костюмите и декорите са на ниво. Може би очаквах да обърнат внимание на научната дейност, но пък не би било подходящо за филма. Краят много ми хареса.
Ще ми е интересно да прочета негативните коментари. 

# 712
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
 Joy

Тъкмо щях да напиша както казват в любимия ми сериал: "Джой, do you wanna take this?" (относно разнищването на Theory of Everything)

Чек
, не очаквах да харесаш Интерстелар, особено щом недолюбваш Матю.

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тъкмо щях да напиша както казват в любимия ми сериал: "Джой, do you wanna take this?" (относно разнищването на Theory of Everything)
Защо все аз, кога станах всеобщото страшилище тук Joy

# 714
  • Мнения: 216
Flip, спиш- Чек те пита hahaha

Точно! Зимен сън.  kaffeetrmker_2 Джой имах предвид Simple Smile

# 715
  • Мнения: X

Чек [/b], не очаквах да харесаш Интерстелар, особено щом недолюбваш Матю.

Не го долюбвам, но чак и той ми хареса във филма. Яд ме е, че го гледах в къщи с недобро качество. Ще ходя на кино да видя по-добре измеренията.  Laughing
Не вярвам да не ми хареса The Theory of Everything, само дето не мога да го намеря нещо.

# 716
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Значи друг път да ме слушаш като пея хвалебствени оди  Joy

Задължително иди на голям екран, ще те зашемети.

# 717
  • Мнения: X
Значи друг път да ме слушаш като пея хвалебствени оди  Joy

Слушам, слушам.  Flutter

# 718
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не вярвам да не ми хареса The Theory of Everything, само дето не мога да го намеря нещо.
И аз мислех, че ще ми хареса Tired.

# 719

Общи условия

Активация на акаунт