MAC & Sephora - 26 тема

  • 55 735
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

Тази година разочарованията са ми ФДТ Мат Люмиер на Шанел и Анти Блемиш на Клиник, стоят ми много пудрено, въпреки, че пробвах какви ли не варианти за нанасяне, с пръсти, с гъбка, с четка, смесени с крем и серум, но все не става добре.

Любимите ми продукти от тазгодишните са на първо място новите глосове на Шанел, имам три № 12, № 19 и № 21. Много си ги харесвам, плътни като червило, блясък като глос, а и на мен не ми лепнат.  Simple Smile
Друг любим продукт е ружът с хайлайтър на Том Форд. Ползвам ги много често и заради хайлайтъра не се изкуших на Палмата на Шанел.  Laughing

Палитрата ружове на Hourglass при мен пристигна, но още не мога да споделя впечатления. Досега не съм имала ружове от тази марка. Кутията е много красива и елегатна.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 421
Прекрасните ми открития тази година са палитрата на Tom Ford Unabashed, CC крема на Chanel и от последните дни Carita Radiance Smoothing Complexion Perfector & Concealer.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 849
Благодаря за новата тема   bouquet

Аз редовно ви чета и сте доста полезни и изчерпателни, не на последно място сте и красиви подбудителки.
От талона на едно списание с 20% отстъпка си купих първия си глос Шанел,но не от тези най-новите, и да споделя,че като го сравнявам със Сисли не ми харесва.И тъй като от много време съм само с глосове и не съм ползвала червила бих се радвала,ако споделите някое прекрасно червило с добра хидратация, нелепнещ ефект и по възможност наличие на частички придаващи обем на устните - дано не искам твърде много  Sunglasses.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Радвам се да чета, че повечето имате успешни покупки и по-малко разочарования  bouquet Пожелавам и за в бъдеще да е така, да сме си полезни и правилно да преценяваме нуждите си, макар благодарение на вас, да имам твърде малко неуспешни попадения Hug Пускам обикновено в размените, когато установя, че даден продукт не го използвам често, и предпочитам някой друг да му се радва.
Тази година много ме радват глосовете на Шанел, червилата от серията Руж алюр, коженото червило на Живанши и няколко на Кларанс/тази година доста червила накупих ooooh!/,както и Шоколадовата палитра Peace Все още съм в търсене на добра матираща, компактна пудра Thinking
Неуспешни са няколко сенки, които купих, но те са единични, така че не ги мисля много.

Михаела, откъде взе ружовете на Hourglass? Извини ме, ако си писала по-рано  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 746
Към успешните си покупки причислявам две червила на Ланком и коректор.Разочарована съм от сенките на Ланком-слаба покривност и трайност, въпреки използването на база.Сега съм в търсене на руж и подходяща четка, защото моята е много архивна.Благодаря на всички момичета и особенно на deadly_vesi  за отзивчивостта и съветите.  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 431
Здравейте   bouquet

Абсолютните две открития за мен през 2014 г. (макар тя още да не е свършила, както Копче отбеляза  Blush) са Метеоритите и базата на Шанел. Метеоритите ползвам от м. юни почти всеки ден и не мога да им се нарадвам, а базата, след всички злополучни опити с нея, за които писах в предната тема, я взех в петък от Нотос в София Ринг Мол  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
 
Разочарования по-скоро нямам, може би до известна степен от 3-steps системата на Клиник, но там го отдавам на лоша преценка от моя страна, защото използвах един травъл комплект, от който не бях особено впечатлена, но не бях и разочарована. Въпреки това взех големи разфасовки от измивния гел и ексфолиращия тоник и сега откровено ги мъча да свършат. Доста ми опъват..  Peace

# 21
  • Мнения: 35 950
най-голямата ми радост, която държа в ръцете си в момента, е диор стар
като цяло разочарования от по-високия клас козметика тази година нямам, защото се старая да избирам внимателно - доволна съм /без да припадам от кеф/ както от декоративната, така и от бялата козметика, която съм купила тази година
може би малко излишни ми бяха молив за устни на шанел и нейкид 3, но палитрата пак бих я взела от колекционерска страст
чакам сета с ружове на бенефит и в момента, в който го получа, вероятно ще го обявя за откритието ми на годината  hahaha
като цяло обаче мисля да се въздържа от повече покупки на декоративна козметика, може само нещо изгодно от бялата бих взела

# 22
  • Мнения: 213
И аз ги загледах тези ружове на Бенефит, но опаковката им е толкова грозна, че е напълно достатъчна, за да ме откаже от съдържанието.  Confused Колкото и да се впечатлявам от някой продукт на Бенефит, Too Faced, TheBalm, че и Urban Decay, се разколебавам заради дизайна на опаковките.  Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 1 500

Михаела, откъде взе ружовете на Hourglass? Извини ме, ако си писала по-рано  bouquet

Бисквит, от тук я поръчах - http://uk.spacenk.com/ambient-blush-palette/MUK200013962.html

# 24
  • Мнения: 1 195
Най-голяма радост ми донесоха фдт на Шанел Perfection lumiere velvet, червилата на YSL Rouge volupte shine, както и палитрата бронзъри на ТФ Bonjour Soleil. И какво ли още не като се замисля, много са Simple Smile Затова да кажа разочарованието ми - най-много трицветната пудра Беж на Шанел, друго май не се сещам чак да ме е разочаровало Simple Smile

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423

....За това пък Пейнтърли базата им за грим е най-доброто, което съм слагала върху очи като основа до сега.
....

Момичета, тази база я ползвам от 1 година и стигнах дъното  Crazy Мислех, че ще ми стигне за години  Mr. Green И като се има предвид - бременност, раждане и т.н. майчинство - не се гримриам ежедневно  Mr. Green Трябва д аотбележа, че нито изсъхна, нито се промени  Peace

Предната на bellapierre - също ползвах 1 година   Peace Получих още една - подарък от съфорумка, но беше различна, парцалеста. Предполагам не е съхранявана правилно или кофти партида  Peace



densi, благодаря за чудесната тема  newsm51



Продукт откритие и много любим е тази палитра:



Може би, защото отдавна търся такова розово Crazy Но и качеството е много добро  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
julia_gt  Hug радвам се и винаги бих помогналата с каквото мога Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 449
densi, благодаря за темата!   bouquet

*Най-приятно чувство  при ползване тази година у мен предизвикваха дългожеланата четка за бронзър на Том Форд, бронзъра Тера и четката за кремообразен ФДТ пак на ТФ. Откритието като цяло за годината са бронзърите. Накупих доста и ги внедрих успешно във всекидневния грим, до тази година имах три и ги ползвах много рядко.  Blush
*Най-удобни за бърз грим - кремообразните сенки в бурканчета на Шанел. Преди ги подценявах.
*Това, което нямах намерение да купувам, а ме изненада приятно - бронзъра на Живанши Givenchy Croisiere Terre Exotique Healthy Glow Powder, много качествен продукт, освен и изключително красив.
*Продуктът, с който се сдобих изненадващо, благодарение на отзивчива съфорумка  Heart Eyes - Лакът YSL Bleu Caledon.
*Козметичното бижу в колекцията ми - хайлайтерът на Cle de Peau  Heart Eyes
Скрит текст:
*Продуктът, който очаквах да ми хареса, но въпреки това отлагах да купя, най-накрая е мой и му се радвам изключително - ружът на Бенефит Rockateur  Heart Eyes
*Разочарования нямам  Thinking Имам неползвани нито веднъж продукти.  Joy Например, купените с желание единички сенки на Шанел от есенната колекция - лилавата и жълтата, както и лятната палитра на YSL Bleus lumiere palette.

# 28
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Леле, аз се чудя защо не ми излиза темата в Нови отговори, а аз не съм писала в нея  hahaha

Откритията ми тази година са доста - новите червила на EL, Rouge Automatique серията на Герлен, новите глосове на Шанел, Velvet фон дьо тена на Шанел.

Почти нямам разочарования, защото имам доста козметика и купувам само, ако нещо много ме грабне или е изключително иновативно.

Teodora Nikolova, честита база на Шанел, помня каква драма беше с тестерите Simple Smile

veka, аз бих ти препоръчала червилата на Estee Lauder от новата им серия - хидратират, нанасят се гладко, не лепнат и не стават на парацли. Също така имат много приятен wear out. От твоите изисквания, нямат само частици за обем Simple Smile
Ето ги: http://www.esteelauder.com/product/631/29657/Product-Catalog/Mak … culpting-Lipstick

Последна редакция: вт, 11 ное 2014, 17:31 от Лу

# 29
  • Мнения: 2 188
Откритията ми тази година са: новите червила на EL и новите глосове на Шанел.

И преоткрих бялата козметика на български производители.

Сериозни разочарования нямам. По-скоро от типа - това сега защо го взех, след като имам подобно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт