Малко помощ и за мен...

  • 6 704
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 807
Ребека, кое име избра?

# 61
  • Мнения: 2 807
Бебето на Ребека се казва Виктория. Било изненада. Тук пита за момчешко име  newsm78 . Какво става с тези видеозони? Нещо не бачкат  newsm78!

# 62
  • Мнения: 207
Здравейте! Имам нужда от повечко мнения за едно име - Никлаус. Очертава се по Никулден да се появи бебчо, но имена като Никола, Николай не ги харесвам, а и наистина ми се иска да е нещо, което прави впечатление, различно е, а и кратката версия е Ник, което е не толкова странно. Много ми харесва как звучи. Вие какво мислите... ?  newsm78 Flutter

Име Никлаус няма - има Николъс, което просто звучи банално на български. Иначе не ми харесва, като цяло чужди имена (ама баш чужди, като Николъс, Джак, Джо и прочее) ме дразнят. Винаги съм се чудил на хората, които са ги измислили какво толкова им е попречило да измислят нещо нормално. Честно казано като се запозная с някой с подобно име първата ми мисъл е колко са комплексирани родителите му. Естествено това не важи ако живеят в чужбина или са от чужд произход, но това едва ли не предполага чужда фамилия (Никлаус Петров звучи смешно, просто).

# 63
  • Мнения: 2 807
Vortex_2509, авторката е родила и има момиче Виктория. Вече не се чуди за никакъв  Никлаус мисля.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 084
Разбира се, че има име Никлаус.

На авторката - да й е честита дъщеричката Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 569
Да е жива и здрава малката Виктория!

# 66
  • Мнения: 8 891
Честита рожба!

Общи условия

Активация на акаунт