Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 367
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 741
Влизам само да кажа, че тази вечер ще гледам Интерстелар. Изглежда вълнуващ Simple Smile

# 346
  • Мнения: 1 203
Птичке, ако не бъркам ти имаше опит и с Руми? Би ли споделила като резултати (и хранене, и тренировки) твоите наблюдения за двамата (Любо и Руми)?

Не бъркаш Simple Smile С Руми започнах аз и постигнах много  Peace С нея за около 5 месеца имам - 11.5 кг, общо над -50 см и -12.3% мазнини (този % е по нейна формула). Научих базови упражнения, запали ме по редовните тренировки и изобщо постави доброто начало. Режима и е доста по-разнообразен като рецепти, но тренировките и доста "по-леки" - в смисъл леки като тежести. Да истина е, че всеки е свободен да се товари колкото иска, но самата тя не "те подканя" редовно да го правиш особено с повече от 10 кг:) Другата разлика, която намирам е, че при нея липсва точна дефиниция за амплитудите при изпълнение на упражненията.
Рано е да споделям резултати от Любо (след НГ ще е добре вече), може би само това, че след тренировка за горна част мъжа ми ми гледа ръцете уплашено  Mr. Green А аз иначе не е да го бия  по принцип Blush А имам и страхотна МТ на Д-то  Crazy

ТиЛи, на мен изварата Олимпус ми е доста вкусна  newsm78  и пак не я исках де  Grinning

# 347
  • Мнения: 888
В Лидл от днес има спортни неща:
http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=436

# 348
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
За последно спамя темата: в зала ли тренираш сега или вкъщи?

Пусто не ми харесва на мен в залата. Или може би просто не съм намерила моята си зала...

# 349
  • UK
  • Мнения: 600
Лелеле, пишете повече отколкото тренирате Joy Joy Joy

Четох на диагонал... коледни базари, елхи, Залцбург Heart Eyes, лакомства....
Ние на Коледен базар ще ходим в Единбург! Simple Smile Ама си търсим и панаир за децата...

Отчитам днес ден 39 - доволно. Утре рано сутринта ще ударя 40-така и ще тичам в Мола пак на шопинг, че ще пращам колет до България...

# 350
  • UK
  • Мнения: 1 918
Отваряйте на ваша отговорност
http://interesen.net/index.php/news/item/1695

Сори за спама, но как е възможно хора, които претендират да са известни с телата си да изглеждат така  Shocked
Ау! Поне във фейса да ставаха, гадост!!! :sick
Дана, не живея в Лондон, на 30 мин. СщС влак съм от Ситито обаче и работя в града. Вече има доста украса, ще пусна снимка на едно от любимите ми местенца да я видите. Пък и заповядайте направо!  Hug
Аз днес тренировка йок. Евентуално утре. Труп съм и искам веднъж тази седмица да се прибера в нормален час.
Новият протеин е супер и вкусът му не е много натрапчив. Харесва ми въпреки шоколадовия вкус.

# 351
  • Мнения: 1 085
И аз не съм чела, но гледам да се отчета преди да са ме задърпали момите за нещо  Wink

Вчера нещо необичайно за мен, но може и да повторя (някой наскоро бе пуснал линк) - https://www.youtube.com/watch?v=t1j2gDoSbG0
Днес силова - Jillian Michaels: No More Trouble Zones
Бегом да ви чета, да не изтърва детайли  Mr. Green

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 19:54 от ~Би~

# 352
  • Мнения: 8 163
Самоук , ужасни са тия от линка. Орел с ориз, всяка от тях.

***

За днес - балетна тренировка вместо прецизирано бягане, че имах бизнес среща.

***

Врътка на тема "чушки с боб": сурова чушка, пълнена с комбинация от покълнал мунг, пресен лук и хумус, сложена в гнездо от микрозелении.

# 353
  • Мнения: 6 604
Още си чакам тренировката и режима. Нямам търпение вече.
Днес почивам. Преди малко даже си поспах даже малко на дивана. Embarassed

# 354
  • Мнения: 1 194
Отчитам уоркаут 11. Crazy
Чувствам се близка със Зохан:
http://m.youtube.com/watch?v=oM5DGtlMDNs

Льоли, ние ще сме на Нова Година в Лондон. Но иначе 5-6 дни преди това близко до Гилфорд.

# 355
  • Мнения: 6 604
Получих и-мейл от Любо. Утре ще си имам програма и режим. Party Party Party
П.П. Освен тази вечер да се наплюскам като за последно.  Embarassed Mr. Green

# 356
  • Мнения: X
Честито на всички, които се похвалиха с хубавите новини   bouquet   Весели пътувания на всички, които ще попътешестват в скоро време - ще чакаме снимки  Peace

Отчет Р90 + записах се за 1/2 маратон в Ню Орлеанс.  Сега остава само да следвам програмата за бягане ... При нас не е много студено, но имаме още лед/сняг по земята и не ми се рискува много ...

За елха и на мен ми е рано, чакам да мине пуйкин ден (любим мой празник  Crazy)

"Le Beaujolais est arrivé! Наздраве от мен!

# 357
  • Мнения: 1 203
За последно спамя темата: в зала ли тренираш сега или вкъщи?

Пусто не ми харесва на мен в залата. Или може би просто не съм намерила моята си зала...

И в зала и вкъщи мога (у нас имам кардио уреди, тежести, лост, лежанки, пудовка ...), но аз исках за зала, защото ежедневието ми се обърна така, че имам само време за зала до офиса  Peace

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 744
И така..., писах, писах и накрая си затворих "прозореца". Сега ще я карам по-накратко и се надявам да не пропускам много  Embarassed.

Diva!, тихичко честито! Много се радвам на такива новини  Hug!

Всички болежки и неразположения бързо да отминават!

Фея, сънувам твоите вкусотии.

TDI, ти си силно момиче и вярвам, че ще се справиш с всяко едно предизвикателство. Аз лично не искам и да си спомням за студентските си години. Както се шегувам с приятелите - или бях бременна, или с бебе на ръце. Трудничко ми беше, но пък още ми се учи  Crazy.

Отчитам се с ден 53-ти от предизвикателството на Румяна. Отчитам и намаляване на мерките - ханш, бедро и талия.
Скрит текст:
В момента се опитвам да се храня "зоново". Боря не кг, тях си ги харесвам, а ми се иска да видя как ще се отрази подобно хранене на мой здравословен проблем. Надявам се да устискам, че си е доста хамалогия.

# 359
  • Мнения: 1 161
Ето ме и мен с отчет! За днес гигантски сетове крака, в комбинация с плио, всеки сет-4 серии.Корем в суперсетове, всеки-4 серии. Отне ми 1 час. Доволна.  Mr. Green
Дана, Люба,,по тези дни ще кача една снимка на елхичката ми. Не е голяма, но като и пусна лампичките, ми става едно такова празнично.
ТДИ, вече предадох на Дядо Коледа.  Mr. Green Чашка " С ". Каза, че много ще ти ходи и в никакъв случай няма да те забрави. Преди 2 години, на 29 декември- в последния момент се сети за мен, но не забрави.  Mr. Green
Люба,исках да те поздравя- 3 деца, навила си се и на куче, и с този Асайлъм.. #Crazy..ти си машина.
Нюклиър,неприятно е това " зорлем" да те разболеят, бързо да се оправяш.
Мама Мил , браво за полумаратона....споделяй как върви подготовката.
Не съм много по базари, пазари, молове и пазаруване... Mr. Green , но завиждам за самото пътуване и емоциите, свързани с него. Да разказвате след това.
Сладки сънища.

Общи условия

Активация на акаунт