Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 347
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 741
Само да кажа за филма. Мен лично много ми хареса не усетих трите часа. Дано има спасение за бъдещите хора...

хайде стига спам. Лека нощ

# 361
  • Мнения: 1 161
Може ли някой да ме " светне" как да кача снимка, че не ми се получава... Mr. Green 

# 362
  • Мнения: 1 193
Свети, понеже аз изгарям от нетърпение да видя елхичката, качваш примерно в prikachi.com и просто копираш линка на снимката тук. Hug

# 363
  • Мнения: 1 161
ДанаMr. Green
Несполучлив опит. Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 02:23 от svetty1980

# 364
  • Мнения: 1 161
Дана, втори и последен опит.  Mr. Green

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
О, Свети, уникална е! Красива и изящна!!! А до базара , то коледния базар не е пазар, ми един гигантски фест, където човек да хапне, пийне и влезе в настроение.
Фъстък и аз много харесах филма, а ММ из мърмори, че е много тежък, явно е по - чувствителен от мен. Grinning
О, божолето пристига?. Супер! Ще си купим 2 бутилчици,  аз много харесвам младо вино, но миналата година нещо божолето,което открихме , не беше много хубаво. А в Пловдив има вечери на младото вино, обикаля се стария град и се пие винце,хахахаха.
Иги, дано ти се повлияе проблема, миличка! Дано!
ТДИ, дано дядо Коледа е добър към теб,ти все пак много си слушала цяла година.
Днес отчитам почивка по график.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 07:41 от luba_rizova

# 366
  • Мнения: X
Добро утро от мен!
Роксана, аз съм с мозила /ако това има значение/и използвах това https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/adblock-plus/
С него се получи от раз.

Момичетата от НЙ и Чикаго, а и не само!, как сте с ледената епоха при вас? Дано всичко е наред  Praynig

Елхата е прекрасна!

# 367
  • Мнения: 2 883
ТиЛи стана ми интересно вчера като каза за слънцето и босите крачета къде живееш в момента? И може ли да ти дойда на гости, че тука ми е много студено вече  Laughing

Някой ни излови вчера с Любчето, че ходим в другата тема, Пепи, ти ли беше, че не ми се връща назад  Laughing Ама и ти ходиш там, налииии  Laughing

Хайде мятам отчета (след 5мин., че още много ми се спи   Mr. Green)

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
О,даа Рейнии, Пепи  беше, хахахахаха. О, готварския  на мен ми е любим, до преди година бях супер редовна, сега по-рядко влизам,защото като видя нещо и веднага искам да го правя, а това не ми се отразява добре на д-то.  Но торти обичам да подарявам и за всяка гости нося. Сега в понеделник ще изневеря на традицията и ще занеса нещо като коледна пита със сушени плодове,ядки и канела. Общо взето това го обичам повече от тортите и да си угодя на себе си, не на именничката. Хахахаха

# 369
  • Мнения: 741
Добро утро и от мен за днес съм скромна - йога фикс. Имах нужда...то не може само тежести тежести  ххаха

# 370
  • Мнения: 1 193
Дана, втори и последен опит.  Mr. Green
Свети, чудесна е, хем стилна, хем много симпатична! Heart Eyes Благодаря, че я показа!

# 371
  • Мнения: 2 883
Да, елхичката е много, много симпатична. И на мен ми е рано за украса, сигурно след 6-ти ще я украся (6.12 е празника на Бургас и всяка година се събират хора в центъра и има програма, преди 2-3 години беше Васил Найденов, много, много хубаво е всяка година и тогава обикновено се пали коледната украса, та и аз след това си нареждам моята)

Любче прекрасно знам за какво говориш, и аз съм същата като теб, то и за това миналата зима станах 60 кила, пък моя приятел 100  Crazy За тази година по - кротко я раздавам, но нямам търпение да стане около Коледа, няма да му се размине, пък и да подаря на най - близките домашно направени сладкиши мисля, че е добър подарък.

Отчет от мен - Total Body Toning Low Impact Workout от ФБ, 30 мин., аз прибавих и леки тежести и стана много добре, че имам мускулна от предните 2 дни.

Фъстъче, ако имаш йогата на видео моля те сподели я с мен   bouquet

Прекрасен ден на всички   bouquet

# 372
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Добро утро!

Свети  Hug  Страхотна елха! Много красива  Party  
Скрит текст:
За уголемяването на бюста - бях се навила да го правя ей сега, обаче ми казаха, че месец не трябва да вдигам тежко, а аз постоянно разнасям 9кг. живо тегло, та реших малката като проходи, като ги пратя и 2-мата по градини и ясли - тогава. Ще си взема седмица отпуск, и без това ще имам много след майчинството, и ще си направя операцията. Да ми е по-спокойно  Peace

Днес Хиполенд имат -25%, а на нас ни трябва вече столче за голямата група, много удобно да направят точно сега намаление  Party Та ще ходим на шопинг по женски с малката  Wink

За следобед планирам да си размажа краката  Mr. Green

# 373
  • Мнения: 741

Фъстъче, ако имаш йогата на видео моля те сподели я с мен   bouquet


Попринцип я имам, но сега съм на работа и на този комп я нямам, а и нещо не мога да я сваля ако можеш да сваляш от рутракер ето - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4757466. Ако не някой он момичетата я има със сегурност и ще ти я качи някъде, аз днес няма да мога, че ще съм при мъжо Simple Smile и ще ми готви въглени   chef hahaha Mr. Green

# 374
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Привет и от мен  Hug
Тили, благодаря  Hug, инсталирах го и като че ли сега е по-добре.
Свети, елхата е просто невероятна - обещала съм на децата , че почивните дни ще украсяваме и ние вкъщи Simple Smile обикновено на РД на баткото вече съм украсила (13.11.) , но тази година закъснях и детето ме пита вчера.
Дана, уоркаут 11 ми е най-труден от всички, вярно е, че 12 е лесна като за финал, както беше казала. Но аз съм забелязала, че нечетните уоркаути в БР са доста по-трудни от четните.
Кой като мен днес пристигам с два отчета  Heart Eyes
От снощи - уоркаут 12 + кардио3 от БР.
И от днес - уоркаут 11 от БР.
Тази седмица имам пропуски и затова така си наваксвам, а имам още за да изпълня седмицата както трябва.
Хубав петък  Hug

Общи условия

Активация на акаунт