90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 275

  • 29 385
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Тинки  bouquet
Жани и Ману браво за резулттите
Сони голям плюс имаш,защо така?Сигурно си задържала вода
На мен днес ми е много гладно,едвам държа Спаска в килера.Разглези се тя на морето,но ще й стягам юздите.Кантара отдалеч го наблюдавам,но след вчерашния режимен ден веднага имам минус.Дано за 2-3 дни да сваля до старите килограми
Днес за първи път си хапнах от филийката пълнозърнест хляб,но не искам да прегладнея довечера и да се нахвърля на храната.Още не съм решила какво ще хапвам,но май ще е сладко Heart Eyes
З-ябълка
О-зелена салата с риба тон + филия хляб
В-сладка (най-вероятно)

# 16
  • Мнения: 249
   Благодаря момичета! Да ви се връщат минусите и на вас Hug
 Чувствам се прекрасно с този начин на хранене.

Ден 9ти
з. мандарини 3бр
о. свинско джоланче с праз и гъбки /ммммм,  Heart Eyes уникално беше/
в. млечна салата

  За съжаление този път няма да ми е еднакъв обяда с вечерята, но веднъж седмично на обяд ходим на заведение да се глезим от работата че сме далечко от цивилизацията Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 

# 17
  • Мнения: 697
Здравейте, бандата! Hug
  bouquet Тинки

# 18
  • Мнения: 2 107
 smile3535

Здравейте!
 
Курдов, кивито действа разхлабващо, така че яж го с кеф, а райската ябълка е мноооооооого гадна, според мен Sick  Браво за постижението, ти си железен!!!
 
Днес съм на плодове и до тук съм изяла 3 банана, имам и ябълки, ядки почти не ям на плодови дни.
Поздрави на тези с минусите и търпение и кураж на задържащите кг-ми.  Hug

# 19
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ЗАНАТА  Hug благодаря. Тъкмо вече си мислех, че поста ми не се чете или не се вижда

# 20
  • Мнения: 6
Здравейте банда, от 07.11. съм във вашите редици, но едва днес се престраших да се регистрирам и да пиша.
На кратко за мен - на 33 години, 160 см висока, 56 кг (в момента, като при започването на 07.11. тежах 57.800). За една година качих 10 кг, което за мен е много, все отлагах започването на някакъв режим, но явно е дошъл момента, защото ако продължавам така, ще става все по-трудно връщането на нормалните ми кг.
Решила съм да не се измервам всеки ден, а само след плодов (но да видим дали ще удържа  Joy ).
Днес ми е въглехидратен ден.
З - 2 ябълки;
О - хапнах едно парче постна пица (домашно приготвена, като тестото го замесих от смесени брашна - елда, киноа, лимец, и черно пшеничено, вода ,малко сол и мая.... стана доста добре), салата от зеле, цвекло и краставица.
В - същото като обяд, само, че наполовина + натурален черен шоколад ( 2 парченца).

Това е засега, чета ви редовно - действате доста мотивиращо   bouquet. Успех на всички, воля, търпение и много минусчета.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Добро утро!
 Sad днес кантарът отчете + 700 гр., че аз толкова храна вчера не съм изяла  newsm78
Лошоооо, добре се каних аз да се тегля на 4 дни, ама пусто любопитство  Twisted Evil, сега целият ми ден ще е тегав.

Тегли се след плодов - тогава е най оптимистично, поне при мен Crazy
Аз записвам на 5дни, но ето днес след плодов имам нова цифра - 67.800 Party, е ще кача малко през следващите 2дни на въглехидрати или съм - или на 0 и на плодов бам - 1кг.

Хоп - цоп и аз на 2страничка Flutter
Мерси на Тинки за новата тема  bouquet

# 22
  • Мнения: 238
Здравейте, банда!
Рекох да ви нагледам със следобедното кафе!
Ирка, мерси за сутрешното! Hug
Курдов, Ману – честито за новите цифрички по кантарите. Радвайте им се и бързо ги сменяйте с още по- малки. Hug
Жани, радвам се, че си устискала водния. Страхотни резултати отчиташ!
Сони, не се ядосвай, утре чакай пък голям минус – щура работа!
Ади, дано всичко е наред при теб и скоро да имаш повод да се похвалиш! Hug
Полицайката май се е прибрала да си отспи! Simple Smile
Мърки, ще изчистиш плюса за 2-3 дена, важното е да не изтърваш момента и да го удариш през просото!
Melira, добре дошла и успех с режима!
На мен ми е едно мързеливооооооо! Ако има как и аз да си легна с книжката и да дремна, ама....
Хубав и усмихнат ден! Hug

# 23
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Само се разписвам и като се прибера ще ви чета.
Тинки   bouquet Hug нали си знаеш

# 24
  • Мнения: 125
Хайде още една новачка да се запише, че да е по-мотивирана.

Здравейте момичета и момчета!

от 2-3 дни правя опити и набирам скорост , а междувременно   се надъхвам с вашите постижения.
Белтъчния ми ден беше микс от белтъци на вечеря, но след това направих един ден на леща, а днес я карам на спагети с чесън и чубрица. И чай от мащерка. Естествено с плод на закуска. Утре живот и здраве ще хапвам плодове според наличните в къщи. И така неусетно се завърта първата 4-ка.

# 25
  • Мнения: 508
Здравейте!
Тинки благодаря за темата  bouquet
У дома с момичетата сме с температура от вчера, а голямата и повръщаше, та не можех да стигна до компи. Чувствам се като парцал, но съм си режимна Слава Богу!
Днес съм на варива:
З - 1 ябълка
О - варени намачкани картофи с олио, сол и оцет и половин краставица, 10-тина маслинки безсолни
В - картофено пюре със зехтин и салата домати и краставици.
Чета  как ви е трудно в плодов ден, как ви е трудно без филийка хляб... повярвайте ми, че при желание наистина се свиква. Първия път когато правих диетата си мислех,че никога няма да успея да се откажа от солта, хляба, да изкарвам без проблеми плодовите дни, ама се оказа, че организма се нагажда и свиква и дори не му тежи. Дори мъжът ми се оплаква, че съм почнала да готвя много безсолно, а на мен все ми е солено.
Прегръдки на всички!

# 26
  • Мнения: 256
 Grinning Здравейте днес варива-
З-банан и кафе
О-боб+салата,За вечеря ще е същото ,само че по-малко.Малко изоставам с водата днес,но ще гледам да наваксам Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Да се запиша и аз в новата тема,дано да е изпълнена с много минуси. Simple Smile

Днес съм +0,500гр след варива.
Днес ВХ:
З-2 мандарини и 2 кафета
О-хляб с лютеница
В-шоколадова торта и малко халва

# 28
  • Мнения: 28 449
Ууууу привет и от мен, отврат ден, проверки, командировки, дъжд, чак сега си идвам!
Тъпия кантар не е мръднал от 53 кила, уж не ми пука, ама вече ми запука Sad Тази врътка явно няма да сваля, ей го на първи воден дойде, #2gunfire  направо не мога да повярвам newsm78  Взеха да ми минават мисли да се отказвам, цикъл мина, не прегрешавам, каква е тая работа #Cussing out
Тинки  bouquet
Менюто днес
З кафе, фреш от мандарина
О шопска без сирене и пресни спагети с чесън, зехтин и подправки, пресни имам предвид меки, а в тях има май яйца, ето на от такива простотии не свалям #2gunfire
В пълнозърнесто хлебче с маслини и салата зелена с репички
Дайте акъл момичета може ли пресни, меки спагети за обяд за въглехидратен, вече сериозно съм ядосана #Cussing out

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 582
Здравейте!
Аз също съм нова . Днес ми е трети ден,утре съм на плодове.Да се представя-180 см.съм и тежа 71-72 кг.Целта ми е 67 кг.Преди няколко години започнах с тази диета,но се отказах бързо,нямах резултат и се демотивирах.После свалих килограми със спорт и здравословно хранене,но от 1 година задържам много вода и напълнях отново.
Сега се надявам да диетата да проработи.
Днес менюто е следното:
З-2 ябълки
О-макарони с гъби и доматен сос
В-парче домашна морковена торта и малко черен шоколад(след малко ще ги хапна,че тук няма още 5 часа)
Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт