Flagil и мъж

  • 1 004
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
Здравейте, момичета!
Гинеколога ми откри разни гадости при прегледа и ми назначи Далацин, но задължително, съпруга ми трябва и той да се лекува.За него - Флажил.
Изписа ги 3 пъти по 1 таблета.Определила съм си часове:7.30, 15.30, 23.30.
Въпроса ми към вас е: Флажила антибиотик ли е?Съпруга ми излиза сутрин  и се прибира вечер изморен.Яде и заспива.Не мога да го събуждам, защото после започва да вика, че съм му разбила съня и цяла вечер не може да заспи.Та понякога си го пие навреме, но например снощи го пи в 22.30, а днес сутринта чак в 9.
Как мислите, проблем ли това?И ако продължава така, има ли смисъл да продължава с приема?
Между другото, едва го накарах да започне да ги пие.Той започва да си въобразява, че му става лошо, корем го боли, гади му се и ходел като дрогиран.Ако сега няма никакъв ефект от това лечение, просто е абсурдно да се навие отново да пие лекарства.

# 1
  • Мнения: 3 356
Трябва да се пие под час.Без пропуски.Никакъв алкохол и май имаше още нещо,коетоне трябваше-прочети хубаво листовката.Наистина има странични ефекти,но да се радва,че не му е изписан за 1 ден през 20 мин.

# 2
  • Мнения: 57
Трябва да се спазва точно дозата и колкото е възможно и часовете. Не спирайте лечението, тъй като ако го направите ще си предавате инфекциата един на друг всеки път когато сте заедно. Най-добрия вариант е да дойде с теб на гинеколог, който да му обясни негативните последствия ако терапията не се изпълни правилно. Успех Hug

# 3
  • Мнения: 818
Според мен 1 час не е от голямо значение особено ако е преди,тук в Англия например като изписват никога не казват на 6 часа или на 8 часа,2 пъти на ден,4 пъти на ден на равни интервали.

# 4
  • Мнения: 1 685
Благодаря ви момичета! Hug
Доколкото разбирам, значи Е антибиотик и трябва да се спазва часа.
Аз също знам, че един час не е проблем, но при него се получава по-голяма разлика.

Общи условия

Активация на акаунт