Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте.Искам да попитам жените, който посещават този фитнес позволяват ли Ви да ползвате уредите след като са минали 3 обиколки и дефакто тренировката е приключила? От 1 седмица посещавам този фитнес и тъй като ми не е достатъчно натоварващо реших да правя крака и да използвам уредите да си направя серииите с клякания и другите упражнения. Момичето ми каза че не мога да ползвам уредите след 30 мин тренировка. Прочетох в друга тема, че можело и 4 кръг да правя , но не посмях да попитам, че ще ме приемат за много нахална. Кофтито е че като не мога да ползвам уредите и да направя пълноценна тренировка се налага да тренирам и втора тренировка, но и тя изисква време.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 301
Ами смени фитнеса Wink това с кръга не можа да ме заплени мен  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 791
Ами смени фитнеса Wink това с кръга не можа да ме заплени мен  Peace

И аз се почувствах така, лично мнение. Не повторих.30 на минути са ми малко, въпреки че изплезих език. В стандартна фитнес зала правя 30 мин кардио и после тръгвам по другите зони. Аеробиката пак  30 мин яко скачане, после забавяме пулса-поне в нашата група е така, все пак сме там за отмора.
А в крайна сметка си плащаш на тренировка или на половин час, но там не е и евтино!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 984
Не знам в кой Кървс ходиш, но не би трябвало да има проблем, ако не пречиш на другите трениращи.
В някои клубове има определени часове, когато се провежда силова тренировка. Тогава имаш по 60 секунди на уред и по толкова между уредите. Ако интрукторката е читава, ще ти се стъжни в края на втория кръг. При такава тренировка се правят 2 кръга.

# 4
  • Мнения: 208
Тренировката се провежда когато отида, няма точно опредени часове.Правим 3 кръга 30 сек кардио и 30 сек уред.Тренировката ми харесва защото не е еднообразна, както и това че имам постоянно инструктор, но ми се искаше и да тренирам 1 ден крака т.е да ползвам уредите за крака и да направя по 3 серии и вторият ден горна част и корем, а третия само 30 мин тренировка. Попитах проблем ли е че искам да използвам уредите и ми казаха че не можело.На въпросът ми защо, не получих отговор.

# 5
  • София
  • Мнения: 11 984
Не може така, защото франчайзът не го позволява.
Да, по принцип се ходи на тренировка, когато ти е кеф, но в някои клубове има определени часове за Зумба тренировка и т.нар. Insanity.
Aко си имаш приказка с инструкторката, можеш да си говориш с нея да наблягате на съответни части на тялото в секундите между уредите.

# 6
  • Мнения: 208
Мерси за информацията. При тези условия няма да си подновя картата.Колко жалко.

Общи условия

Активация на акаунт