Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Пловдив

Здравейте.Отскро съм представител на "Алое вера " Желая да се допитам до вас дали имате интерес за една съвместна сбирка  за опознаване на продуктите. Ако прояввате подобен интерес пишете тук!
Цитирай
Мен ме интересува какви почистващи лосиони има и какви шампоани за какъв тип коса. newsm78
Цитирай

Толбухин

А за тия които не са от София newsm78
Цитирай

София

А как се движат цените, защото едно време бях гледала някаква брошурка с продукти на алое и бяха доста скъпи  newsm78
Цитирай

София

дай сайт
Цитирай

Там, където има пудинг

Информация никога не е излишна,така че ако е съобразено с правилата на формума давай тук,ако не -лично на мен ми е интересно и ще се радвам да получа на лични!
Цитирай

Sofia, downtown

cveti_na, пиши повече за продуктите - например за крем за лице. И също, ако може производител - за български ли става въпрос или не. Преди години съм пила сок от листа на алое с мед и не помня още каква съставка беше. Така, че съм доста запозната с това растение, а на свястна козметика с алое не съм попадала.
Цитирай

Пловдив

Ако желаете на 12 март мисля да направя една  презентация на продуктите и техните придназначения,свойства и съставки!
Цитирай

Пловдив

Има голямо разнообразие от лосиони за лице и шампоани.Има също така и доста хубави витамини за цялото   семейтво.
Цитирай

София

Ако желаете на 12 март мисля да направя една  презентация на продуктите и техните придназначения,свойства и съставки!

Ще дадеш ли повече подробности, къде ще бъде презентацията. А има ли сайт, където могат да се видят продуктите?
Цитирай

Sofia

Ще дадеш ли повече подробности, къде ще бъде презентацията. А има ли сайт, където могат да се видят продуктите?
Ето тук можеш да разгледаш продуктите им, аз съм ползвала някой неща, нямам оплаквания.
Цитирай

Пловдив

презентациятя ще е в Пловдив на 12 март от 13часа   Very Happy
Цитирай

София

Аз съм ползвала едно единствено нещо и бях меко казано шокирана от резултата -  АLOE FIRST natural soothing spray. Един съсед ми го препоръча за отворени рани, като от изваден зъб, например. На мене обаче зъб не ми вадиха, но оперираха кучето ми от тумур на крачето и раната беше потресаваща. Пръсках го цялата нощ през час-два и на другия ден вет. лекар се хвана за главата. Каза, че не може да повярва - раната изглеждаше супер. Все едно животното се беше порязало. За друго не съм го ползвала.
Цитирай

Sofia

Аз съм ползвала едно единствено нещо и бях меко казано шокирана от резултата -  АLOE FIRST natural soothing spray. Един съсед ми го препоръча за отворени рани, като от изваден зъб, например.
Аз на затворен зъб с абцес и киста пред вадене съм го пробвала и резултата беше, че успях да се спася тогава от клещите, само дето аз ползвах концентрата Алое.
Цитирай

Пловдив

А аз ползвам Алое концентрат за пиене и пастата за зъби.От която всъщност съм невероятно доволна.Ако желаете да дойдете и да разберете нещо повече за продуктите ми пишете лично за подробен  адрес  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора