Мнение за колички Колето, които се въртят на 360 градуса

  • 3 646
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
Моля за мнение за количките Колето, които се въртят на 360 градуса. Притеснява ме от непрекъснатото качване по тротоарите и безбройните дупки, няма ли опасност да се счупи точно там оста на количката. Също така удобна ли е, въобще мнението на някой който ги е ползвал.

# 1
  • Мнения: 6 833
Здравей! Може ли да дадеш линк към въпросните количйи, какво означава да се въртят на 360°?

# 2
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
накарая има и клипче, изглеждат супер, но дали са здрави и удобни

http://www.baby.store.bg/p139482/bebeshka-kolichka-2-v-1-marcell … t-s-4-kolela.html

аз съм харесала тази
http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1546

# 3
  • Мнения: 203
Да ти кажа за мен здравината а количката е на късмет,аз за 1 година смених 2 колички и двете бяха уж здрави,хубави,маневрени и хич не бяха евтини. Иначе количката е много хубава като външен вид , но на мен ми се вижда доста тежичка Simple Smile

# 4
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
Не съм я срещала по магазините, а много ми се иска да я видя на живо. Затова и питам за мнението на хора които са я ползвали, направих справка в продавалника, продава се и там, така че има хора които са я бутали. А на мен критериите ми са, да не е черен цвета, да е лесно подвижна, да има напълно легнало положение, лесно да се сгъва. Иначе съм харесала на пег перего, но е двойно по-скъпа.

# 5
  • Мнения: 203
Първата ми количка беше на Пег-перего, беше супер удобна и маневрена , но още на 3 месец гумата и се счупи и се наложи да купувам друга докато чаках да я оправят от магазина който я купихме Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 44 074
Никога не бих взела количка, на която колелата не се въртят на 360 градуса. Въртенето на гумите дава  маневреност, удобство и лекота на управлението, ако естествено всичко е направено както трябва.
Здравей! Може ли да дадеш линк към въпросните количйи, какво означава да се въртят на 360°?
има колички , при които никои от колелата не се въртят и реално трябва да надигаш от дръжката  предницата на количката, за да завиеш...

# 7
  • Мнения: 6 833
Angel_dust, на тази се върти седалката или коша за новородено, а не гумите.

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 187
Не става въпрос за колелата. Дръжката на количката се върти на 360 градуса и така с лекота може да се завърти коша към майката или към улицата. Вижте клипчето отдолу на линка. Иначе и предните колела се въртят, да.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 074
Уф, да погледнах клипа.. ами не изглежда чак толкова зле... напомня ми на едно грако всъщност.
Дали ще е слабо място - само  ползването ще покаже, зависи как е направено... вероятно ще е удобно... поне на замисъл, хубаво е, че маневриращите колела всъщност не стават задни, а все са водещи.

# 10
  • Мнения: 6 833
Да, това е много добре.  Peace Виждала съм разни колички, които ги карат със задните колела напред и хем не изгледа добре, хем предполагам и че не е удобно за бутане.

# 11
  • Мнения: 5
Здравейте настощи и бъдещи мами:)
Аз чакам малкия си мъж края на януари и за сега се колебая между Колето Марсело и S-LINE на Абдор. Първото ми решение беше Колето, но никъде не намирам мнения на мами, които са я ползвали. Много ме притеснява и мен точно механизма, който я върти. Ако някой има мнение от опит, много ще се радвам да го сподели, че няма много време Simple Smile
Успех на всички, които им предстои раждане Simple Smile

# 12
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета! Включвам се специално заради тази тема, с голяма молба, ако някоя от вас наистина има впечатления от количката и я е използвала наистина, нека сподели. Аз също не намирам нито едно мнение на реални собственици. Sad

# 13
  • Мнения: 973
Не вече имаме количката, но бебо още не се е родил, така че ще сподея впечатления живот и здраве на по-късен етап. Това, което мога да кажа след като я сглобихме и разглобихме, че изглежда доста стабилна и функционална. Лесно се сгъва и разгъва.

# 14
  • Мнения: 158
И ние сме си поръчали тази количка, въпреки че никъде не открих коментари за нея, с мъжът ми много я харесахме, много е маневрена и въобще не ми се стори тежка, движи се много леко, хареса ми материята и това че се сгъва много лесно и не заема много място. Единственият минус за някои мами може би е това че багажникът е доста малък, но на мен това не ми пречи, иначе е хубаво че е като сакче закопчава се с ципчета. Нашата е тази http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=1372 само че с по-големите гуми   All Terrain, които са на Арта. Поръчахме си и кошницата за кола, всичко ни излезе 1075 лв. Надявам се че тази седмица ще е пристигнала и ще си я вземем, бебето го чакаме началото на февруари и щом започнем да я ползваме ще ви споделя впечатленията си.   Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт