Север-Юг и проектите на актьорите след него-30

  • 30 437
  • 729
  •   1
Отговори
# 390
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Алиска и аз не гледам. Х-фактор го мернах случайно една вечер и ме заплениха момичетата, и четирите, та заради тях го гледам, когато се сетя. Някой път забравям и го пропускам.

Телевизора вече го включвам, само ако искам да проследя специално нещо. Преди ММ го включваше за новините, а аз после гледах С/Ю,но след последните избори той вече не гледа новини, само Формула 1. Сега аз го пускам вечер в 22.30 - преди заради "Кухня", сега нещо се опитвам да гледам "Дила". ЗП не го гледам вечер, че той се дразни от музиката Joy Joy На повторението понякога, ама идват тегавите серии, та ще му туря "конец" и на него Joy Joy

Загубих интерес към турските сериали...

# 391
  • Мнения: 18 601
Аз още не съм загубила интерес, ама трябва да е с някой любим актъор Peace
Светле Heart Eyes, ама мъжо ти не може заради едната музика да не ти дава да гледаш Naughty Wink
По тв не понасям вече новини и публ предавания Tired
Алиска Hug, хич не си остаряла, а всичко е изпростяло и ужасно негативно ooooh!

Скрит текст:


"Всички сезони са красиви за човек, който носи щастието в себе си”

Хорас Фрайс

# 392
  • Мнения: 18 539
Сладуркииии , хей ме пак  Laughing Айрич  Heart Eyes е, как няма да работя, кой ще ме остави да си зяпам Киво ?  hahaha Ама сутрин , като отида на работа му казвам Добро утро, слънчо !  Joy Joy Joy Joy Joy после малко на обяд, докато приспивам децата си го гледам и те така  Joy Joy Joy Joy Изкукала работа  ooooh! Днес ходих да гладя у моята друга работодателка, че ме помоли, а аз ненавиждам тази домакинска работа  Sick Мога да чистя и да мия чинии цял ден, ама за мен гладенето си е каторжен труд беее и ужасно губене на много време  Laughing Аз гладя, когато трябва, не мога да изгладя наведнъж 2 перални, ако щете да ме убиете  hahahaНе мога с часове да върша едно и също нещо, направо ме убива ... затова и си избрах такава професия, в която не е скучно и еднообразно, а майка ми ме караше да ставам икономист  Mr. Green Да бе ...  Ама днес, докато си гладех си мислех, че на Киво дрешките бих му ги гладила и без пари  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo И децата му също бих гледала без пари  Laughing Като ви казвам, че съм откачила  newsm47
Аз се вълнувам само от сериалите на сапфира ... винаги е било така, така и ще бъде, с много малки изключения. Йойкю и Мерт  бих ги гледала обаче ... много ми хареса този актьор от филма им с Киво, а Йойкю знаете, че си я обичам.
Светленце  Heart Eyes а на мен пък повече ми хареса как изпълни тази песен Славин, в сравнение с Кой иска да живее вечно - прекалено голяма лъжица е тя за него. А тембърът му ми е неприятен, аз обичам по-топъл и по-богат , тоя ми е постен  hahaha

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 19:10 от queen_fenka

# 393
  • Мнения: 18 601
Охх милата, аз помислих, че си някъде по разходки Simple Smile
Ама Надето каза, че ще го гледаш по цял ден и няма да работиш Naughty Wink
И надявам се като казваш "Добро утро слънчо" да е наум Joy Joy Joy

# 394
  • Мнения: 2 466
ХелоуУ  wavey

Чак да не повярваш, че пак се включвам.

Фенче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes благодаря ти, че изгледа клипчето, което споделих с вас. И аз не разбрах, защо не стана да го прегърне.  ooooh! Това беше най-малкото, което трябваше да направи. При тези силни думи аз щях да си срежа вените. Та аз плаках повече от нея  hahaha
Никой друг не ме отрази  Crossing Arms

Целувки   love001  love001  love001

# 395
  • Мнения: 9 033
Е Фен като казваш добро утро....а той..отговаря ли ти hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 396
  • Мнения: 1 012
Мацкии!  Hug Фенче, и аз така, нищо не ми хваща окото, никакъв сериал, щом не играе Къванч.  Mr. Green
Мариийче!  Hug Аз и да не споменавам имена, отразявам всички.  Heart Eyes Така че, отразена си!  hug

# 397
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Марийче, и аз го гедах бе душко, ама не съм се сетила да "отразя". Много вълнуващо беше, мисля, че дъщеря му просто го изчакваше да свърши, затова не скочи да го прегърне. Но беше много развълнувана, това личеше ясно.


И надявам се като казваш "Добро утро слънчо" да е наум Joy Joy Joy

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

И аз се надявам. Joy Joy

# 398
  • Мнения: 18 539
Еееееееее, ама вие ме взехте за мезе  Mr. Green много ясно, че на ум си го казвам, макар, че съм сама в ранни зори и няма кой да ме чуе  hahaha Лелята като директор идва в 8 .00  Mr. Green
Ванчее  Heart Eyes ми да, кима ми в отговор  newsm62
Марийче  Heart Eyes ми така де ... аз щях да скоча и да го задуша от прегръдки, а тя седи , реве  и не помръдна  newsm78 Светле  Heart Eyes ми той беше приключил, ама йок  hahaha
Роминче  Heart Eyes така, така ... не ми стига сериала да е интересен, а и да си оплакна малко и очите  hahaha а пък по-красив от Киво в турските дизита нееема ... Но, понякога правя малки изключения - гледала съм 3, 4 други дизита и без него, ама единствено Езел го догледах до край  hahaha

# 399
  • Мнения: 2 466
 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart еха отразена съм  bowuu

# 400
  • Мнения: 18 601
Мими Hug ти да не си на сватбена вълна? Wink
Фенче Heart Eyes по добре да му казваш Добро утро от колкото да го гледаш цял ден Joy Joy Joy

някои мои любими снимки













Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 21:30 от Airra

# 401
  • Мнения: 18 539






а, кажете - не е ли слънчо ?
Скрит текст:

# 402
  • Мнения: 21 201
Аааааа аз всеки път те отразявам. Stop
Почти винаги го правя поименно с всички но ми се случва и да е в купом, според зависи.
Този път влезнах с АповИте в джоба. Joy
Аааааайде да не съм и аз с празни ръце. Laughing

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 22:34 от Neidjal

# 403
  • Мнения: 2 466
Мими Hug ти да не си на сватбена вълна? Wink

Май даа  Blush, все по-често ми се случва напоследък.  Rolling Eyes

Ааа Наде, Роминка  Heart Eyes Heart Eyes знам аз за вас. Имах предвид, че никой не ми отрази клипчето, но после видях, че някои все пак сте го гледали. Simple Smile

# 404
  • Мнения: 18 601
Мими Hug ти да не си на сватбена вълна? Wink

Май даа  Blush, все по-често ми се случва напоследък.  Rolling Eyes

Ааа Наде, Роминка  Heart Eyes Heart Eyes знам аз за вас. Имах предвид, че никой не ми отрази клипчето, но после видях, че някои все пак сте го гледали. Simple Smile

хаха как те разкрих Grinning супер е това!

Наде Hug Peace

надявам се Фенка Heart Eyes да не ми се разсърди Rolling Eyesче я бъзикам Wink

Общи условия

Активация на акаунт