Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Sofia

Опасно ли е бебето да се вдигне високо, ако то се е хванало само за пръстите на тоя, дето го вдига, и ръцете на бебето са свити в лактите.

Само моля ви не ме питайте Защо!!!  Sad
Цитирай

Boulevard of broken dreams

Аз малко не си го представих как точно става това, но ми се струва опасно всякакво такова действие, при което не ти държиш бебето, а то само се държи.
Цитирай

Пловдив

Не знам дали е опасно,но аз лично не бих си вдигала детето така.
Цитирай

Пловдив

Ами ако се пусне само?  Не може да се разчита на едно бебе да знае, че е на високо и не трябва да се пуска.
Цитирай

Atlanta ,USA

Зависи колко високо и за колко време ,някъде бях гледала ,че има един вид такъв тест за бебетата ,като маймунки висят вкопчени за ръката ти ..Аз лично няма да правя експерименти . Naughty
Цитирай

Sofia

Ами сякаш се набираш на лост, само че "лоста" са пръсти.

И аз не бих го държала, но не ми е непрекъснато пред очите Confused
Като ви чета, явно е крайно време да ми е непрекъснато пред очите.... Sad
Цитирай

Варна

Не знам дали е опасно,но аз лично не бих си вдигала детето така.
Peace
Цитирай

UK

ConfusedНа мен ми се вижда опасно за малко бебе,но ти сама можеш да прецениш как е детенцето.
Цитирай

Опасно е scared
Цитирай

София

Ако го прави човек с опит, може би не. Виждала съм нещо подобно на прегледите при педиатър - някакъв тест за моторното развитие.
Цитирай

София

Опасно е, ако бебето се изпусне. Малките деца имат много силен инстикт за самосъхранение и се държат здраво (доста стискат ако смея така да го напиша).

Дияна беше много силна в пръстите и ръцете, тя и сега е здрава в ръцете.
Цитирай

плевен

Това е тест за тонус,не е много опасно,но винаги има изключения.Би трябвало като го правите да има две ръце под бебенцето... Flutter
Цитирай

Sofia

Благодаря ви много за отговорите, значи освен да се изпусне, друго не може да стане (не, че това не е достатъчно плашещо), примерно да се измъкне ръката от ставата или не знам още какво??  newsm78
При всички положения ще гледам повече да не се случва, сигурно разногледа ще стана Crazy
Цитирай

Не  е опасно, щом се е набрало...опасно е да го теглиш за ръцете, а то да е отпуснато
Цитирай

софия

странна гимнастика  Thinking Едва ли може да си извади рамото, при положение, че се дърпат и двете ръце едновременно. Но като цяло си е доста опасно
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора