Аблация на сърцето - 3

  • 49 178
  • 746
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 883
Пепка, сендо е апарат за свекърви и тъщи. Имам ги два вкъщи ( сама си ги купих, не са подарени от двете ми снахи) дават ужасни грешки от порядъка на 20-30 единици . Аз имам кльощави ръце, може това да е причината .
Ох! Теглото . От 15- годишна съм 53-55 и нито грам отгоре. А сега прирастът ми е 15 кг . Мъжът ми е доволен, все едно съм чуждичко!
А за работата - не, скъпа! Докато ми е възможно, ще си почивам . Проблемите ми започнаха вече. И този живот си отиде в работа -37 год трудов стаж имам и гледане на деца . " не всичко е пари, приятелю" . То и без пари няма живот в днешно време...

# 166
  • Мнения: 54 296
Записах си час за контр. преглед, 19.12. от 9:30. Peace
Обаче не преглеждал д-р Трайков, а младите доктори, Марчов и другия не го запомних.

Вега, ако искаш, да се видим! Hug

# 167
  • София
  • Мнения: 343
Дева,да,надявам се да се видим.Ще ти пратя на лични телефона ми Simple Smile

# 168
  • Мнения: 883
ДеВа , имаш ли представа какво ще ти преглеждат на контролата ? Просто не мога да си обясня какво ще разберат толкова рано . Нали 3 месеца ще чакаме да видим окончателния резултат .
Бебето, което ме изписа е д- р Ненов.

# 169
  • Мнения: 142
Зa контролa без холтер не съм чувaлa и ми се виждa несериозно.Все пaк трябвa дa имa зaпис нa рaботaтa нa сърцето след aблaциятa.То инaче aко нямaте проблеми зa кaкво ще ходите?Сaмо зa дa ви кaжaт дa спрете aспиринa ли?То товa и aз могa дa ви го кaжa.

# 170
  • Мнения: 54 296
И мен ме изписа Ненов. Grinning

Може би след 3 месеца да е холтера, не знам, но питах и точно д-р Ненов ми каза не. Peace

Танче, идея си нямам какво ще преглеждат?
Сигурно само ЕКГ? newsm78

# 171
  • Мнения: 883
Ще разказваш, ДеВа .

# 172
  • Мнения: 142
Зaщо не се обaдите нa Трaйков.Мисля,че всички сa с холтер зa консултaциятa.Дaже взимaт и копие от нея.

# 173
  • Мнения: 54 296
Обадих се на регистратурата за час, в Кардиологията, не долу на централната. Исках за д-р Трайков и казах, че съм след аблация.
Те ме записаха и ми обясниха, че младите правят контр.прегледи.

# 174
  • Мнения: 54 296
Ако ви кажа колко съм синя и на двата крака, ужас! Laughing
Иначе имам по 2 малки дупки, като от абокат, няма да имам белези, но ме натиска яко този д-р Марчов! Sunglasses

# 175
  • Мнения: 142
A пък aз след 4,5 чaсa борбa имaх сaмо еднa сининa от пaлецa нa докторa нa десния крaк.Нa левия дaже и синьо нямaх.Сaмо дупчиците.Много се учудих,но сигурно зaрaди товa,че не ми слaгaхa рaзреждaщо зa кръвтa.A и докторa рaботи много внимaтелно и елегaнтно.Aмa синините дa сa кусурa,ще минaт Simple Smile

# 176
  • Мнения: 883
На мен, дето кръвта ми е разредена като вода, ми изчезнаха синините за около 5 дни. ДеВа , и синичка си красива!

# 177
  • Мнения: 74
Много се радвам че Всички сте добре Пожелавам спокойни и пълни с доброта и любов почивни дни като стана на въпрос за апарат за кръвно аз си взех един от аптека слага се на китката колко е верен не дава много отклонения 5 ден не съм блъскала силно ама сутрин и вечер съм на бета блокер и чакам скъпия лекар то има да си чакам много де....Питах за цени защото никога не съм имала здравно осигуряване в България Топло гуш на всички от мен

# 178
  • Мнения: 54 296
Лейди, радвам се за теб! Hug

Да докладвам, че доста работа свърших днес, само тежко гледам да не вдигам. Wink
Сърчицето се държи безупречно! Heart Eyes  bouquet

# 179
  • Мнения: 883
ДеВа, много си смела ! Не е ли рано?

Общи условия

Активация на акаунт