Аблация на сърцето - 3

  • 49 203
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 54 413
А къде остана, в болницата ли, Стояне?
И защо го пиеш конкора, те ли ти го бяха изписали или ти, по твое усмотрение?

# 661
  • Мнения: 883
Надявам се всичко да е наред , Стояне. Пиши като разчетат записа.
Даваш ми добра идея. Днес ме домързя да пътувам, за да ми сложат холтер, но преди прегледа ще направя непременно .

# 662
  • Мнения: 54 413
И аз ще ходя с холтер при д-р Трайков.

# 663
  • Мнения: 114
Добро утро,
В София останах на хотел близо до Токуда, а конкора го пия редовно като бета блокер изписаха ми го още след първата криза докторите от Дева Мария - Бургас и от Токуда решиха да продължавам с него. На тези като Таня които им предстои контролен преглед след аблация препоръчвам да си предвидят 24 часа престой в София и да ви сложат холтер в Токуда защото останах с впечатление, че там не вярват много на разчитането на холтери сложени в някоя друга болница, но все пак консултирайте се предварително с лекаря който ще ви преглежда в Токуда дали това е възможно.

# 664
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Вега, казаха ли ти точна диагноза, дет се вика с "една дума" да знаеш какво ти има.
 
Стояне пожелавам ти добри новини от холтера.

 За пореден път се убеждавам колко е различно всичко при всеки от нас, че трябва да се подхожда индивидуално. Имаме еднакви проявления на симптомите , произтичащи от различни заболявания и състояния на сърцето. Едни са на лекарства дори и след аблация, други искаме аблация именно да спрем тези лекарства. 

# 665
  • София
  • Мнения: 343
Добро утро!
Дънди,д-р Трайков ми каза че точната диагноза се поставя по време на аблацията като се видят точните места,където възникват неправилните импулси и как те се отразяват на работата на сърцето.Аз имам записан на ЕКГ пристъп и от него д-р Трайков каза че има вече насока за вида на аритмията.
Понякога след аблация възникват екстрасистоли,които не са опасни и лекарите не им обръщат внимание.Когато са малко повече се пият лекарства за да няма дискомфорт или пък може повторна аблация да се направи за отстраняването им.Това ми обясниха в Токуда
    Хубав ден на всички! Hug

# 666
  • Мнения: 883
Да, гадно е и аблация, и лекарства, но при предсърдното мъждене се налагало да се продължи медикаментозната терапия за определено време . След 5-6 дни трябва да спра Ритмонорма, а се страхувам да не ми се случи случка без него . Но специалистите ще кажат .
Стояне, защо се наложи да ти правят холтер? Задължителен ли е?
Опитвам се да си запиша час за преглед на 02/4034912 . Звъня от един час, но не става . Някой има ли друг телефон на регистратурата?

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 11:39 от Tanya Radeva

# 667
  • Мнения: 54 413
Аз звъня на центр.регистратура, Танче и после искам Кардиологията.

02/4034000

# 668
  • Мнения: 114
Не знам защо Марчов реши, че ми трябва холтер, може би защото моя е правен преди 2 месеца  #Crazy

# 669
  • Мнения: 114
преди малко ми се обадиха от регистратурата на кардиологията холтера ми бил разчетен и не се виждало нищо притеснително, сега чакам да ми се обади и д-р Марчов.
Някой случайно да има негов телефон за всеки случай ?????

# 670
  • Мнения: 54 413
Аз нямам, но той ще ти се обади.

Стояне, а плати ли си допълнително за холтера?
Ти нали беше с направление, не платен прием?

# 671
  • Мнения: 883
Чудесни новини ! Стояне, можеш пак да хукнеш смело към Истанбул. А холтера никога не е излишен . Друго си е да те проследят за 24 часа .
Дева, благодаря ! Днес цял ден слушам музика на телефона, който е посочен в епикризата . Впрочем прочетох си я по- внимателно . Пише, че ритмонорм трябва да пия поне три месеца. Т. Е. Ще си го пия , докато не ми кажат друго.

# 672
  • Мнения: 883
Изпратих запитване относно холтера и нашият прекрасен док ми отговори . Трябва да го имам предварително .

# 673
  • Мнения: 883
Пак съм аз . Днес ми върви на отзивчиви лекари , моят кардиолог в Солун веднага реагира и утре в 5 ще ме окичи с онези кабелаци. Само дето още не съм записала преглед в Токуда, но аз съм си виновна , че не се задействах .

# 674
  • Мнения: 54 413
Платен преглед може и по-рано, пробвай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт