Има ли бъдещи мами в 6 г.с :) от Перник

  • 3 885
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Здравейте,съвсем новичка съм във форума.Искам да попитам има ли бъдещи мами от Перник? Simple Smile Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 76
Здравей. Аз съм в 7 г.с.,но съм от Велико Търново.

# 2
  • Мнения: 144
Здравей,може да си обменяме информация въпреки,че си от Велико Търново.При теб как върви бременността? Heart Eyes Имаш ли някакви оплаквания? Ходи ли на лекар и какво ти казха?  Heart Eyes Simple Smile Party

# 3
  • Мнения: 76
Ходих на лекар в 7г.с. Чух ме му сърчицето и след 2 седмици ще почвам ЖК. Иначе ми е ,повръщам,имам вътрешни газове и това е. А при теб?

# 4
  • Мнения: 144
Аз имам ужасно гадене,повръщам по 1-2 пъти на ден,много ми се спи ,а като стана от леглото съм замаяна.Нямам сили да свърша нищо вкъщи.Термина края на Юни ли ти е?

# 5
  • Мнения: 76
Казаха ми 7юли

# 6
  • Мнения: 144
Ахаа Simple Smile аз като се замисля колко много време има ,а колко нямам търпение :*Simple Smile

# 7
  • Мнения: 76
И при мен е така.Ние го чакаме от 2години Grinning

# 8
  • Мнения: 144
Ние го чакахме година и 3 месеца  Party

# 9
  • Мнения: 76
Ние 2 год.

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте! Аз също съм в 6 седмица, от Перник съм. Вие кой доктор избрахте, че аз нещо не мога да си избера.  Thinking

# 11
  • Мнения: 144
Здравей.Аз съм на кантар между Галева и Лазов.Може би ще продължа при Галева Simple Smile Ти къде в Перник живееш?

# 12
  • Мнения: 5
Между двамата бих избрала Лазов,но ми се иска да не ходя през цялото време на частни прегледи освен ако не се появи проблем. Галева е добър лекар, но на мен лично ми се струва малко надута и не се чуствам спокойна при нея. Живея на Кристал ти?

# 13
  • Мнения: 144
Аз съм в Могиличе Simple Smile Доволна съм от Галева .

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 43
Здравейте! Аз съм от Велико Търново, но живея в Перник Simple Smile По мои изчисления съм в 7 г. с. И аз още не мога да си избера лекар. Ходих веднъж при Галева, която освен, че съм бременна нищо друго не ми каза. Утре имам час при Лазов и ще пиша с какви впечатления съм останал.

Общи условия

Активация на акаунт