Американски, дръзки, красиви, любовни, приключенски сериали - Тема 7

  • 58 411
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 159
ThinkingАко след някой месец нямаме  "нова" Хоуп , ще трябва да претупат нещата както с Ридж навремето .
Cable TV Spoilers - 12/8-12/12
Mon 12/8
Quinn is forced to confront the devastating aftermath of her actions when her scheme backfires; Liam rescues Hope during her hour of need.
Tue 12/9
Wyatt makes an important life decision when faced with a choice between remaining in the past and focusing on the future; Hope says she is sorry to Liam for the incidents in their relationship that could have been avoided.
Wed 12/10
Deacon learns about Quinn's most recent confrontation with Hope, which ultimately puts a strain on their relationship; the Forresters and the Logans come together after someone is faced with a major crisis.
Thu 12/11
Hope makes a shocking and passionate confession to Wyatt; Ivy questions whether she really belongs in Los Angeles anymore.
Fri 12/12
Katie is surprised with a grand romantic gesture after Bill makes an open confession; after experiencing so much passion and pain together, Hope and Liam come to a major crossroads in their relationship.

# 46
  • Мнения: 6 159
   comp03  Лиъм завари Куин над Хоуп , бързо я  грабна и я занесе в болницата . Ренгтеновите снимки на Хоуп са  добре ,но докторът   не чу пулса на бебето  Cry
Уаят  разпитва  хиената какво се е случило , а тя е блокирала и Уаят е ужасен от неизвесността  Shocked  

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 22:31 от Ели-фен

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
И все пак Хоуп загуби бебето. Много неприятно. Предчувствам как ще ставаме свидетели на петоъгълник в сериала - - Стефи - Лиъм - Иви - Хоуп - Уаят Crossing Arms

# 48
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Аз си мисля, че ако Хоуп е изгубила бебето, но не каже на Уайът и просто си замине, сигурно Лиъмчо ще й направи ново бебе, и после тя ще се върне с него, след като го роди и да каже, че е на Уайът. #Crazy Доста откачено! Twisted Evil Все едно се повтаря сюжета с Амбър... Laughing

# 49
  • Мнения: 6 159
Епизодът завършва  как Хоуп плаче и моли доктора да не спира да търси пулса на бебето , но той казва ,че съжалява . Нищо чудно  днес пък да го  чуе  Praynig
Този път  хиената  без да е виновна за конкретния случай , ще го отнесе  за всичко до тук .
Новият епизод на "Имало едно време" е  много готин  Peace Злата кралица  беше  самото съвършенство - в нейния костюм , зла и красива . Хвърлиха си страшен бой със Снежанка .
Ледената кралица  прочита писмото на сестра си , разбира ,че е била обичана  и се жертва от любов  като се самоунищожава . Сега остава  да видим  как ще се справят с мръснишките номера на  крокодила .

# 50
  • Мнения: 906
Ама че банален ДиК. ooooh!
Вече е обявено- ще се направи рекаст на Хоуп. Има все повече спекулации коя ще я играе. Аз лично бих предпочел да не я гледаме известно време и след години Ким да се върне... но щом са решили, че толкова не могат без героинята...

"Имало едно време" е супер. Peace

# 51
  • Мнения: 6 159
По Фокс Лайф  изгледах  едно приятно  /коледно/ филмче- "Сватбата на добрата вещица" , това е втори филм  със същите герои . Първият май беше  "Къщата на добрата вещица " . Със сигурност  ще го повтарят тези дни .Филмчето  не е прекалено сладникаво  както повечето  около  това време на годината  santa2 Nature Snowman  madnoel
В ДиК  от вчера и днес няма какво да се разкаже - действието се развива в болницата ,всички реват , звънят по телефоните  и постепенно се събира  цялото кралско воинство  #2gunfire
Май  следващата година ще има съживяване на действието , борби за власт  между Ридж и Рик , Кейти и Бил  ще станат  страшен тандем  Спенсър  и ще опонират на Форестър /Кейти сигурно така ще му го върне на михлюза  Mr. Green /. Лиъм и Айви ще се сближават , но нали ще се домъкне Стефка  за няколко епизода , колкота да облази  Лийм ,Бил и Уаят . Майка и пък  след Торн  май пак  ще  олигави Ерик с голямата си уста  #Crazy , Али  ще е против  новата си мащеха-баба Joy hahaha

# 52
  • София
  • Мнения: 27 142
Хъх, ако мога да попитам какво става с ДиК?  newsm78

едно време баба ми беше голяма фенка, та покрай нея ги знаех всичките, то не бяха събирания и разделания, мани мани
но както и да е, много вода изтече, баба ми вече не го гледа, май вече не го и дават по БНТ или е в някакъв друг час, не знам.
просто ми е любопитно продължава ли да излиза, ще има ли изобщо край тази сага?

И ако може някоя фенка да ми каже какво става с героите. последно си спомням, че Ерик почина ако не се лъжа, а Стефани май беше с иситнския баща на Ридж, някакъв милионер ако не се лъжа.
Ридж с кой е сега, с Брук или с Тейлър? Какво става със Стефани? Ами децата на Ридж и Брук и на Ридж и Тейлър? Какво става с Торн, абе ей така най-общо нахвърляно в резюме основните неща.

Благодаря  bowuu

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Стефани умря в ръцете на Брук, която се грижеше за нея до края й заедно с Ерик. Ерик мина през Дона, сестрата на Брук, после и през Тейлър, която го напусна и започна да спи отново с Торн, а сега май се опитва да се върне при Ерик. Торн е в Париж.

Брук направи отново фал влюбвайки се в съпруга на Кейти, която беше изпаднала в депресия и ги хвърли един на друг, което не е оправдание. Забременя, абортира.

Ридж напусна Брук заради едно СМС-съобщение до Дийкън Stop Нямаше го цяла година, върна се, разбра за Брук и Бил, напусна Брук и се хвана с Кейти, която вече няколко месеца ходи с един конец на ръката вместо годежен пръстен от него.

Ридж се опита да спре сватбата на Брук с Бил, Бил организира падането му в океана, Ридж загуби таланта си да рисува, но пък докато ръководи ръката на племенницата на Бил и настояща жена на сина на Брук Рик - започна да рисува и няколко пъти си завря езика в устата й, което доведе до срив в брака й с Рик.

Бриджит е извън сериала, но се говори, че ще се завърне.
Томас и Стефани са в Париж. Последната ще се завърне скоро на екран.

А за другите - дълго е за обяснение, но бих обобщила - всички млади бяха набутани в триъгълници, което прави почти невъзможно да се опише случващото се с тях.

# 54
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Здравей,  Diavolo. "ДиК" си го дават още по БНТ от 16:20 h.. Мисля, че още дават епизодите от 2013-та, аз съм ги гледал на английски от vbox-a и за това сега не ги гледам. Там има качени епизодите, и на български и на английски с английски субтитри.

Сега да ти кажа за героите:

Ерик си е жив. Истинския баща на Ридж е Масимо Мароне, Стефани беше с него за кратко. Той имаше и друг син, Доминик/Ник, който също беше влюбен в Брук.

Стефани почина от рак в ръцете на Брук в епизодите от 2012-та. Двете накрая се сближиха и зиха враждата си, което не се понрави на Тейлър и тя скокна в кревата с Ерик.

Ридж напусна Брук заради един SMS, мислейки, че му изневерява с Дикън, бащата на дъшеря й Хоуп.

В бг епизодите в момента Брук е с Бил Спенсър, мъжа на сестра й, Кейти, която го заряза след като му роди син и се криеше и искаше Брук да се грижи за тях, така че сега каквото си е надробиш, това ще сърбаш. По-нататък в епизодите Кейти ще се хване с Ридж за отмъщение към Брук. Ридж ще намери снимка на Бил в леглото с друга и ще пропътува света, за да покаже на Брук снимката точно на сватбата й с Бил и ще я отвлече и ще се качат на хеликоптер, от който Ридж ще падне и ще получи амнезия. Самия Ридж също няма да бъде толкова верен, нито на Брук, нито на сестра й: ще се нахвърли на Карълайн, племенницата на Бил, която е и съпруга на Рик, сина на Брук и Ерик, за да се докопа до президентското място в компанията...

Тейлър се беше преместила да живее при Ерик, уж че са влюбени, а после си тръгна, върна се и си легна със сина му Торн, а сега пак ще се събере обратно при Ерик... ooooh!

А децата на Брук, Тейлър и Ридж все се забъркват в разни триъгълници и четириъгълници. Хоуп, дъщерята на Брук и Дикън (който беше мъж Бриджит, на дъщерята на Брук) се влюби в Лиъм, сина на Бил, но й беше отнет от Стефи, дъщерята на Тейлър и Ридж. Сега Хоуп се събра с брата на Лиъм - Уайът Фулър, а Лиъм все се опитваше да саботира връзката им. В епизодите в САЩ от тази година, Хоуп и Уайът се ожениха и чакаха бебе, но Хоуп претърпя инцидент:падна по стълбите и изгуби бебето.

Стефи, дъщерята на Тейлър и Ридж напусна сериала, след като загуби бебето си от Лиъм като се качи на мотор, но щяла да се връща през февруари 2015-та година.

Беше обявено, че "ДиК" ще продължи да се снима и през 2015-та, така че ще има още много епизоди за гледане. Grinning


Последна редакция: ср, 17 дек 2014, 09:34 от David_Charvet

# 55
  • София
  • Мнения: 27 142
лелеле, благодаря ви  Grinning bowuu
уф, а добре, че Ридж поне все още е жив, защото някъде се бях натъкнал на информация, че е мъртъв, а това би било истинско земетресение. То и когато Стефани е умряла (любимката на баба ми, а апропо Брук и беше супер противна) сигурно е било голям катаклизъм.
Брук, Ридж и Стефани - това мисля е основата на цялата сага. Simple Smile

# 56
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
И моята баба мрази Брук. Laughing А аз и казвам, ако не е Брук, то няма просто какво да се гледа. Ами, то целия сериал се въртеше около това Стефани да отстрани Брук от живота си и този на Ридж, ама накрая я прие и й прости; имаха си моменти на разкаяние, на прошка...
 
Бях чел някакви спойлери, че смятат да връщат Стефани обратно в сериала. Интересно ми е как ще стане, след като тя умря. Четох също и че Бриджит може да я върнат. Peace

# 57
  • Мнения: 6 159
Привет ! Бяха ме нападнали някакви ш-ибани Mr. Green  хакери и искаха 400 долара , за да получа ключ и да си спася файловете . За по-евтино ми преинсталираха  всичко  ooooh!
Последно /вчера/ в ДиК  Кейти  каза на Бил , че е чупила Ридж  Naughty и е махнала конеца . Бил се изкефи и  каза ,че вече е свободна да се върне при него . Тя  не беше против  Blush Heart Eyes
Кар  се опита да е по-близка с Рик , но той се измъкна и отиде в тайната  квартира при Мая , следваха  техните гнусотии и разговори ,че ще трябва още да се  "мъчат" , докато Ерик най-после подпише  Crossing Arms
Когато се разделяха с голяма мъка , Айви ги видя  Joy hahaha
Не съм гледала и новия епизод на "Имало едно време" , а следват  много дни с гости  Party #Crazy

# 58
  • Мнения: 906
Хора, какво става с Брук? newsm78 Мисля, че завръщането й беше обявено за преди 2-3 седмици, а сега гледам, че дори и в трейлърът на Коледните епизоди я няма...
Много се надявам нещата да не са се насочили към по-сериозно напускане- не знам как иначе да си обясня факта, че трябваше да се е върнала още преди заминаването на Хоуп, но не е...

# 59
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Гледах "Имало едно време". Имаше интересни моменти, имаше и някои не толкова, дори странни. Робин Худ напусна Сторибрук с Мериан и сина си и Реджина остана сама (стана ми мъчно накрая за нея) и скъса страницата, където тя и Робин се целуват. Бел успя с помощта на камата да спре крокодила Румпел да изстиска сърцето на кап. Хук, а самия крокодил го изпрати и него на друго място, вече не е в Сторибрук, обаче се събра с Урсула. Тя изобщо не ми хареса, защото няма никаква прилика с оригиналната Урсула от "Малката русалка" на "Дисни".

(Поне в 3-ти сезон, когато Реджина се направи на Урсула, имаше малка прилика).


Тази новата беше чернокожа, руса, слаба.... да не говорим, че хем имаше крака, хем пипала като беше на сушата.  ooooh! Напомни ми на д-р Октопус от "Спайдър-мен". Laughing Joy Joy Joy hahaha А Круела Де Вил много ми хареса, макaр че не мисля, че има някакъв смисъл в историята с крокодила, понеже тя е от по-новото време, а не от приказките с феи и вълшебници. И как се е събрала със Злодеида и Урсула, остава мистерия.

Иначе трите отвличат Бел, примамвайки я с малко куче далматинец, за да накарат Румпел да им даде една рицарска ръкавица. Хенри заведе майките си да им покаже какво е намерил: тайна библиотека, където смята че се пишат приказките и ще могат да разберат кой е авоторът. (Само да не се окаже, че е Румпел Close).

Четох, че Пинокио ще се връща в сериала. Peace

Весели празници на всички!  Hug Nature Snowman

Общи условия

Активация на акаунт