Посрещане на любимия

  • 12 598
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile

# 1
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Имайки предвид, че не споделяш какво вече си правила, за да не се повтаряме, би било много трудно.

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кажи му че си бременна.

# 3
  • Мнения: 4 418
Опиши връзката, която имате, за да можем да придобием представа и да изберем най-хубавото посрещане.

# 4
  • Мнения: 18
Хаха за бременността няма да е приятна изненада,когато разбере,че не е истина.
А иначе с него сме си правили доста еротични и романтични изненади свързани с цветя,свещи, секси бельо.Правила съм изненади с клипове от наши снимки,стихчета.Искаше ми се освен тези неща да направя нещо напълно различно.Някакъв мил жест,нещо интересно.Ние сме заедно от 6 години и май малко съм се поизчерпала,затова исках някои свежи идеи.

# 5
  • Мнения: 12 473
Ми щом не живеете заедно, просто го посрещни (по шлифер, палто..а отдолу -гола, с жартиери) и го отмъкни на хотел..))

# 6
# 7
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ми, не прави нищо. Знаеш ли как ще се изненада Whistling

# 8
  • Мнения: X
Кажи му че си бременна.

 Joy Joy Joy Joy

По темата - наеми хотелска стая и го изненадай със секси бельо.

# 9
  • Мнения: 14 072
Ми, не прави нищо. Знаеш ли как ще се изненада Whistling

 rotfImbo Joy

И цяла вечер ще чака изненадата, а тя...вече го е изненадала. Joy

# 10
  • Мнения: 597
Пострещни го гола, изтегната в леглото, навсякъде разпиляни рози и ароматни свщи, нежна музика , а в катеричката забито едно родно кебапче и му предложи да го изяде  Laughing

# 11
  • Мнения: 18
 Laughing Разсмяхте ме особено това за кебапчето,ефекта 2в1....поне са 2 неща,които 100% са му липсвали Grinning

А сега сериозно тея неща с бельото и свещите ще ги има това ясно,мислих си и за нещо различно,щото тва са неща,които сме правили.

# 12
  • Мнения: 19
Emma, аз съм правила изненади на ММ няколко пъти. За един негов РД бях взела много балони с хелий (не ме питай как се събраха в колата и каква картинка беше докато ги навра и извадя от нея). Та стаята се напълни с балони, а на връзките им с кламер закачих наши снимки от много места където сме били заедно. Така все едно се разхождаш в стая пълна със спомени Simple Smile А другото е че му направих албум за 14ти февруари "Обичам те защото..." и на всяка страничка имаше сладурска снимка със животинка или бебче с послание отдолу, от рода на "...защото ме караш да се усмихвам", "...защото си малко смахнат" и т.н. Получи се забавно общо взето. Успех ти желая. Много е хубаво че след 6 години все още си правите такива изненади, дано и след 60 имате същия ентусиазъм Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 171
Питай Шанталчето. Тя е експерт.

# 14
  • Мнения: 7 171
Кажи му че си бременна.

По-добре да вземе назаем едно бебче от приятелка. Изненада!

Общи условия

Активация на акаунт