Светкавица

  • 3 855
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте,имам питане Simple Smile Преди малко правих 2 клипчета на бебка с телефон как си гука и светкавицата беше включена.Може ли да й стане нещо на очи;ките от светкавицата ,погледна в нея няколко пъти.Съжелявам,ако въпросът ми ви се стори глупав,но съм голямо шубе с бебе на 2 месеца.

# 1
  • Мнения: 15 379
Нищо няма да й стане, нали не й навираш устройството в очите...

# 2
  • Мнения: 1 048
Признавам си, че до ден днешен не давам на никой да я снима със светкавица...не ми се струва удачно, то мен заслепяват, пък бебе  Thinking така си разсъждавам аз...като цяло по темата не отричат светкавиците, но аз по характер съм си предпазлива и за това  Blush Peace

# 3
  • Мнения: 2
Аз също не давам да снимат детето със светкавица.

# 4
  • Мнения: 1 001
Аз също съм снимала със светкавица, но тя не е чак толкова силна.Има някои направооо.....2 минути не виждаш после.

# 5
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Занимавам се професионално със снимане. Момичета, знайте, че деца до 7 годишна възраст не се снимат със светкавица! Ако някой ви твърди друго, значи изобщо не си разбира от работата. Това е заради развитието на очите им. От 1 път едва ли ще стане нещо на бебо, но занапред знайте.
Ако се налага използването на допълнително осветление си има начин - запълващо, фоново и тн, но не и светкавица директно насочена срещу детето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт