Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 9

  • 39 102
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Изспринтирах със шпайковете през новата серия и нищо не разбрах hahaha hahaha hahaha
Сал Амол си зафали, че мой се движи по джадето пред Мену...нищо с нищо друго... ooooh! ooooh! ooooh! Развратови беха в платен отпуск...утре почва сватбята на Гена...ага до края на месеца свърши Mr. Green

# 286
  • Мнения: 11 766
Страшно се забавлявах с Алек и Садна той я хваща тя бяга уникални са но за сажаление нещо датат сайта от кадето теглих сериите се прецака и утре ще продължа да видя как Рагини и Садна ще сдобрят мъжете си с мама Навъси аз така си я бях кръстила Twisted Evil

Хахаха - мама Навъси! Това ме разби - ама определено й отива на Васу ...  Joy Joy Joy

В сайта ако не може по нормалния начин опитай с магнитчето по-долу ...  Peace

Напълно съм съгласна за Садна и Алек - двамата са уникални сладури. Много си ги обичам ... 
txtloves txtloves txtloves

# 287
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууууу, Куши мнооу готЕно бебе, ама доста кюмюресто Grinning
На тетка си се е метнало Laughing
Ама Садна си глътна граматиката кат виде Алек по кърпа....не можах да видим има ли баклава #Cussing out

# 288
  • Мнения: 11 766
Ауууууууу, Куши мнооу готЕно бебе, ама доста кюмюресто Grinning
На тетка си се е метнало Laughing
Ама Садна си глътна граматиката кат виде Алек по кърпа....не можах да видим има ли баклава #Cussing out


Има, има баклава - не го мисли него! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Садна отлично го знае. Често си го гледа от близо ...   smile3521  love001  ura

Бебето на Алек и Садна е голямо сладурче - те така искрено му се радват ...
newsm44 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves

# 289
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ауууууууу, Куши мнооу готЕно бебе, ама доста кюмюресто Grinning
На тетка си се е метнало Laughing
Ама Садна си глътна граматиката кат виде Алек по кърпа....не можах да видим има ли баклава #Cussing out


Има, има баклава - не го мисли него! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Садна отлично го знае. Често си го гледа от близо ...   smile3521  love001  ura

Бебето на Алек и Садна е голямо сладурче - те така искрено му се радват ...
newsm44 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves
Ко ми пука, че Сара я е виждала като аз не съм...еми дерт ми е... Laughing

# 290
  • Мнения: 11 766
Ауууууууу, Куши мнооу готЕно бебе, ама доста кюмюресто Grinning
На тетка си се е метнало Laughing
Ама Садна си глътна граматиката кат виде Алек по кърпа....не можах да видим има ли баклава #Cussing out


Има, има баклава - не го мисли него! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Садна отлично го знае. Често си го гледа от близо ...   smile3521  love001  ura

Бебето на Алек и Садна е голямо сладурче - те така искрено му се радват ...
newsm44 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves
Ко ми пука, че Сара я е виждала като аз не съм...еми дерт ми е... Laughing

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 291
  • Мнения: 11 766
Ето да ти мине дерта!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Една уникана фото сесия на Сара и Ангад след края на снимките на сериала! Пускам ти направо клипчето. Само ги виж колко са готини - как влюбено се гледат. Ангад гол до кръста, Сара го оглежда-гали и с тази рокличка. Върха са - клипа ми е супер любим. Мога да го гледам хиляди пъти ...  smile3521 newsm76  love001 Two Hearts Two Hearts txtloves hug



https://www.youtube.com/watch?v=JMqS83E_cK0

# 292
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ето да ти мине дерта!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Една уникана фото сесия на Сара и Ангад след края на снимките на сериала! Пускам ти направо клипчето. Само ги виж колко са готини - как влюбено се гледат. Ангад гол до кръста, Сара го оглежда-гали и с тази рокличка. Върха са - клипа ми е супер любим. Мога да го гледам хиляди пъти ...  smile3521 newsm76  love001 Two Hearts Two Hearts txtloves hug



https://www.youtube.com/watch?v=JMqS83E_cK0
Аууууууууууу...мина ми дерта...добре е... Crazy Crazy Crazy Crazy

# 293
  • Мнения: 11 766
Ето да ти мине дерта!  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Една уникана фото сесия на Сара и Ангад след края на снимките на сериала! Пускам ти направо клипчето. Само ги виж колко са готини - как влюбено се гледат. Ангад гол до кръста, Сара го оглежда-гали и с тази рокличка. Върха са - клипа ми е супер любим. Мога да го гледам хиляди пъти ...  smile3521 newsm76  love001 Two Hearts Two Hearts txtloves hug



https://www.youtube.com/watch?v=JMqS83E_cK0
Аууууууууууу...мина ми дерта...добре е... Crazy Crazy Crazy Crazy

А така! Да не те мисля ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 294
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Направо съм си да ме мислиш...разчетворих се Crazy
Знаех си, че не трябва да се подвеждам, ама на...лекинко се отклоних от правия път Laughing

# 295
  • Мнения: 11 766
Направо съм си да ме мислиш...разчетворих се Crazy
Знаех си, че не трябва да се подвеждам, ама на...лекинко се отклоних от правия път Laughing


Ще ме разбиеш ... Joy Joy Joy

# 296
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Направо съм си да ме мислиш...разчетворих се Crazy
Знаех си, че не трябва да се подвеждам, ама на...лекинко се отклоних от правия път Laughing


Ще ме разбиеш ... Joy Joy Joy
Ко си хилиш ма Laughing не мой сЪ зАпра с тия клипУЙ Crazy Crazy Crazy

Ох, божеее...дано само с тях си остана...инак отече раб'тата Praynig

# 297
  • Мнения: 11 766
Направо съм си да ме мислиш...разчетворих се Crazy
Знаех си, че не трябва да се подвеждам, ама на...лекинко се отклоних от правия път Laughing


Ще ме разбиеш ... Joy Joy Joy
Ко си хилиш ма Laughing не мой сЪ зАпра с тия клипУЙ Crazy Crazy Crazy

Ох, божеее...дано само с тях си остана...инак отече раб'тата Praynig

О споко - напълно те разбирам!  Heart Eyes Стане ли дума за Садна и Алек/ Сара и Ангад и аз съм така - нямам спирка. Колкото и да ги гледам не ми омръзва ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Сериала е върха - ако решиш да го гледаш няма да съжаляваш. Ти си знаеш де ...  Mr. Green

Чакай да не говоря, че ти направо се уплаши ...
Joy Joy Joy

# 298
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
doh Чак сега вденах що бебето се Куши...еми тва  значи Щастие бе... Grinning
Голема съм тояга...чак сега да вденем Joy Joy Joy
Сега гледах кога каза, че е бременна...много мила сцена Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 11 766
doh Чак сега вденах що бебето се Куши...еми тва  значи Щастие бе... Grinning
Голема съм тояга...чак сега да вденем Joy Joy Joy
Сега гледах кога каза, че е бременна...много мила сцена Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Ох да тая сцена също е една от най-любимите ми! Толкова са сладички - милите ми те. Как да не ги обичам - уникални са ...  txtloves txtloves txtloves  love001 smile3521  Kissing Heart Two Hearts

Да затова е: Куши значи щастие ...
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт