Филми с морска тематика за пирати, корсари и морски разбоиници

  • 18 501
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Филми с морска тематика за пирати,корсари и морски разбоиници.Моля предложете филми които са любими за няколко поколения зрители

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 09:06 от Редактор*

# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Повдигам с надеждата да се споделят заглавия, които са ми убягнали. И аз много обичам пиратски истории Blush

# 2
  • Мнения: 9 084
Pirates - Blood Brothers
Първо за него се сетих Mr. Green Nicholas Rogers  Heart Eyes

Pirates на Полански и Treasure Island немски.

# 3
  • Мнения: 260
Sandokan

Любим на баба ми, баща ми, и аз съм го гледала, синовете ми са малки но смятам да им го пусна

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 01:03 от La4e-pasmaka4e

# 4
  • Мнения: 260
Hook

С баща ми съм го гледала още като малка, скоро го пусках на най-големия ми син (6г)

# 5
  • Мнения: 260
Островът на главорезите

# 6
  • Мнения: 260
Не мога да повярвам, че никой не пише в тази тема! Толкова е вълнуваща и интересна! Аз дори в търсене и подсещане за любими филми, намерих толкова нови(стари продукции),които до гледам! Nakoletin кажи и ти някой да го гледам ако съм пропуснала. Аз имам и още филми да добавя, но не се вързват с описанието на темата, иначе пак са приключенски и пиратски.Ако позволява автора да сложа и няколко анимационни адаптации Blush

# 7
  • Мнения: 165
Pirates of the Caribbean
1492: Conquest of Paradise (1992)
20,000 Leagues Under the Sea 1954
El corazon del oceano 2014

# 8
  • Мнения: 10
Островът на главорезите

Не мога да повярвам, че никой не пише в тази тема! Толкова е вълнуваща и интересна! Аз дори в търсене и подсещане за любими филми, намерих толкова нови(стари продукции),които до гледам! Nakoletin кажи и ти някой да го гледам ако съм пропуснала. Аз имам и още филми да добавя, но не се вързват с описанието на темата, иначе пак са приключенски и пиратски.Ако позволява автора да сложа и няколко анимационни адаптации Blush
Не мога да повярвам, че никой не пише в тази тема! Толкова е вълнуваща и интересна! Аз дори в търсене и подсещане за любими филми, намерих толкова нови(стари продукции),които до гледам! Nakoletin кажи и ти някой да го гледам ако съм пропуснала. Аз имам и още филми да добавя, но не се вързват с описанието на темата, иначе пак са приключенски и пиратски.Ако позволява автора да сложа и няколко анимационни адаптации Blush
s

# 9
  • Мнения: 10
Надявам се съфорумци-любители на приключенски и пиратски филми активно да се включат и предложат  стари или нови продукции. Съвсем скоро ще публикувам десетина заглавия. В очакване съм. Nakoletin.

# 10
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Един от най- любимите ми е Господар и командир. Вкл. заради саундтрака. По този повод един поздрав с двама красавци:

Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 10
Един от най- любимите ми е Господар и командир. Вкл. заради саундтрака. По този повод един поздрав с двама красавци:

Скрит текст:


      Благодаря на дамата. Беше истнско удовлствие за мен да гледам филма и го слагам в "любими" Обръщам се към всички любители и почитатели на тази тема за повече активност НИКИТИНКА

# 12
  • Мнения: 773
Излиза през март. По известната книга е. Нямам трърпение да го гледам.   Blush

http://www.youtube.com/watch?v=b_n2CAhgPiA

# 13
  • Мнения: 10
Излиза през март. По известната книга е. Нямам трърпение да го гледам.   Blush

http://www.youtube.com/watch?v=b_n2CAhgPiA

     Сериала Черни Платна-10 серии   Страхотен!!!!

# 14
  • Мнения: 10
Излиза през март. По известната книга е. Нямам трърпение да го гледам.   Blush

http://www.youtube.com/watch?v=b_n2CAhgPiA

     Сериала Черни Платна-10 серии   Страхотен!!!!
[/quote   Il corsaro.1970.DVDRip;Lеs Рirates de la Сote.1960.DVDRip;Pirates of Tortuga (1961);Treasure.Island(1990)VHS.BG.Audio-DVDRip.x264_PsiX

Общи условия

Активация на акаунт