СТЯГАЩО бельо

  • 3 204
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
          Момичета, използвате ли стягащо бельо, за след раждане? Питам, защото се чудя има ли ефект от него или просто си даваш парите и оставаш с надеждата.............  newsm78

# 1
  • Мнения: 15 019
Аз ползвах и моето мнение е, че то прави мускулите по-лениви и стягането е по-трудно, отколкото да се остави матката да се свие нормално. Но аз не понасях корема си и предпочитах добрият визуален ефект Simple Smile Разбира се, това, което е валидно за мен, може да не е за теб.

# 2
  • Мнения: 29 276
Всичко си е до стуктура на тялото. Имам познати майки с по 3 деца и без грам корем... Whistling
На мен вече 3,5 г. още си ми стои леко коремчето и едва ли ще се оттърва от него някога, въпреки че другите тлъстинки свалих.
Препоръчително е да се ползва стягащо бельо, още в родилното ми го казаха. Има и медицински колани, които наистина стягат много. Бельото в повечето случаи има визуален ефект, но и това не е малко..  Grinning

# 3
  • Мнения: 226
Аз ползвах един стягащ колан след първата бременност. Доволна съм. Не знам до колко е помогнал той, но корема ми се прибра и изглеждаше добре. Сега отново съм бременна. Мисля отново да ползвам колан след като родя. Надявам се отново раждането ми да бъде нормално. До колкото знам след секцио няма как да се ползва веднага такъв тип продукти.

# 4
  • Мнения: 29 276
Да допълня, че има значение дали раждането е нормално или секцио. След първото се възстановява жената много по-бързо.

# 5
  • Мнения: 212
Да допълня, че има значение дали раждането е нормално или секцио. След първото се възстановява жената много по-бързо.

При мен се очерта да е секцио.

# 6
  • Мнения: 5 173
Не съм ползвала. Четох доста и за мен реших, че няма да използвам. За късмет коремът ми се прибра към 20-я ден. Не знам дали е ген, защото майка ми е дебела, има и доста стрии от бременността, за разлика от нея, аз нямам нито 1 стрия и съм по-слаба от преди да забременея, без диета.

# 7
  • Мнения: 212
А от стягащите кремове има ли ефект?

Общи условия

Активация на акаунт